29 Ocak 2021, Cuma 08:35:39

THY 10 milyonluk partinin ikinci bölümünü de getirdi

Çin'den sipariş edilen 10 milyon dozluk Covid-19 aşılarının ikinci partisinin ikinci bölümünü taşıyan uçak İstanbul Havalimanı’na indi.
  • Kaç aşıyı kullanilmaz hale getirdi acaba
  • Devletin tonla nakliye uçağı var bu işi neden THY yapar ?
  • Sözde dini bütün,dindar olan,koltuk sallanınca bir anda yerli ve milli ! olduklarını hatırlayanlar Çin ile Türkistan'lıları ilgilendiren suçluların iadesi konusunda anlaştı, Tbmm tv'de Türkistan'lı bir kardeşimiz konuşurken de yayını kestiler. Dinci,siyasal islamcılar için varsa yoksa kişisel,politik çıkar,para,makamdır gerisi boştur. Ayrıca hani yerli ve milli aşı hazırdı ne oldu o da mı her şeyleri gibi yalan oldu? Çin'in neyine güvenip de dünya'da kabul görmeyen,güvenilmeyen aşısını alıyorsunuz?
  • ben olsam gelen bu asilari 10 kat fiyata avrupaya satardim
  • Doğu Türkistan haberleri nasılda bitti ama AK kafalar tek kelime edemez bıyık altından gülerler Ülkücü geçinenlerde sus pus. Bunların yeter ki arpası kesilmesin. Yazık. İnsanlar zulüm içinde yaşıyor işiniz gücünüz siyasi çıkar. Sırf çin aşı veriyor diye nasılda süt dökmüş kediye döndünüz. Savaş çıksa mazallah ilk bunlar kaçıp gidecek.

Çin'den sipariş edilen 10 milyon dozluk Covid-19 aşılarının ikinci partisinin ikinci bölümünü taşıyan uçak İstanbul Havalimanı’na indi.

Çin'in başkenti Pekin'deki havalimanından kalkan Türk Hava Yollarına ait "TK 6175" sefer sayılı "Boeing 777" tipi uçağın saat 06.10’da İstanbul'a inişiyle aşıların bulunduğu konteynerler, gümrük işlemlerinin yapılmasının ardından uçaktan alınarak depolara taşınmaya başlandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, aşıların 10 milyon dozluk ikinci sevkiyatının birinci bölümünün 25 Ocak'ta Türkiye'ye ulaştığını hatırlatarak, "Bu sabah itibarıyla ikinci bölümü ülkemize ulaşmış olacak. Tedarik programına uygun olarak aşı sevkiyatı devam edecek." ifadelerini kullandı.

Covid-19 mücadele kapsamında Çin'den sipariş edilen CoronaVac aşılarının 10 milyon dozluk ikinci sevkiyatının ilk bölümü olan 6,5 milyon doz aşı hafta başında Türkiye'ye getirilmişti.

THY 10 milyonluk partinin ikinci bölümünü de getirdi

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Tgs ~ 3 yıl önce
Kaç aşıyı kullanilmaz hale getirdi acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy kazansın diye ~ 3 yıl önce
Devletin tonla nakliye uçağı var bu işi neden THY yapar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reality ~ 3 yıl önce
Thy nin yarısı devletin zaten.
Hadi Canim ~ 3 yıl önce
Kargo uçaklarının özelliklerini, kapasitesini, işlevini, ne icin tasarlandigini , hangi durumlarda kullanacagini ve menzili gibi minik detayları bilmek lazım bu sorunun cevabini anlaman için sevgili yazar.Ucaktipleri101 dersini tavsiye ediyorum
Türk ~ 3 yıl önce
Sözde dini bütün,dindar olan,koltuk sallanınca bir anda yerli ve milli ! olduklarını hatırlayanlar Çin ile Türkistan'lıları ilgilendiren suçluların iadesi konusunda anlaştı, Tbmm tv'de Türkistan'lı bir kardeşimiz konuşurken de yayını kestiler. Dinci,siyasal islamcılar için varsa yoksa kişisel,politik çıkar,para,makamdır gerisi boştur. Ayrıca hani yerli ve milli aşı hazırdı ne oldu o da mı her şeyleri gibi yalan oldu? Çin'in neyine güvenip de dünya'da kabul görmeyen,güvenilmeyen aşısını alıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ben olsam ~ 3 yıl önce
ben olsam gelen bu asilari 10 kat fiyata avrupaya satardim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cadetafa ~ 3 yıl önce
Doğu Türkistan haberleri nasılda bitti ama AK kafalar tek kelime edemez bıyık altından gülerler Ülkücü geçinenlerde sus pus. Bunların yeter ki arpası kesilmesin. Yazık. İnsanlar zulüm içinde yaşıyor işiniz gücünüz siyasi çıkar. Sırf çin aşı veriyor diye nasılda süt dökmüş kediye döndünüz. Savaş çıksa mazallah ilk bunlar kaçıp gidecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kamuran ~ 3 yıl önce
Doğu Türkistan’ı ağzından düşürmeyenler CIA ajanları ve senin gibi ABD’nin kulu kölesi olanlar. Doğu Türkistan diye bir sorun yok, Türkistan İslam Partisi denilen terör örgütünün yaptıkları var. Aklının yetmediği işlere yorum yapmışsın.
Atm su tarafta ~ 3 yıl önce
Parani cekip heykeline koş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000