17 Mart 2019, Pazar 09:57:32

TC-CAN tarihi uçuşla rekor kırdı

Cumhurbaşkanlığı VIP uçak filosunda bulunan TC-CAN tescilli Airbus A340 tipi uçak 19 saat 36 dakikalık uçuşla rekor kırdı.
  • Tarifeli uçakla gitsinler qatar gidiyor,bu kadar israfa ne gerek var.
  • Bu makarnaciya bir rumuz yazin da rahatlasin. Gerzegin taktigi seye bak. Rumuz yazinca cesur oluyor ya kendisi. Sizi gidi makarnacilar sizii. 17 yildir bitirdiniz ülkeyi. Tanzim satis kuyruklarinda beter olun.
  • kaç kişilik bir ekip gitti, bu sorunun cevabını bilmediğimiz için tarifeli bir uçakla gitmenin daha karlı olup olmayacağını bilemiyoruz tabi. lakin bu hesaplamayı yapmadan yetimin hakkını bu tarz işlerle ziyan ediyorlarsa zehir zıkkım olsun. kesinlikle gidilmeli diye düşünüyorum fakat memurun ay sonunu getirmek için yaptığı hesap kitabın aynısı yapılarak..
  • o uçaga herkes binemez sadece sahibi biner
  • Olun biraz. Adam Türk düşmanlığıyla katliam yapmış, bazılarıda niye oraya gidilmiş diye haset içinde kıvranıyor. Ben Türküm keşke o uçakta bende gitseydim keşke o camide bende olsaydımda o hayvana haddini bildirseydim.
  • Yeter artık herşeyi eleştiriyorsunuz. Sanki siz herşeyi mükemmel yapıyorsunuzda her olayda nefretinizi döküyorsunuz ortaya. Bi bitin artık....
  • Gelirken bari yeni zelanda tanziminden biseyler alında yol parası çıksın:))
  • yaklasik 140 ton yakit yaktin bunun pilotu oteli diger masraflari peki bu kadar para harcadin oraya gittin ne oldu dunyada irkciligimi bitirdin gezdin geldin en az 500 insaninvergisini gomdun peki vatandasin bundan kari ne
  • hic gitmeseler ne olurki gidince ne olur neyi degistireceklerki en azindan yuzlerce insanin vergisi hazinede kalip tasarruf edilir gidince nr oluyor ne faydasi var anlamak mumkun degil
  • En az 300 ton civarı gidiş-geliş yakıt tutar.İniş kalkış ve ülke geçiş paraları, Apronda kaç günlük park ücreti, bir de bakım maliyetlerini koyarsanız. Yaklaşık 3 kişinin TC devletine maliyeti; 200 bin dolar civarında tutuyor.Gerisini sizlere bırakıyorum.

Cumhurbaşkanlığı VIP uçak filosunda bulunan TC-CAN tescilli Airbus A340 tipi uçak 19 saat 36 dakikalık uçuşla rekor kırdı.

CUmhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve DIşişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yeni Zelanda'da camide yaşanan saldırı sonrası ziyaret için dün gece Yeni Zelanda'ya uçtu. Oktay ve Çavuşoğlu'nu taşıyan TC-CAN tescilli Airbus A340 tipi uçak bu uçuştabir rekoru da kırdı. 

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkan TC-CAN, 19 saat 36 dakikalık uçuş sonrası Christchurch Havalimanı'na indi. TC-CAN'ın yaptığı bu uçuş aktarmasız olarak yapılan en uzun VIP uçuş olarak tarih geçti. 

AirportHaber

TC-CAN tarihi uçuşla rekor kırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

Tarifeli ~ 4 ay önce
Tarifeli uçakla gitsinler qatar gidiyor,bu kadar israfa ne gerek var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TR ~ 4 ay önce
Bu makarnaciya bir rumuz yazin da rahatlasin. Gerzegin taktigi seye bak. Rumuz yazinca cesur oluyor ya kendisi. Sizi gidi makarnacilar sizii. 17 yildir bitirdiniz ülkeyi. Tanzim satis kuyruklarinda beter olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adam ~ 4 ay önce
kaç kişilik bir ekip gitti, bu sorunun cevabını bilmediğimiz için tarifeli bir uçakla gitmenin daha karlı olup olmayacağını bilemiyoruz tabi. lakin bu hesaplamayı yapmadan yetimin hakkını bu tarz işlerle ziyan ediyorlarsa zehir zıkkım olsun. kesinlikle gidilmeli diye düşünüyorum fakat memurun ay sonunu getirmek için yaptığı hesap kitabın aynısı yapılarak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
biner ~ 4 ay önce
o uçaga herkes binemez sadece sahibi biner

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Delikanlı ~ 4 ay önce
Olun biraz. Adam Türk düşmanlığıyla katliam yapmış, bazılarıda niye oraya gidilmiş diye haset içinde kıvranıyor. Ben Türküm keşke o uçakta bende gitseydim keşke o camide bende olsaydımda o hayvana haddini bildirseydim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airport okuyucusu ~ 4 ay önce
Yeter artık herşeyi eleştiriyorsunuz. Sanki siz herşeyi mükemmel yapıyorsunuzda her olayda nefretinizi döküyorsunuz ortaya. Bi bitin artık....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
350 ton kapasite'li ucak ~ 4 ay önce
Gelirken bari yeni zelanda tanziminden biseyler alında yol parası çıksın:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dertli ~ 4 ay önce
yaklasik 140 ton yakit yaktin bunun pilotu oteli diger masraflari peki bu kadar para harcadin oraya gittin ne oldu dunyada irkciligimi bitirdin gezdin geldin en az 500 insaninvergisini gomdun peki vatandasin bundan kari ne

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmirli ~ 4 ay önce
hic gitmeseler ne olurki gidince ne olur neyi degistireceklerki en azindan yuzlerce insanin vergisi hazinede kalip tasarruf edilir gidince nr oluyor ne faydasi var anlamak mumkun degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sütü bitmemiş yetimin hakkı için ~ 4 ay önce
En az 300 ton civarı gidiş-geliş yakıt tutar.İniş kalkış ve ülke geçiş paraları, Apronda kaç günlük park ücreti, bir de bakım maliyetlerini koyarsanız. Yaklaşık 3 kişinin TC devletine maliyeti; 200 bin dolar civarında tutuyor.Gerisini sizlere bırakıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000