13 Şubat 2021, Cumartesi 21:57:53

THY ekibi Covid-19 nedeniyle 14 gün karantinaya alındı!

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Hong Kong seferini gerçekleştiren yolcu uçağında görevli bir kabin memurunun Covid-19 testi pozitif çıktı. Tüm ekip karantinaya alındı.
  • Bilmeden sallamayın. HKG yetkilileri 1 gün dolmadan konteyner'dan çıkmalarına izin vermez. Uçak göndersen de alamazsın.
  • kardesim önce Türkçe öğren
  • Thy'in Kalitesi konteynere kadar
  • Ben bunu anladimki; Ne thy nede tgs,zerre kıymetimiz yok bu şirkette,hade eyvallah
  • Bilip bilmeden konuşmayın, 1- 300 yolcu falan yok maksimum 30-40 yolcu ile uçuyorlar HongKong'a, 2-Her görev öncesi aynı günün sabahı bütün ekip PCR testine alınıyor ve uçuş öncesi sonuçlar çıkmış oluyor ve ancak testi (-) olanlar uçuyor. 3- Ne biliyorsunuz belki orada yapılan testte hata var ve oralarda (uzak doğuda Çin - Vietnam vs ) test (+) gelince tekrarlatmıyorlar da.1 negatif sonuç 1 pozitif sonuç olursa 3. testin doğrulama için yapılması şarttır.
  • Tuzlu su yapin burundan-genize kadar testten en erken 30dk once, gercek hasta bile olsan sonuc negatif. En azindan el diyarinda boyle sacmaliklara maruz kalmazsin.
  • Devlet bi isveç şovu daha yapamaz mı ya ? bu kardeşimiz konteynerdan hashtag falan başlatsın , gurbetçi kardeşimizi (!) şovla getiriyoruz tedavi bitiminde Türkiyede yaşanır mı ya diye dört nala isveçe kaçarken bu evladımızı niye getirmiyoruz (!) zihniyette sorun var sıkıntı var
  • BA hem de HKG de karantinada kaldı bilip bilmeden sallamayın da haber okuyun. https://viewfromthewing.com/british-airways-flight-attendants-held-in-hong-kong-14-day-forced-government-quarantine/
  • Yatılar kaldırılsın.Bütün uçuşlar git gel olsun.
  • su süreçte en çok çile çekenler maalesef bu ülkelerde rehin kalan, oda hapsi yaşayan ve buralarda tutulma stresiyle baskı altında görev yapan arkadaşlarımız oldu. ısrarla kar etmek icin personelini her yere ama her yere gönderebilen ve kimsenin sağlığını ya da canını önemsemeyeler İnsallah siz de bu yaşattiklarinizi yaşarsınız. HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN!!! biri de sormuş ya british vs görmüyoruz oralarda diye, görmezsiniz tabi. hakkı hukuku olan, insanına insan muamelesi yapan ülkeler cunku onlar ...

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Hong Kong seferini gerçekleştiren yolcu uçağında görevli bir kabin memurunun Covid-19 testi pozitif çıktı. Tüm ekip karantinaya alındı.

TK70 sefer sayılı uçuşu gerçekleştirmek üzere İstanbul Havalimanı'ndan kalkış yapan B777-300ER tipi yolcu uçağının 13 kişilik ekibi Hong Kong'a iniş sonrasında Covid-19 testine tabi tutuldu. İstanbul'da test sonucu negatif olan bir kabin memurunun varış havalimanındaki testinin pozitif çıktı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Tüm ekibin karantinaya alındı. Karantina şartlarının ağır olduğu ve personelin tek kişilik konteynerlerde tutulacağı öğrenildi.

Ekiplerin zor koşullar altında 14 gün boyunca karantinaya kalacağı bilgisine ulaşıldı.

©AirportHaber.com

THY ekibi Covid-19 nedeniyle 14 gün karantinaya alındı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (108)

BIRAZ BILGI ~ 3 yıl önce
Bilmeden sallamayın. HKG yetkilileri 1 gün dolmadan konteyner'dan çıkmalarına izin vermez. Uçak göndersen de alamazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gnc ~ 3 yıl önce
kardesim önce Türkçe öğren

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ko ~ 3 yıl önce
Thy'in Kalitesi konteynere kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 3 yıl önce
Ben bunu anladimki; Ne thy nede tgs,zerre kıymetimiz yok bu şirkette,hade eyvallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can'a cevap ~ 3 yıl önce
Bilip bilmeden konuşmayın, 1- 300 yolcu falan yok maksimum 30-40 yolcu ile uçuyorlar HongKong'a, 2-Her görev öncesi aynı günün sabahı bütün ekip PCR testine alınıyor ve uçuş öncesi sonuçlar çıkmış oluyor ve ancak testi (-) olanlar uçuyor. 3- Ne biliyorsunuz belki orada yapılan testte hata var ve oralarda (uzak doğuda Çin - Vietnam vs ) test (+) gelince tekrarlatmıyorlar da.1 negatif sonuç 1 pozitif sonuç olursa 3. testin doğrulama için yapılması şarttır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
balon test ~ 3 yıl önce
Tuzlu su yapin burundan-genize kadar testten en erken 30dk once, gercek hasta bile olsan sonuc negatif. En azindan el diyarinda boyle sacmaliklara maruz kalmazsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
riyakarlar ~ 3 yıl önce
Devlet bi isveç şovu daha yapamaz mı ya ? bu kardeşimiz konteynerdan hashtag falan başlatsın , gurbetçi kardeşimizi (!) şovla getiriyoruz tedavi bitiminde Türkiyede yaşanır mı ya diye dört nala isveçe kaçarken bu evladımızı niye getirmiyoruz (!) zihniyette sorun var sıkıntı var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BA karantina ~ 3 yıl önce
BA hem de HKG de karantinada kaldı bilip bilmeden sallamayın da haber okuyun. https://viewfromthewing.com/british-airways-flight-attendants-held-in-hong-kong-14-day-forced-government-quarantine/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cpt ~ 3 yıl önce
Yatılar kaldırılsın.Bütün uçuşlar git gel olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 3 yıl önce
su süreçte en çok çile çekenler maalesef bu ülkelerde rehin kalan, oda hapsi yaşayan ve buralarda tutulma stresiyle baskı altında görev yapan arkadaşlarımız oldu. ısrarla kar etmek icin personelini her yere ama her yere gönderebilen ve kimsenin sağlığını ya da canını önemsemeyeler İnsallah siz de bu yaşattiklarinizi yaşarsınız. HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN!!! biri de sormuş ya british vs görmüyoruz oralarda diye, görmezsiniz tabi. hakkı hukuku olan, insanına insan muamelesi yapan ülkeler cunku onlar ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000