23 Mayıs 2018, Çarşamba 11:47:19

THY Frankfurt'ta artırdı

Türk Hava Yolları (THY) Frankfurt Müdürü Muhammet Ensar Karabulut, yılın ilk dört aylık döneminde Frankfurt'ta kapasitelerini yüzde 18, yolcu sayılarını da yüzde 21 artırdıklarını söyledi.
  • Adı soyadı torpilin dibiyim diye bagiriyor. Daha otesini yazmaya gerek yok. Ben bunun gibi bi kac tane daha bilirim daha istasyonunda yatı yapildigindan haberi yok.
  • Bunlar kim böyle. Ülkemi bu adamlar mı temsil ediyor yurtdışında. Ayıptır ya.
  • Sen thy'ye ne zaman, nasıl girdin nasıl müdür oldun onu da açıklasana. Ne sen ne Rafet efendi yaptığınız, yaptırdığınız torpilleri açıklayamazsınız ama merak etmeyin az kaldı hepiniz gideceksiniz !
  • arttırdınızda ne demeye İzmir direkt seferlerini iptal ettiniz o zaman
  • Hatipciler napacak. Tek tek isminiz verilecek.
  • Çay demle
  • Fransa'daki kalfalik döneminden sonra Almanya'nın kalbinde ustalık döneminde güzel işler yapıyor. Başkanlık yolu açılıyor.
  • FRA'daki teknisyeni tutacak mısınız hala daha? Memnuniyetsiz
  • Hukumet istifa” euro 6 dollar5 Gidin basimizdan
  • 330 cular ın dar gövdeden farkı kalmadı.

Türk Hava Yolları (THY) Frankfurt Müdürü Muhammet Ensar Karabulut, yılın ilk dört aylık döneminde Frankfurt'ta kapasitelerini yüzde 18, yolcu sayılarını da yüzde 21 artırdıklarını söyledi.

THY Frankfurt Ofisince kentteki bir otelde düzenlenen iftar programında konuşan Karabulut, ramazan ayının getirdiği güzelliklere değindi.

Karabulut, 1933 yılında 5 uçaklı mütevazı bir filoyla kurulmasına karşın THY'nin bugün dört yıldızlı bir şirket haline geldiğini vurguladı.

THY'nin bugün 327 uçaklık filosuyla 254 uluslararası, 49 yurt içi olmak üzere dünyada 303 noktaya uçan bir havayolu şirketi olduğunu belirten Karabulut, Almanya uçuşlarına ilişkin bilgi verdi.

Almanya'da 13 noktaya uçuşlar düzenleyen THY'nin, Türkiye ile Almanya arasında köprü vazifesi gördüğünü dile getiren Karabulut, şöyle konuştu:

"THY, 2018 yılına da rekorlarla başladı. Sadece Frankfurt'ta yılın ilk dört ayında kapasitemizi yüzde 18, yolcu sayımızı da yüzde 21 artırmış bulunmaktayız. 25 Mart itibarıyla ikinci geniş gövdeli uçağımızı da hattımıza koyarak yılın 12 ayı iki geniş gövdeli uçakla seferlerimizi icra ediyoruz."

Türkiye'nin Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı ise ramazan ayının tüm insanlık için birleştirici bir özelliği olduğuna dikkati çekti.

Ramazan aylarında dostluk, yardımlaşma, konukseverlik, komşuluk ve paylaşma duygularının daha yoğun hissedilerek yaşandığını anlatan Karartı, "Şu an Almanya'nın birçok yerinde buna benzer iftar sofraları kurulmuştur. Sosyal statüsü, ekonomik imkanları, milliyeti, etnik kimliği ve hatta dini inancı ne olur olsun birbirinden farklı insanlar bu sofralarda bir araya geldiklerinde aslında sadece masadaki ikramları değil, düşüncelerini ve duygularını da paylaşmaktalar." ifadesini kullandı.

Öte yandan, program sonunda yapılan çekilişle iki kişiye çift kişilik ekonomi ve business class Türkiye gidiş-dönüş biletinin yanı sıra çeşitli hediyeler verildi.

İftar programına, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hessen Şube Başkanı Musa Aydın, SunExpress Almanya Genel Müdür Yardımcısı Rafet Alper Özen, Hanau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Salih Taşdirek, Frankfurt Din Hizmetleri Ataşesi Ramazan Dağlı, THY iş ortakları, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile seyahat bürolarının temsilcileri katıldı.

THY Frankfurt'ta artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

MahmudKA ~ 4 yıl önce
Adı soyadı torpilin dibiyim diye bagiriyor. Daha otesini yazmaya gerek yok. Ben bunun gibi bi kac tane daha bilirim daha istasyonunda yatı yapildigindan haberi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kim ~ 4 yıl önce
Bunlar kim böyle. Ülkemi bu adamlar mı temsil ediyor yurtdışında. Ayıptır ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen değil. ~ 4 yıl önce
Sen kimsin? Neyi beğenmedin !!!
mahmud ~ 4 yıl önce
Torpil bunlarin alayi zaten tipini yarim siritmasini goruyosun dikkat edince. Herhangi bir birikimi yok bu sahislarin.
Ensar efendi ! ~ 4 yıl önce
Sen thy'ye ne zaman, nasıl girdin nasıl müdür oldun onu da açıklasana. Ne sen ne Rafet efendi yaptığınız, yaptırdığınız torpilleri açıklayamazsınız ama merak etmeyin az kaldı hepiniz gideceksiniz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmir'li ~ 4 yıl önce
arttırdınızda ne demeye İzmir direkt seferlerini iptal ettiniz o zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
25haziran ~ 4 yıl önce
Hatipciler napacak. Tek tek isminiz verilecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tipe bak ~ 4 yıl önce
Çay demle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 4 yıl önce
Süpersin
MEK ~ 4 yıl önce
Fransa'daki kalfalik döneminden sonra Almanya'nın kalbinde ustalık döneminde güzel işler yapıyor. Başkanlık yolu açılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mek'e ! ~ 4 yıl önce
Fazla yalama bir yerlerin yara olur sonra !!!
GGS ~ 4 yıl önce
FRA'daki teknisyeni tutacak mısınız hala daha? Memnuniyetsiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neyin kafasi ~ 4 yıl önce
Hukumet istifa” euro 6 dollar5 Gidin basimizdan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
330 cular ~ 4 yıl önce
330 cular ın dar gövdeden farkı kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000