10 Mart 2022, Perşembe 12:09:29

TAV’ın beş havalimanı dünyanın en iyileri arasında

TAV Havalimanları’nın işlettiği İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Medine, Tiflis ve Üsküp havalimanları Dünya Havalimanları Konseyi (ACI World) tarafından verilen ASQ ödüllerinde en iyi havalimanları arasında yer aldı.
  • Eminmisiniz?Para gidecek diye akılları giden yöneticiler yüzünden çok az sayıda temizlikçi ile çalışılıyor
  • Üsküp süper haketmiş. Ancak bu zagreb neyse herkesin ağzında. Bir bakın şuraya ya. Milletin ağzına sakız oldu valla. Sizin sektörden haberiniz olmayabilir ama konuşulanları duyun buradan
  • Sanırım tek yüz karası zagreb meydanı
  • En çok yolcu kapasiteli en rezil en yatırımsız havalanı.

TAV Havalimanları’nın işlettiği İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Medine, Tiflis ve Üsküp havalimanları Dünya Havalimanları Konseyi (ACI World) tarafından verilen ASQ ödüllerinde en iyi havalimanları arasında yer aldı.

Türkiye’nin dünyadaki lider havalimanı işletmecisi TAV’ın işlettiği İzmir Adnan Menderes ve Üsküp havalimanları, Havalimanı Hizmet Kalitesi (Airport Service Quality ASQ) programı kapsamında kendi kategorilerinde “en iyi havalimanı” ödülüne layık görüldü.

İki havalimanı aynı zamanda, Ankara Esenboğa, Tiflis ve Medine havalimanlarıyla birlikte, pandemi döneminde eklenen “en iyi hijyen uygulamaları” kategorisinde ödüllendirildi.

ACI World tarafından yolcu değerlendirmeleriyle belirlenen ödüller 13-15 Eylül 2022’de Krakow’da düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek.

TAV Havalimanları Havalimanları Grup Başkanı (COO) Kürşad Koçak “TAV olarak 2021’de sekiz farklı ülkede işlettiğimiz 15 havalimanında toplam 52 milyon yolcuya hizmet verdik. Faaliyet gösterdiğimiz her ülkede yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederek en iyi seyahat deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Pandemi döneminde çalışanlarımızın ve yolcularımızın güvenliği için tüm önlemleri eksiksiz bir biçimde hayata geçirdik. Geçtiğimiz yılın ortasından itibaren seyahat kısıtlamalarının kalkmaya başlamasıyla yolcu trafiğimiz toparlanmaya başladı. Bu dönemde de güvenlikten taviz vermeden konforlu bir yolculuk deneyimi sunmak üzere çalışmalarımızı sürdürdük.  Doğrudan yolcuların değerlendirmelerine dayalı olarak verilen bu ödülleri almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

ACI World Genel Direktörü Luis Felipe de Oliveira “Müşteri deneyiminde mükemmelliği gösteren ve dünyanın dört bir yanındaki havalimanları için bu konudaki en üst seviyeyi gösteren ASQ Ödülleri’ndeki başarısı nedeniyle TAV Havalimanları’nı tebrik ediyorum. Yolcular notunu verdi ve TAV Havalimanları ekiplerinin pandemi dönemindeki zorlu koşullarda üstün bir müşteri deneyimi sunmak konusundaki başarılı çabalarını ödüllendirdi” dedi.

ASQ programı ACI üyesi havalimanlarına yolcu memnuniyetini, iş performansını ve havalimanı hizmet kalitesini ölçmek ve iyileştirmek için araçlar sunuyor.
Program kapsamında, pandemi öncesinde 95 ülkede yer alan 400’den fazla havalimanında yılda 670 bin anket gerçekleştiriliyordu.

TAV’ın beş havalimanı dünyanın en iyileri arasında

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Ankara ve Hijyen güldürmeyin ~ 5 ay önce
Eminmisiniz?Para gidecek diye akılları giden yöneticiler yüzünden çok az sayıda temizlikçi ile çalışılıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esenboga ~ 5 ay önce
Aman para gitmesin ve yeter ki onlara ve onların koltuklarına bişey olmasın
Çok yazık ~ 5 ay önce
Esenboğa temizmiymiş
Paraların nereye gitiği belli ~ 5 ay önce
Gerçek emekçiye yok haricinde herkeze her yere çok
Liyakat okmazsa ~ 5 ay önce
Bağlı olduğu yöneyici eskiden şöförmüş. Şoförlüğü küçümsemiyorum ama sonuç ortada
(Eski) şöförden müdür ha ~ 5 ay önce
Yok artık.Bi yaşıma daha girdim.ee o zaman sorun olması çok normal.ödüllerin nasıl satın alındığını herkez bilir
SKP ~ 5 ay önce
Üsküp süper haketmiş. Ancak bu zagreb neyse herkesin ağzında. Bir bakın şuraya ya. Milletin ağzına sakız oldu valla. Sizin sektörden haberiniz olmayabilir ama konuşulanları duyun buradan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tav ~ 5 ay önce
Sanırım tek yüz karası zagreb meydanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya ~ 5 ay önce
En çok yolcu kapasiteli en rezil en yatırımsız havalanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya ~ 5 ay önce
Maalesef beceriksiz yöneticilerle dolu. Kadrolar boş delik deşik. Yönetimde boşluk ve zafiyet var. İnşallah Sani Bey birgün sorar neler oluyor burda ,herkes mi yalan söylüyor diye…
AYT ~ 5 ay önce
Antalyadan beteri hırvatistan var

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000