17 Mart 2019, Pazar 09:57:32

TC-CAN tarihi uçuşla rekor kırdı

Cumhurbaşkanlığı VIP uçak filosunda bulunan TC-CAN tescilli Airbus A340 tipi uçak 19 saat 36 dakikalık uçuşla rekor kırdı.
  • Bu makarnaciya bir rumuz yazin da rahatlasin. Gerzegin taktigi seye bak. Rumuz yazinca cesur oluyor ya kendisi. Sizi gidi makarnacilar sizii. 17 yildir bitirdiniz ülkeyi. Tanzim satis kuyruklarinda beter olun.
  • o uçaga herkes binemez sadece sahibi biner
  • Olun biraz. Adam Türk düşmanlığıyla katliam yapmış, bazılarıda niye oraya gidilmiş diye haset içinde kıvranıyor. Ben Türküm keşke o uçakta bende gitseydim keşke o camide bende olsaydımda o hayvana haddini bildirseydim.
  • Yeter artık herşeyi eleştiriyorsunuz. Sanki siz herşeyi mükemmel yapıyorsunuzda her olayda nefretinizi döküyorsunuz ortaya. Bi bitin artık....
  • Gelirken bari yeni zelanda tanziminden biseyler alında yol parası çıksın:))
  • yaklasik 140 ton yakit yaktin bunun pilotu oteli diger masraflari peki bu kadar para harcadin oraya gittin ne oldu dunyada irkciligimi bitirdin gezdin geldin en az 500 insaninvergisini gomdun peki vatandasin bundan kari ne
  • hic gitmeseler ne olurki gidince ne olur neyi degistireceklerki en azindan yuzlerce insanin vergisi hazinede kalip tasarruf edilir gidince nr oluyor ne faydasi var anlamak mumkun degil
  • En az 300 ton civarı gidiş-geliş yakıt tutar.İniş kalkış ve ülke geçiş paraları, Apronda kaç günlük park ücreti, bir de bakım maliyetlerini koyarsanız. Yaklaşık 3 kişinin TC devletine maliyeti; 200 bin dolar civarında tutuyor.Gerisini sizlere bırakıyorum.
  • Çok komik insanlarsınız tam kabile devletine yakışır.. o uçakta kimin gittiğinin farkında değilsiniz sanırım? Olayı nereye çekmişsiniz yaa.. tanzim satışları falan.. en iyisi uçağı satıp bize patates soğan olarak dağıtsınlar seçim öncesi..
  • vatandaş salatalık hıyar dometis kuyrugunda beklemeye devam etsinnn...bolluktan bolluktan :)) :))

Cumhurbaşkanlığı VIP uçak filosunda bulunan TC-CAN tescilli Airbus A340 tipi uçak 19 saat 36 dakikalık uçuşla rekor kırdı.

CUmhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve DIşişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yeni Zelanda'da camide yaşanan saldırı sonrası ziyaret için dün gece Yeni Zelanda'ya uçtu. Oktay ve Çavuşoğlu'nu taşıyan TC-CAN tescilli Airbus A340 tipi uçak bu uçuştabir rekoru da kırdı. 

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkan TC-CAN, 19 saat 36 dakikalık uçuş sonrası Christchurch Havalimanı'na indi. TC-CAN'ın yaptığı bu uçuş aktarmasız olarak yapılan en uzun VIP uçuş olarak tarih geçti. 

AirportHaber

TC-CAN tarihi uçuşla rekor kırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

TR ~ 15 saat önce
Bu makarnaciya bir rumuz yazin da rahatlasin. Gerzegin taktigi seye bak. Rumuz yazinca cesur oluyor ya kendisi. Sizi gidi makarnacilar sizii. 17 yildir bitirdiniz ülkeyi. Tanzim satis kuyruklarinda beter olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
biner ~ 1 gün önce
o uçaga herkes binemez sadece sahibi biner

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Delikanlı ~ 1 gün önce
Olun biraz. Adam Türk düşmanlığıyla katliam yapmış, bazılarıda niye oraya gidilmiş diye haset içinde kıvranıyor. Ben Türküm keşke o uçakta bende gitseydim keşke o camide bende olsaydımda o hayvana haddini bildirseydim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airport okuyucusu ~ 1 gün önce
Yeter artık herşeyi eleştiriyorsunuz. Sanki siz herşeyi mükemmel yapıyorsunuzda her olayda nefretinizi döküyorsunuz ortaya. Bi bitin artık....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
350 ton kapasite'li ucak ~ 1 gün önce
Gelirken bari yeni zelanda tanziminden biseyler alında yol parası çıksın:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dertli ~ 1 gün önce
yaklasik 140 ton yakit yaktin bunun pilotu oteli diger masraflari peki bu kadar para harcadin oraya gittin ne oldu dunyada irkciligimi bitirdin gezdin geldin en az 500 insaninvergisini gomdun peki vatandasin bundan kari ne

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmirli ~ 1 gün önce
hic gitmeseler ne olurki gidince ne olur neyi degistireceklerki en azindan yuzlerce insanin vergisi hazinede kalip tasarruf edilir gidince nr oluyor ne faydasi var anlamak mumkun degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sütü bitmemiş yetimin hakkı için ~ 1 gün önce
En az 300 ton civarı gidiş-geliş yakıt tutar.İniş kalkış ve ülke geçiş paraları, Apronda kaç günlük park ücreti, bir de bakım maliyetlerini koyarsanız. Yaklaşık 3 kişinin TC devletine maliyeti; 200 bin dolar civarında tutuyor.Gerisini sizlere bırakıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/I ~ 1 gün önce
Çok komik insanlarsınız tam kabile devletine yakışır.. o uçakta kimin gittiğinin farkında değilsiniz sanırım? Olayı nereye çekmişsiniz yaa.. tanzim satışları falan.. en iyisi uçağı satıp bize patates soğan olarak dağıtsınlar seçim öncesi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 19 saat önce
disisleri bakani vs neden vip ucakla gitmek zorunda? onlar ne farki var bizden. kamu görevlisi. malum kriz var, ayni gemideyiz diyorlardi. dubai aktarmali business class bilet alsalar, oteli vs hepi topu 30bin usd'a bitecek bir gezi, 500bin usd'i bulacak maliyete cikiyor vip ucakla. bizimki tam:ayrani yok icmeye, vip ucakla gider.... gezmeye, olmuş
skm ~ 2 gün önce
vatandaş salatalık hıyar dometis kuyrugunda beklemeye devam etsinnn...bolluktan bolluktan :)) :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000