07 Ağustos 2022, Pazar 09:45:49

TAV'dan personeline zam kararı

TAV Havalimanları Holding, personeline yüzde 43 ara zam kararı aldı.
  • Umarım artık bizi de görürler ne zaman bize de sıra gelecek! ezile ezile pestile döndük %35 zam nedir şu enflasyon da biraz vicdan Ocak ayında en düşük zammı verirsiniz millet ayrılsın tazminatsız çıksın diye bakarsınız iş oldun mu bir dakka personelin başından ayrılmassınız zam deyince böyle en düşüğü verir bir kişi gelmez biraz insaf biraz
  • Herkes tgs nin izinde
  • Sadece bizim şirketimiz kaldı galiba zam yapmayan bizde zam bekliyoruz
  • Zam oranında bile kartel olmuşlar.Bimden felan mı öğrendiniz nedir mevzunuz
  • Tav personeline hayırlı uğurlu olsun. Güle güle harcasınlar. Sevgili Doco yöneticileri. Görün bu haberleri lütfen. Enflasyon farkını vermediğiniz fc lerin haklarını verin. Herkes bu dönemde elini taşın altına koyacak. Bizler üzerimize düşen görevi layıkıyla yapıyoruz. Sıra sizde.
  • Biz niye göremedik acaba o yüzde 43'ü?

TAV Havalimanları Holding, personeline yüzde 43 ara zam kararı aldı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Personeline ara zam yapan şirketlerarasına TAV da katıldı. İştirak şirketleri de dahil olmak üzere personeline Ağustos ayı itibarıyla yüzde 43 zam yapan şirket, çalışanlarının maaşlarını bu ay zamlı olarak yatırdı.

Asgari ücrete yapılan ara zam sonrası persoıneline zam yapan şirketler arasına katılan TAV, yıl sonu zammının enflasyon karşısındaki durumunu dikkate alarak aradaki kaybı telafi etme yoluna gitmiş. oldu.

Şirketin iştiraki olan Havaş'ın da aynı zammı aldığı ve zamlı maaşların Ağustos ayı başı itibarıyla hesaplara yattığı öğrenildi.

®AirportHaber

TAV'dan personeline zam kararı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

TSİ Ucak koltuk ~ 2 ay önce
Umarım artık bizi de görürler ne zaman bize de sıra gelecek! ezile ezile pestile döndük %35 zam nedir şu enflasyon da biraz vicdan Ocak ayında en düşük zammı verirsiniz millet ayrılsın tazminatsız çıksın diye bakarsınız iş oldun mu bir dakka personelin başından ayrılmassınız zam deyince böyle en düşüğü verir bir kişi gelmez biraz insaf biraz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ist ~ 2 ay önce
Herkes tgs nin izinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airclinik tasima ~ 2 ay önce
Sadece bizim şirketimiz kaldı galiba zam yapmayan bizde zam bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Harekat ~ 2 ay önce
Zam oranında bile kartel olmuşlar.Bimden felan mı öğrendiniz nedir mevzunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doco ~ 2 ay önce
Tav personeline hayırlı uğurlu olsun. Güle güle harcasınlar. Sevgili Doco yöneticileri. Görün bu haberleri lütfen. Enflasyon farkını vermediğiniz fc lerin haklarını verin. Herkes bu dönemde elini taşın altına koyacak. Bizler üzerimize düşen görevi layıkıyla yapıyoruz. Sıra sizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir tavcı ~ 2 ay önce
Biz niye göremedik acaba o yüzde 43'ü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000