25 Ocak 2017, Çarşamba 16:01:44

THY Akademis Pakistan'daki hizmet ağını genişletiyor

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ile yaklaşık bir yıldır bölgesel pazarlama odaklı çalışmalar yürüttüğü Pakistan’ın en prestijli eğitim kurumlarından biri olan University of Management Technology arasındaki çalışmalar ivme kazandı.
  • 3 yıl oldu. Her hareketi eğitim başkanlığını mahvetmeye yönelik oldu. Eğitim Başkanlığı bitmiş durumda, ve son durumda herkes ondan NEFRET ediyor, LANETLE anıyor. Çoluğu çocuğu var ama haramı yalanı karakter edinmiş, zavallı birisi. Çevresinde kalanlar da ona yalakalık yapanlar. Eğitime atandığında tek AMACI vardı: Eğitim başkanlığının tum fonksiyonlarını yok edip, THY yi dışardan eğitim alır hale getirmek, yani THY yi dış firmalara peşkeş çektirmek. Bu alınacak firmalar da kripto FETÖ firmaları. Bazıları yeni kuruldu bazıları da kuruluyor. Bazılarını da kendi kurdu, ama ifşa olunca sessizliğe büründü. Ama derinden gizli planlar devam ediyor. Bu tür işbirlikleri de göz boyama, maskeleme. Çıksın şunu desin adama DELİKANLI diyeceğim: ITU Master programından pakistanlılara kaç tane sattın? ITU nun iptal ettiği programı sen nasıl sattın? Bilal bey durumu biliyor merak etme!!!!
  • Fotorafta dolap icindeki kitaplardan hangisini okumus acaba egt.baskani. Bir tane bile okuduysa esas buyuk basari budur
  • Vaw hedef pazar ne zamandan beri Pakistan oldu. Bugune kadar Pakistan a ne satildi. Yine Kuru kuruya ve bos gayretler. Bosa Giden Paralar. Goreceksiniz hic bir seyi satamayacaklar. THY bu yuzden zararda.. bu gibi Kişiler yuzunden zarar diz boyu!
  • İTÜ master prg egitim baskanin beceriksizligi ve vizyonsuzlugu yuzunden iptal oldu. Bunlar neyi satiyor. Utanmadan birde basari diye Haber yapiyorlar.
  • Şu Pakistanlılar cidden çok temiz dost insanlar. Dünya'da böyle ülke pek az bizim için. Gerçekten şahsen tanıdığım Pakistanlılar da hep gözlerinin içinde görüyordum samimiyeti ışıldıyordu bakarken din kardeşim nazarı ile bakıyorlardı. Allah muvaffak etsin inşallah düzgün Türkler çıkar karşılarına.

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ile yaklaşık bir yıldır bölgesel pazarlama odaklı çalışmalar yürüttüğü Pakistan’ın en prestijli eğitim kurumlarından biri olan University of Management Technology arasındaki çalışmalar ivme kazandı.

University of Management Technology (UMT) Rektörü Prof. Dr. Hasan Sohaib Murat, 16 Ocak 2017 tarihinde Havacılık Akademisi Başkanı Doç. Dr. Kemal Yüksek’i , Akademi binasındaki makamında ziyaret etti. Akademi’nin uzmanlığındaki “M. Sc. in Air Transport Management”, IATA ve ICAO, Tehlikeli Maddeler, Kargo, Yolcu ve Yer Hizmetleri Eğitimleri gibi havacılık eğitim ve programlarının Pakistan ve çevresindeki bölgelerde tanıtımı ve pazarlanması konusu, gerçekleştirilen toplantının ana gündemini oluştururdu.

Son dönemde, iki ülke hükümeti tarafından alınan aksiyonlarla ivme kazanan sıcak ilişkiler, birçok sektörde olduğu gibi havayolu taşımacılığı ve eğitim alanlarındaki ortak çalışmaların artmasını ve yeni projelerin gündeme gelmesini olanaklı hale getirdi. Söz konusu görüşme, taraflar arasında eğitim özelindeki işbirliği süreçlerinin geliştirilmesine katkı sağlaması yönüyle önem arz ediyor.

Toplantıda Murad, Pakistan’da özellikle Boeing ve İTÜ’nün de desteği ile Akademi tarafından yürütülen ve dersleri dünyaca isim yapmış akademisyenler tarafından verilen “M. Sc. in Air Transport Management” yüksek lisans programına ilginin yoğun olduğunu, yürüttükleri pazarlama ve reklam faaliyetleri ile talep sayısının daha da artacağını öngördüklerini dile getirdi. Bu yılın Ekim ayında başlatılacak olan programa Pakistanlı öğrenciler de dahil edilecek.

IATA eğitimleri alanında 2015 yılındaki satış performansı ile gösterdiği başarı dolayısıyla “IATA Premier Circle Member” unvanını alan ve 2016’da gerçekleştirdiği 50’nin üzerinde eğitimle başarı grafiğini yükselten Akademi, bu yıl da dünyanın dört bir yanından gelecek kursiyerleri seçkin eğitimlerinde ağırlamaya hazırlanıyor.

University of Management Technology ile geliştirdiği faaliyetler ile Pakistanlı öğrencilere de kapılarını açan Akademi, aynı zamanda eğitimlerini ilgili bölgeye taşımayı hedefliyor. 

THY Akademis Pakistan'daki hizmet ağını genişletiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

esas... ~ 5 yıl önce
3 yıl oldu. Her hareketi eğitim başkanlığını mahvetmeye yönelik oldu. Eğitim Başkanlığı bitmiş durumda, ve son durumda herkes ondan NEFRET ediyor, LANETLE anıyor. Çoluğu çocuğu var ama haramı yalanı karakter edinmiş, zavallı birisi. Çevresinde kalanlar da ona yalakalık yapanlar. Eğitime atandığında tek AMACI vardı: Eğitim başkanlığının tum fonksiyonlarını yok edip, THY yi dışardan eğitim alır hale getirmek, yani THY yi dış firmalara peşkeş çektirmek. Bu alınacak firmalar da kripto FETÖ firmaları. Bazıları yeni kuruldu bazıları da kuruluyor. Bazılarını da kendi kurdu, ama ifşa olunca sessizliğe büründü. Ama derinden gizli planlar devam ediyor. Bu tür işbirlikleri de göz boyama, maskeleme. Çıksın şunu desin adama DELİKANLI diyeceğim: ITU Master programından pakistanlılara kaç tane sattın? ITU nun iptal ettiği programı sen nasıl sattın? Bilal bey durumu biliyor merak etme!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
Bir bayan veda etmiş gidiyor diyorlar... Bu kadın, eğitimdeki şahsa göre daha delikanlı çıktı. Bu hala MAL gibi en iyi benim diye duruyor. Tek amacı 25-30 bin TL arasındaki maaşı almaya devam etmek. Sanıyor ki biriktirdiği kendisine fayda sağlayacak....
Oku oku oku ~ 5 yıl önce
Fotorafta dolap icindeki kitaplardan hangisini okumus acaba egt.baskani. Bir tane bile okuduysa esas buyuk basari budur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allay konusu ... ~ 5 yıl önce
Vaw hedef pazar ne zamandan beri Pakistan oldu. Bugune kadar Pakistan a ne satildi. Yine Kuru kuruya ve bos gayretler. Bosa Giden Paralar. Goreceksiniz hic bir seyi satamayacaklar. THY bu yuzden zararda.. bu gibi Kişiler yuzunden zarar diz boyu!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolan haber ~ 5 yıl önce
İTÜ master prg egitim baskanin beceriksizligi ve vizyonsuzlugu yuzunden iptal oldu. Bunlar neyi satiyor. Utanmadan birde basari diye Haber yapiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Han ~ 5 yıl önce
Şu Pakistanlılar cidden çok temiz dost insanlar. Dünya'da böyle ülke pek az bizim için. Gerçekten şahsen tanıdığım Pakistanlılar da hep gözlerinin içinde görüyordum samimiyeti ışıldıyordu bakarken din kardeşim nazarı ile bakıyorlardı. Allah muvaffak etsin inşallah düzgün Türkler çıkar karşılarına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kml ~ 5 yıl önce
Aha cikmis biri karsisina, ayvayi yedi haberi yok!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000