16 Ekim 2019, Çarşamba 12:44:17

THK'YA KAYYUM ATANDI!

Türk Hava Kurumu’na (THK) kayyum atandı.
  • KAYYUM GELMESİ ZATEN BEKLENİYORDU. KURUMUN BU DURUMU BAZI GENEL BAŞKANLARIN YOLSUZLUKLARI VE ADALET ARAMA SAVAŞIDIR. AYRICA KURUM ŞİRKETLERİNDE ( TUA, GÖKÇEN VS) VE KURUMDA GEÇMİŞTEN BU YANA ÇALIŞAN EMEKLİ GENERAL OĞULLARI , EMEKLİ GENERAL KIZLARINA VE BABA OĞUL ÇALIŞAN GENERALLERE BAKILSIN. VAKIF ŞİRKETLERİNDE ZAMANINDA BABA- KIZ ÇALIŞAN EMEKLİ GENERALLERE BAKILSIN.
  • TBMM’ NE O KADAR ŞİKAYET GİTTİ Kİ KAYYUM GELECEĞİ ÇOK BELLİYDİ. ŞEHİT CENAZELERİ GELİRKEN İKTİDAR DÜŞMANI GOLF OYNAYAN GOLFÇÜ PAŞALARA BU DERS OLSUN.
  • Kürşat avuçlarını ovuşturmaya başlamıştır. Bu aşamalara gelinmesine sebep olan kim varsa Allah bildiği gibi yapsın. Doyumsuzsunuz, eski yiyicilerin mahkeme kapısını kaparsanız yazıklar olsun.
  • BAŞKAN GÖREVİNİ BIRAKMIŞ...
  • Olacağı buydu malesef. Çok şikayetler gitti, kurum geçmişten beri hükümet aleyhine konuşmaların sahne aldığı ve yolsuzluklar ile anılan yer haline geldi. Sevmesenizde İktidara saygı göstermek zorundasınız. İnönüde, orda burda zamanında Golf oynayanlara bu ders olur İnşallah.
  • 20 sene sonra, şimdi kısa pantolonla gezen geleceğin milliyetçileri "Ameriga kapattırdı ne güzel kurumdu pilot yetiştiriyordu" der.
  • en güzel haberi. bizi bitirdi bu thk da ki başlar şimdide siz i yerinizden etsinler sizinde huzurunuz kaçsın. hiç bişey düzelmiycek bile olsa artık yiyemeyeceksiniz
  • Şu thk yı artık kapasınlar yaa
  • Saniyonuzmuki herşey duzelecek
  • Çok geç kalmış karar. THK denilen yozlaşmış kurumun çoktan kapatılması gerekirdi. Bu sefer atatürk edebiyatı yaparak da kurtulamazlar.

THK’da kayyum olarak eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı’nın görev yapacağı öğrenildi.

Türk Hava Kurumu, yazın çok konuşulan kurumlar arasında yerini almıştı. Kurumun yangın söndürme araçlarının kullanılmaması tepkilere neden olmuş, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile karşılıklı açıklamalar yapılmıştı.

Atatürk'ün kurduğu Türk Hava Kurumu'nda (THK) eski yönetim ile yeni yönetim arasında tartışma yaşanmıştı.

THK Genel Başkanı ve THK Vakfı Başkanı Ahmet Bertan Nogaylaroğlu, kendisine kumpas kurulduğunu belirtip eski yönetimi usulsüzlükle suçlayıp şikayetçi olmuştu. THK eski Başkanı ise kendisine iftira atıldığını belirtip dava açacağını belirtmişti.

Karşılıklı suçlamaların ardından Ankara 9. Sulh Hukuk Mahkemesi, THK’ya yönetim kayyumu olarak Cenap Aşçı, Adnan Zengin ve Abdulah Kaya’yı atadı.

THK'YA KAYYUM ATANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

ADALET ADALET ~ 1 ay önce
KAYYUM GELMESİ ZATEN BEKLENİYORDU. KURUMUN BU DURUMU BAZI GENEL BAŞKANLARIN YOLSUZLUKLARI VE ADALET ARAMA SAVAŞIDIR. AYRICA KURUM ŞİRKETLERİNDE ( TUA, GÖKÇEN VS) VE KURUMDA GEÇMİŞTEN BU YANA ÇALIŞAN EMEKLİ GENERAL OĞULLARI , EMEKLİ GENERAL KIZLARINA VE BABA OĞUL ÇALIŞAN GENERALLERE BAKILSIN. VAKIF ŞİRKETLERİNDE ZAMANINDA BABA- KIZ ÇALIŞAN EMEKLİ GENERALLERE BAKILSIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARTIK GEREĞİ YAPILACAK. ~ 1 ay önce
TBMM’ NE O KADAR ŞİKAYET GİTTİ Kİ KAYYUM GELECEĞİ ÇOK BELLİYDİ. ŞEHİT CENAZELERİ GELİRKEN İKTİDAR DÜŞMANI GOLF OYNAYAN GOLFÇÜ PAŞALARA BU DERS OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bunlar Dogru ~ 1 ay önce
Bunlar dogru. Kurum ve bagli sirketlerde calisan eski Havacilik vakfi yönetim kurulu üyesi emekli general ve Kizlarina, Baba-ogul calisan Pasalara bakılsın. Kurumda çalisan emekli general kizlarina bakilsin
Yorumcu ~ 1 ay önce
Kürşat avuçlarını ovuşturmaya başlamıştır. Bu aşamalara gelinmesine sebep olan kim varsa Allah bildiği gibi yapsın. Doyumsuzsunuz, eski yiyicilerin mahkeme kapısını kaparsanız yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haktan. ~ 1 ay önce
Kurumu bitirenler, Osman YILDIRIM.Onun zamanını iyi bilirim.Adam öyle hortumladı ki,Kurumlar arası yarışma olsa dünya birincisi olur.Ayrıca bir özelliği daha var.Tam DİKTATÖRCE bir yönetim tarzı.Yanından sinek bile uçamazdı
OUTMARKER ~ 1 ay önce
BAŞKAN GÖREVİNİ BIRAKMIŞ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fatih ~ 1 ay önce
kesin mi peki ??
fatih ~ 1 ay önce
bıraktıgını kim söledi kayyum mu istemiş bırakmasını acaba ???
Geçmiş olsun ~ 1 ay önce
Olacağı buydu malesef. Çok şikayetler gitti, kurum geçmişten beri hükümet aleyhine konuşmaların sahne aldığı ve yolsuzluklar ile anılan yer haline geldi. Sevmesenizde İktidara saygı göstermek zorundasınız. İnönüde, orda burda zamanında Golf oynayanlara bu ders olur İnşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
20 sene sonra ~ 1 ay önce
20 sene sonra, şimdi kısa pantolonla gezen geleceğin milliyetçileri "Ameriga kapattırdı ne güzel kurumdu pilot yetiştiriyordu" der.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
son zamanların ~ 1 ay önce
en güzel haberi. bizi bitirdi bu thk da ki başlar şimdide siz i yerinizden etsinler sizinde huzurunuz kaçsın. hiç bişey düzelmiycek bile olsa artık yiyemeyeceksiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thk kapansın ~ 1 ay önce
Şu thk yı artık kapasınlar yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plt. ~ 1 ay önce
Aynen katılıyorum thk borçtan başka birşey üretmeyen bir kurum.
borçları var ~ 1 ay önce
borçları alsınlar bir hele, icabına bakarlar
Skak ~ 1 ay önce
Saniyonuzmuki herşey duzelecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olması gereken ~ 1 ay önce
Çok geç kalmış karar. THK denilen yozlaşmış kurumun çoktan kapatılması gerekirdi. Bu sefer atatürk edebiyatı yaparak da kurtulamazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000