11 Şubat 2023, Cumartesi 15:18:15

THY DEPREMZEDELER İÇİN 1000 KONUT İNŞA EDECEK

Afetin ilk gününden bu yana depremzedeler için tüm imkanlarını seferber eden Türk Hava Yolları'nın Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, ülkece zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde müjdeli bir haber paylaştı.
  • istanbul'da düzgün bir ev kiralamak bizim maaşların yarısına falan denk geliyor. TGS'deki çalışanları falan hiç düşünemiyorum. Çoğu tk çalışanının evi yokken ve şirketteki bu paranın kaynağı şirketin çalışanları yani personellerken verilen bu kararı oldukça popülist buldum.
  • Başkanım ve sevgili THY yöneticileri İstanbul’da büyük bir deprem bekleniyor.Kendi personeliniz de bizler de İstanbul’un farklı bölgelerinde oturuyoruzbu büyük felaket gelmeden bizler ve ailelerimiz için güvenli konutlara ihtiyacımız var kimseye güven kalmadı binalarımıza güvenmiyoruz oturulacak yıkılmayacak gibi duranların kirası 20-25 bin bandına gelmiş.Allah korusun bu depremde çalışanlarınızdan da kayıplar olacak.Deprem bir gerçek.Bu felaket geldiğinde biz havayolu çalışanları İstanbul için çalışıyor olmamız gerekiyor bunun için lütfen bizler için havalimanı yakınına konutlar yapılsın.Akabinde bizlere zorunlu afet yönetimi kurtarma eğitimleri verilsin.Bizlere ve sizlere bu anlamda çok iş düşüyor…
  • İyi ki varsınız sayın başkanım, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Allah razı olsun sizlerden.
  • kimse o mütahit çoktan bellidir zaten , hayırlı işler , her fırsat değerlendirilmeli değil mi ? ya
  • Sayın başkanım size helal olsun, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsınız, Allah hepinizden razı olsun.
  • RABBIMIZ RAZI OLSUN İNŞALLAH BASKANIM RABBIM GUC KUVVET KOLAYLIK VERSİN İNŞALLAH
  • Sayın başkan ben bir TGS çalışanı olarak yılda 4 ikramiyemi ve 1 yil boyunca maaşımdan
  • Bu konuda Destekliyorum sizi sayın başkan. Taş üstüne taş koyandan koymaya çalışandan, iyi niyetle hareket etmeye çalışan herkesten ALLAH razı olsun, bir kişi aç ve açıktaysa, herkes aç ve açıktadır.
  • TGS çalışanları bizde ev isteriz demez inşallah
  • Sayın Başkanımızın bu haberi benim gibi pek çok kişinin bakış açısını değiştirdi. Bence harika bir proje. Bu sayede ortada görünmeyen yardım paraları yerine projesi hazırlanmış, her türlü takibi yapılmış, tüm maddi giderleri karşılanmış ve eminim ki çok güvenli olarak inşa edilecek binalar yapılacak.Madur vatandaşlarımız sıcacık evlerine kavuşacak. Daha ne olsun.THY bir taraftan da soluksuz depremzede tahliyesi yapıyor. Maddi gücü olan diğer vatandaşlara örnek olsun. Sağolun başkanım

Afetin ilk gününden bu yana depremzedeler için tüm imkanlarını seferber eden Türk Hava Yolları'nın (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, ülkece zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde müjdeli bir haber paylaştı.

Bolat, afet bölgesinde belirlenecek bir noktaya 1000 konutluk THY mahallesi inşa etmek istediklerini duyurdu. 

THY Yönetim Kurulu Başkanı Bolat, "Herkes bugün için canhıraş çalışıyor, yardım topluyor. Ama yarın daha önemli olacak. 10 milyon vatandaşımızın çoğunun ev ihtiyacı olacak. Biz, bin konutluk bir THY mahallesini deprem bölgesinde inşaa etmeyi düşünüyoruz" dedi.

Bolat ayrıca bir kampanya da başlatarak diğer kurum ve kuruluşları da davet ederek, "Bankalar, büyük holdingler, futbol takımları, gizli ya da açık milyarderler bizim bu teklifimizin aynısını yapmaya var mısınız? Yurtdışında yaşayan Türkler, STK’lar sizler var mısınız? Sizin de buralarda bir mahalleniz olsun!" ifadelerini kullandı.

©AirportHaber.com

THY DEPREMZEDELER İÇİN 1000 KONUT İNŞA EDECEK

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

tk memur ~ 1 yıl önce
istanbul'da düzgün bir ev kiralamak bizim maaşların yarısına falan denk geliyor. TGS'deki çalışanları falan hiç düşünemiyorum. Çoğu tk çalışanının evi yokken ve şirketteki bu paranın kaynağı şirketin çalışanları yani personellerken verilen bu kararı oldukça popülist buldum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok tesekkür ederiz gurur duyuyoruz ~ 1 yıl önce
Başkanım ve sevgili THY yöneticileri İstanbul’da büyük bir deprem bekleniyor.Kendi personeliniz de bizler de İstanbul’un farklı bölgelerinde oturuyoruzbu büyük felaket gelmeden bizler ve ailelerimiz için güvenli konutlara ihtiyacımız var kimseye güven kalmadı binalarımıza güvenmiyoruz oturulacak yıkılmayacak gibi duranların kirası 20-25 bin bandına gelmiş.Allah korusun bu depremde çalışanlarınızdan da kayıplar olacak.Deprem bir gerçek.Bu felaket geldiğinde biz havayolu çalışanları İstanbul için çalışıyor olmamız gerekiyor bunun için lütfen bizler için havalimanı yakınına konutlar yapılsın.Akabinde bizlere zorunlu afet yönetimi kurtarma eğitimleri verilsin.Bizlere ve sizlere bu anlamda çok iş düşüyor…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BC ~ 1 yıl önce
İyi ki varsınız sayın başkanım, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Allah razı olsun sizlerden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 1 yıl önce
kimse o mütahit çoktan bellidir zaten , hayırlı işler , her fırsat değerlendirilmeli değil mi ? ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BC ~ 1 yıl önce
Sayın başkanım size helal olsun, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsınız, Allah hepinizden razı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Miniaturk ~ 1 yıl önce
RABBIMIZ RAZI OLSUN İNŞALLAH BASKANIM RABBIM GUC KUVVET KOLAYLIK VERSİN İNŞALLAH

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs emekçi ~ 1 yıl önce
Sayın başkan ben bir TGS çalışanı olarak yılda 4 ikramiyemi ve 1 yil boyunca maaşımdan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 1 yıl önce
Bu konuda Destekliyorum sizi sayın başkan. Taş üstüne taş koyandan koymaya çalışandan, iyi niyetle hareket etmeye çalışan herkesten ALLAH razı olsun, bir kişi aç ve açıktaysa, herkes aç ve açıktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 1 yıl önce
TGS çalışanları bizde ev isteriz demez inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/A ~ 1 yıl önce
Sayın Başkanımızın bu haberi benim gibi pek çok kişinin bakış açısını değiştirdi. Bence harika bir proje. Bu sayede ortada görünmeyen yardım paraları yerine projesi hazırlanmış, her türlü takibi yapılmış, tüm maddi giderleri karşılanmış ve eminim ki çok güvenli olarak inşa edilecek binalar yapılacak.Madur vatandaşlarımız sıcacık evlerine kavuşacak. Daha ne olsun.THY bir taraftan da soluksuz depremzede tahliyesi yapıyor. Maddi gücü olan diğer vatandaşlara örnek olsun. Sağolun başkanım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000