31 Mayıs 2018, Perşembe 09:03:01

Teoman Tosun Turizm İstişare Kurulu'na seçildi

Onur Air Genel Müdürü ve Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmecileri Derneği (TÖSHİD) Başkanı Teoman Tosun, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın öncülüğünde kurulan Turizm İstişare Kurulu'na seçildi.
  • Teoman Bey; havaciliği, uzaktan ya da yakından ilgilendiren her mecrada aktif şekilde yer alıyor. İyi de yapıyor. Diğer tüm yöneticilere örnek olması dileğiyle.
  • şu uçuş paralarını da alırsak artık bir zahmet
  • Ne başarı ne başarı işçinin emeğini alın terini çal eller hava yap bravo alkışlıyoruz 1000 kişi
  • uzun zamandır dikkate takip ettiğim başarılı adam teoman bey, neden sizin gibilerinin birini tk nın başına getirmezlerde, havacılıktan bi haber adamları koyup bize tk altında ızdırab çektirirler anlamak mümkün deyil.

Onur Air Genel Müdürü ve Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmecileri Derneği (TÖSHİD) Başkanı Teoman Tosun, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın öncülüğünde kurulan Turizm İstişare Kurulu'na seçildi.

Turizm sektörünün bileşenleri arasında güç birliği oluşturmak, turizmi ekonominin verimli bir sektörü haline getirecek politikalar üretmek ve Türkiye markasını güçlendirmek için Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın öncülüğünde Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmecileri Derneği (TÖSHİD), Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Türk Hava Yolları (THY), Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Turist Rehberleri Birliği(TUREB), Deniz Turizmi Birliği (DTB) ile Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) bir araya gelerek Turizm İstişare Kurulu’nu hayata geçirdi.

Havacılık sektörü açısından çok önemli bir adım

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un katılımıyla gerçekleşen protokol imza töreni sonrasında Onur Air Genel Müdürü ve Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmecileri Derneği (TÖSHİD) Başkanı Teoman Tosun, Turizm İstişare Kurulu’nun havacılık sektörü açısından önemini şu sözlerle dile getirdi:

‘Yeni kurulan Turizm İstişare Kurulu havacılık sektörü açısından çok önemli bir girişim. Çünkü turizmin en önemli unsurlarının başında gelen havacılık sektörünü TÖSHİD olarak bu kurulda temsil ederek hem turizm hem de havacılık adına çok olumlu adımlar atabilme imkanına kavuştuk. Türkiye’nin turizm master planının oluşturulmasına öncülük etme amacıyla kurulan Turizm İstişare Kurulu sayesinde havacılık ve turizm sektörü temsilcileri birlikte hareket edecek ve ortak kararlar alınacak.’

 

Teoman Tosun Turizm İstişare Kurulu'na seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Tebrikler. ~ 4 yıl önce
Teoman Bey; havaciliği, uzaktan ya da yakından ilgilendiren her mecrada aktif şekilde yer alıyor. İyi de yapıyor. Diğer tüm yöneticilere örnek olması dileğiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçucu ~ 4 yıl önce
şu uçuş paralarını da alırsak artık bir zahmet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güldürme ~ 4 yıl önce
Ne başarı ne başarı işçinin emeğini alın terini çal eller hava yap bravo alkışlıyoruz 1000 kişi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teoman tosun ~ 4 yıl önce
uzun zamandır dikkate takip ettiğim başarılı adam teoman bey, neden sizin gibilerinin birini tk nın başına getirmezlerde, havacılıktan bi haber adamları koyup bize tk altında ızdırab çektirirler anlamak mümkün deyil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çünkü ~ 4 yıl önce
İmam hatipli değil:)
unal ~ 4 yıl önce
Madalyonun yüzlerini bilmeden kişiler hakkında olumlu olumsuz görüş bildirmemek gerekir. Ne kadar tanıyorsunuz da tarafgirlik yapıyorsunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000