13 Eylül 2018, Perşembe 09:15:23

THY 2023 yılına kadar Garanti ile çalışacak

Türk Hava Yolları, Garanti Bankası ile ortak yürütülen yolcu sadakat programı Miles&Smiles anlaşmasını uzattı.
  • Cok manidar
  • 3 yıldır kullandım ve artık hiç bir cazibesi kalmadı kartın. Keşke başka banka ile sözleşme yapsalar
  • Kredi kartından mil kazanmak mümkün değil ki. En azından business class için biriktiriyorduk o da bitti gitti. Ben artık Maxi Miles deneyeceğim.
  • Miles smile insanlari aptal yerine koyan ve insanlara yararindan çok zarari olan aptalca bir uygulamadir
  • Sunu anlamiyorum ben. Thy kac milyar dolar para ceviriyor. Parasi neden ozel bankada calisan massalari nicin devlet bankasi kullanmiyor. Nicin devlet bankasina donulmuyor.
  • Sağladığı, budana budana kuşa dönen avantajlar nedeniyle kimse THY’ye sadık filan kalmaz. Kim ucuzsa, bağlantısı uygunsa onunla uçulur.
  • M&S programi inanilmaz gozden dustu. Milleri cimbiz ile veriyorlar. Son darbe ise M&S kredi karti ile alinan THY biletine 2x mil yerine 1x mil vermek oldu. Tahmin ediyorum bir sonra ki adimlari ise harcadigin her 1 TL'ye karsilik kart sahibinden 1 mil cekmek olacak. Gidisat o yonde. Berbat kredi karti programi!..

Türk Hava Yolları, Garanti Bankası ile ortak yürütülen yolcu sadakat programı Miles&Smiles anlaşmasını uzattı.

Türk Hava Yolları ile Garanti Bankası arasında yürütülen yolcu sadakat programı yeni bir sözleşme imzalanarak 2023 yılına kadar uzatıldı. THY konuyla alakalı olarak,  Kamuyu Aydınlatma Platformu'na resmi açıklama gönderdi.

İşte o açıklama:

"Ortaklığımız ile T. Garanti Bankası A.Ş. arasında yürütülmekte olan Türk Hava Yolları A.O. Yolcu Programı THY Frequent Flyer Programı kapsamında THY FFP üyelerine yönelik Miles&Smiles Kredi Kartı verilmesi işbirliğinin 1 Nisan 2023 tarihine kadar sürdürülebilmesi amacıyla T. Garanti Bankası A.Ş. ile yeni bir sözleşme imzalanmıştır."

THY 2023 yılına kadar Garanti ile çalışacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

2023 ~ 4 yıl önce
Cok manidar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avantajsız kredi kartı ~ 4 yıl önce
3 yıldır kullandım ve artık hiç bir cazibesi kalmadı kartın. Keşke başka banka ile sözleşme yapsalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M&S mı kaldı ~ 4 yıl önce
Kredi kartından mil kazanmak mümkün değil ki. En azından business class için biriktiriyorduk o da bitti gitti. Ben artık Maxi Miles deneyeceğim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yyyy ~ 4 yıl önce
Miles smile insanlari aptal yerine koyan ve insanlara yararindan çok zarari olan aptalca bir uygulamadir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aa ~ 4 yıl önce
Sunu anlamiyorum ben. Thy kac milyar dolar para ceviriyor. Parasi neden ozel bankada calisan massalari nicin devlet bankasi kullanmiyor. Nicin devlet bankasina donulmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Palavra ~ 4 yıl önce
Sağladığı, budana budana kuşa dönen avantajlar nedeniyle kimse THY’ye sadık filan kalmaz. Kim ucuzsa, bağlantısı uygunsa onunla uçulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ranger ~ 4 yıl önce
M&S programi inanilmaz gozden dustu. Milleri cimbiz ile veriyorlar. Son darbe ise M&S kredi karti ile alinan THY biletine 2x mil yerine 1x mil vermek oldu. Tahmin ediyorum bir sonra ki adimlari ise harcadigin her 1 TL'ye karsilik kart sahibinden 1 mil cekmek olacak. Gidisat o yonde. Berbat kredi karti programi!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000