21 Mart 2021, Pazar 11:19:59

THK 8 ildeki gayrimenkullerini satışa çıkardı

Türk Hava Kurumu (THK), Balıkesir, Adana, Aksaray, Elazığ, Eskişehir, Muş, Ordu ve Manisa'daki bazı taşınmazlarını satacak.
  • Paşa geliyor yakında Atılgan paşa. Karşıyaka eski şube başkanı albayımız Genelsekreter olucak. Salim kaya Tettiş kurulu başkanı. Gizli toplantılar. Beklenti 2023.
  • BURDA KAYYUM ALEYHİNE YAZI YAZMADAN ÖNCE İYİ DÜŞÜNÜN. YANLIŞ ANLAMAYIN KAYYUMUN AVUKATI DEĞİLİM AMA, EMEKLİ GENERALLERİN VE ALBAYLARIN BURDA NELER YAPTIKLARINA ŞAHİT OLAN ESKİ BİR KURUM VE ŞİRKET ÇALIŞANI OLARAK BURAYI BATIRAN ,DERİN EKONOMİK KRİZE SOKAN EMEKLİ PAŞALAR VE ONLARIN DİREKTÖR VE MÜDÜR YAPTIĞI KİŞİLER; YÜZÜNDEN BURASI BU HALDE. KAYYUM BURASI İÇİN BENCE SON ŞANS YOKSA KOÇ, SABANCI GELSİN ALSIN BURAYI VERİMLİ HALE GETİRMEK İÇİN. YADA BAYRAKTAR ALSIN .. ESKİ KURUM VE ŞİRKET ÇALIŞANI ERKAN HAKKI BEY.
  • THK çalıştırdığı insanların haklarını gaspetti.İnsanların çoluk çocuklarının rızklarını aldırdığı kanunsuz mahkeme kararıyla hiç etti. Ben bu mağdurlardan birisi olarak buna sebep olan kayyumundan ,Gn.Md. ve yardımcısına hakkımı helal etmiyorum. Dilerim hepsini Allah sevdikleri ile sınasın.Şimdi de milletin kurumunun öz malları kimlere satılıyor bilemiyoruz.
  • Hepsini satsın da borçları kapatsın artık.
  • THK'nun yangın söndürme uçağı ihalelerinden itinayla ve ince ayarla dışlanması bundanmış demek ki. Kurum maliyesini sıkıştırıp taşınmaz satışına mecbur bırakmak. Hey gidi rant sevdası hey
  • Atanin emanetleri,ve emekleri: Ata bilsedi boyle olacagini bunlari once denize dokerdi sonra THK yi kurardi.Maalesef sirtlanlarin eline birakmis,kapis kapis ettiler.
  • Isparta’da bulunan hangarı da satsaydınız !
  • he he he demek ki kurum dibe vurdu..yiye yiye bitiyormuş demiii...günde 2 adet c-172 yi zarzor uçurduklarından belli zaten...gidin yiyicilerinizden para isteyin bakalım verecekler mi :)) :)) :))
  • thk da geçmişten bugüne kadar asker sivil yönetimlerinde kim yolsuzluk usülsüzlük yaptıysa ve bu güzide ata emaneti kurumu bu hallere düşürdüyse tek tek hesap sorulup yarğılanmalı...bunu yapabileecek bir baba yiğit çıkarmı? hiç zannetmiyorum..bozacının şahidi şıracı misali....
  • THK nun neden daire ve bu tarz taşınmazları var anlamakta güçlük çekiyorum sonuçta para karşılığı eğitim veren bir kurum. Daha ne kadar bu tarz taşınmazı var merak ediyorum kontrol edilebileceğim bir liste var mıdır?

Türk Hava Kurumu (THK), Balıkesir, Adana, Aksaray, Elazığ, Eskişehir, Muş, Ordu ve Manisa'daki bazı taşınmazlarını satacak.

Konuya ilişkin Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, satış için gerçekleştirilecek ihaleler kapsamında, apartman, bağımsız bölüm, mesken, tarla ve fındıklık gibi gayrimenkuller yer alıyor.

Söz konusu taşınmazlara ilişkin tekliflerin, 15 Nisan Perşembe günü saat 17.00'ye kadar "www.winvestate.com" internet adresindeki e-teklif sistemi üzerinden verilmesi gerekiyor.

Şartname de aynı internet sitesinden e-şartname olarak temin edilebilecek.

THK 8 ildeki gayrimenkullerini satışa çıkardı

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Atılgan ~ 3 yıl önce
Paşa geliyor yakında Atılgan paşa. Karşıyaka eski şube başkanı albayımız Genelsekreter olucak. Salim kaya Tettiş kurulu başkanı. Gizli toplantılar. Beklenti 2023.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAYYUM HAKKINDA. ~ 3 yıl önce
BURDA KAYYUM ALEYHİNE YAZI YAZMADAN ÖNCE İYİ DÜŞÜNÜN. YANLIŞ ANLAMAYIN KAYYUMUN AVUKATI DEĞİLİM AMA, EMEKLİ GENERALLERİN VE ALBAYLARIN BURDA NELER YAPTIKLARINA ŞAHİT OLAN ESKİ BİR KURUM VE ŞİRKET ÇALIŞANI OLARAK BURAYI BATIRAN ,DERİN EKONOMİK KRİZE SOKAN EMEKLİ PAŞALAR VE ONLARIN DİREKTÖR VE MÜDÜR YAPTIĞI KİŞİLER; YÜZÜNDEN BURASI BU HALDE. KAYYUM BURASI İÇİN BENCE SON ŞANS YOKSA KOÇ, SABANCI GELSİN ALSIN BURAYI VERİMLİ HALE GETİRMEK İÇİN. YADA BAYRAKTAR ALSIN .. ESKİ KURUM VE ŞİRKET ÇALIŞANI ERKAN HAKKI BEY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 3 yıl önce
THK çalıştırdığı insanların haklarını gaspetti.İnsanların çoluk çocuklarının rızklarını aldırdığı kanunsuz mahkeme kararıyla hiç etti. Ben bu mağdurlardan birisi olarak buna sebep olan kayyumundan ,Gn.Md. ve yardımcısına hakkımı helal etmiyorum. Dilerim hepsini Allah sevdikleri ile sınasın.Şimdi de milletin kurumunun öz malları kimlere satılıyor bilemiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK ~ 3 yıl önce
Hepsini satsın da borçları kapatsın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Durum anlaşılıyor ~ 3 yıl önce
THK'nun yangın söndürme uçağı ihalelerinden itinayla ve ince ayarla dışlanması bundanmış demek ki. Kurum maliyesini sıkıştırıp taşınmaz satışına mecbur bırakmak. Hey gidi rant sevdası hey

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 3 yıl önce
Atanin emanetleri,ve emekleri: Ata bilsedi boyle olacagini bunlari once denize dokerdi sonra THK yi kurardi.Maalesef sirtlanlarin eline birakmis,kapis kapis ettiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
32 ~ 3 yıl önce
Isparta’da bulunan hangarı da satsaydınız !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolun sonu ~ 3 yıl önce
he he he demek ki kurum dibe vurdu..yiye yiye bitiyormuş demiii...günde 2 adet c-172 yi zarzor uçurduklarından belli zaten...gidin yiyicilerinizden para isteyin bakalım verecekler mi :)) :)) :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vzy 06 ~ 3 yıl önce
thk da geçmişten bugüne kadar asker sivil yönetimlerinde kim yolsuzluk usülsüzlük yaptıysa ve bu güzide ata emaneti kurumu bu hallere düşürdüyse tek tek hesap sorulup yarğılanmalı...bunu yapabileecek bir baba yiğit çıkarmı? hiç zannetmiyorum..bozacının şahidi şıracı misali....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK ~ 3 yıl önce
THK nun neden daire ve bu tarz taşınmazları var anlamakta güçlük çekiyorum sonuçta para karşılığı eğitim veren bir kurum. Daha ne kadar bu tarz taşınmazı var merak ediyorum kontrol edilebileceğim bir liste var mıdır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000