26 Ocak 2024, Cuma 10:15:24

TGS'DE ZAM ORANLARI RESMEN BELLİ OLDU

Türk Hava Yolları (THY) ile HAVAŞ'ın ortak kuruluşu Turkish Ground Services'te (TGS) zam oranları belli oldu.
  • Şimdi crew araçlarındaki eli devamlı arkasında millete ahkam kesen ali kıran baş kesenlik taslayan murat şef? İsimli kişi yüksek maaş alacak benim uçak altında ezilen işçim kardesim dostum karın tokluğuna çalışacak adalet ülkede bi bayan ismi olmuş.Heyyyy yukardaki büyükler bunları görün görün yeter!!
  • Yazıklar olsun asgari ücret ve devam primine çalışıyoruz torpilliler istediği gibi at koşturuyor istediği rahat bölümlerde çalışıyor biz essek gibi çalışıp sonra pegasusun altında maaş alıyoruz sektörün en az maaşı alanlar oversize işçileri Tgs isminden belli torpilin gözünü seveyim
  • Kesinlikle katılıyorum burdan herkese sesleniyorum sendikaya üye olalım arkadaşlar gruplaşma yapalım yoksa bunlar bizi böyle devam ederek ezecekler
  • Yorumları okudum da eski çalışanım iyiki de çıkmışım tgs şirketinden şimdi e ticaret depolarında prim usulü daha çok maaş alıyorum
  • Tgs sawda haksızlık adaletsizlik son sürat devam ediyor. Yıllardır posta başı olmak için bekleyen adamın yerine,çaycıyı posta başı yaptılar. Daha önce havacılıkla alakası olmayan adamı getirip direkt şef yaptılar. 12-13 yıldır şirkette çalışan ve sorumlu memurun maaşını vize boardingcinin altına düşürdüler. Koordinasyona yakın olan yada üst tarafta yakını olan isyediği yere hemen geciyor. İşe başlar başlamaz boardinge gecip fazla para alabiliyor. Müdürün 75 bin tl aldığı yerde kontuar işçisi 20 bin alıyor.
  • Malum şahıs ramp koordinasyon müdürü olduğundan beri Ramp'ın yüzü gülmedi. Allahü Teala'da iki cihanda bu zihniyette olanların yüzünü güldürmesin.
  • Mobingten psikolojimiz bozuldu..kimse el atmıyacakmı
  • Dışarıda yılda 4 ikramiye, şu maaşı bulamayacak torpille işe girmiş adamlar %50 zamma isyan ediyor. Okusaydın, güzel yerlere gelseydin daha iyi imkanlarda maaş alsaydın. Partiden işe girip, hiçbir vasfın olmadığından bu aldığın paranın %1'ini bile dışarıda alamayacaksın. Az şükretmeyi öğrenin şükretmeyi, dışarısı kan ağlıyor, sizler burada ced biletiniz var, yılda 4 ikramiye var, banka promosyonu var, bunlara sahip olamayan milyonlar var yazıktır.
  • Parasında pulunda değilim. Ahmet bey artık şu yönetimleri gözden geçirin. Zamanında adamını bulan kapağı atmış tgs'ye. Yeter artık biraz yönetici vasfı olan insanlar yönetsin şu şirketi. Yönetici atama mülakatları yapın. İstasyon yönetimlerini gözden geöirin. Leş leş leş daha ne diyelim görmüyorsunuz okuyun bari!
  • Ne gecemiz belli ne gündumuz belli yeter artık bıktım şu mesailerden hakımı helal etmiyorum

Türk Hava Yolları (THY) ile HAVAŞ'ın ortak kuruluşu Turkish Ground Services'te zam oranları belli oldu.

THY'nin yer hizmetlerini üstlenen ve Türkiye'nin en büyük yer hizmetleri sağlayıcısı konumundaki TGS'de zamlar resmen belirlendi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; tüm çalışanların (işçi, memur, şef, müdür ve üstü) kök ücretlerine yüzde 50 oranında artış yapılmasına karar verildi.

TGS Yönetimi tarafından alınan kararla "Devam Prim" tutalarının da yüzde yüzde 125 oranında artırılması kararlaştırıldı.

"Risk Tazminatı" ek ödeme ücret türünün adının "Görev Primi" olarak değiştirildiği ve görev bazında farklı oranlarda olmak üzere minimum yüzde 84 oranında artırıldığı öğrenildi.

Öte yandan ek ödeme tutarlarında da yüzde 50 oranında artış yapılmasına karar verildi.

Söz konusu artışların TGS İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından personele duyurulduğu ifade edildi.

©AirportHaber.com

TGS'DE ZAM ORANLARI RESMEN BELLİ OLDU

Yorumlar Tüm Yorumlar (581)

TORPİLSİZ TGS ~ 1 gün önce
Şimdi crew araçlarındaki eli devamlı arkasında millete ahkam kesen ali kıran baş kesenlik taslayan murat şef? İsimli kişi yüksek maaş alacak benim uçak altında ezilen işçim kardesim dostum karın tokluğuna çalışacak adalet ülkede bi bayan ismi olmuş.Heyyyy yukardaki büyükler bunları görün görün yeter!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oversize işçisi ~ 18 gün önce
Yazıklar olsun asgari ücret ve devam primine çalışıyoruz torpilliler istediği gibi at koşturuyor istediği rahat bölümlerde çalışıyor biz essek gibi çalışıp sonra pegasusun altında maaş alıyoruz sektörün en az maaşı alanlar oversize işçileri Tgs isminden belli torpilin gözünü seveyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgsişçi ~ 18 gün önce
Kesinlikle katılıyorum burdan herkese sesleniyorum sendikaya üye olalım arkadaşlar gruplaşma yapalım yoksa bunlar bizi böyle devam ederek ezecekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muslum ~ 19 gün önce
Yorumları okudum da eski çalışanım iyiki de çıkmışım tgs şirketinden şimdi e ticaret depolarında prim usulü daha çok maaş alıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sawci28 ~ 19 gün önce
Tgs sawda haksızlık adaletsizlik son sürat devam ediyor. Yıllardır posta başı olmak için bekleyen adamın yerine,çaycıyı posta başı yaptılar. Daha önce havacılıkla alakası olmayan adamı getirip direkt şef yaptılar. 12-13 yıldır şirkette çalışan ve sorumlu memurun maaşını vize boardingcinin altına düşürdüler. Koordinasyona yakın olan yada üst tarafta yakını olan isyediği yere hemen geciyor. İşe başlar başlamaz boardinge gecip fazla para alabiliyor. Müdürün 75 bin tl aldığı yerde kontuar işçisi 20 bin alıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baba Vanga ~ 21 gün önce
Malum şahıs ramp koordinasyon müdürü olduğundan beri Ramp'ın yüzü gülmedi. Allahü Teala'da iki cihanda bu zihniyette olanların yüzünü güldürmesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramp ~ 12 gün önce
Babba
TGS ~ 21 gün önce
Mobingten psikolojimiz bozuldu..kimse el atmıyacakmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok şaşkınım. ~ 22 gün önce
Dışarıda yılda 4 ikramiye, şu maaşı bulamayacak torpille işe girmiş adamlar %50 zamma isyan ediyor. Okusaydın, güzel yerlere gelseydin daha iyi imkanlarda maaş alsaydın. Partiden işe girip, hiçbir vasfın olmadığından bu aldığın paranın %1'ini bile dışarıda alamayacaksın. Az şükretmeyi öğrenin şükretmeyi, dışarısı kan ağlıyor, sizler burada ced biletiniz var, yılda 4 ikramiye var, banka promosyonu var, bunlara sahip olamayan milyonlar var yazıktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs yönetim ~ 22 gün önce
Parasında pulunda değilim. Ahmet bey artık şu yönetimleri gözden geçirin. Zamanında adamını bulan kapağı atmış tgs'ye. Yeter artık biraz yönetici vasfı olan insanlar yönetsin şu şirketi. Yönetici atama mülakatları yapın. İstasyon yönetimlerini gözden geöirin. Leş leş leş daha ne diyelim görmüyorsunuz okuyun bari!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zorlu mesai kalksin ~ 23 gün önce
Ne gecemiz belli ne gündumuz belli yeter artık bıktım şu mesailerden hakımı helal etmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Katılıyorum bıktık mesaiden ve şef unvanlı bazılarının mobbing yapmasından ~ 22 gün önce
Şef unvanlı bazi adamlar TGS de mesai için mobing yapiyor personele kötü davraniyor iletişim dahi kurmuyor onlardan bizi kurtarın sayin Ahmet Bolat
TEKNİK AŞ ~ 21 gün önce
Siz bi de taşeron firmalara sorun resmen asgari ücret alıyoruz sizinle aynı durumdayız gece gündüz belli değil

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000