29 Mayıs 2015, Cuma 09:54:32

TAV'dan flaş açıklama

TAV Havalimanları Holding ABD'deki New York şehrinde LaGuardia Uluslararası Havalimanı ihalesinde tercih edilen taraf olmadığını açıkladı.
  • Şöyle dev aynasından yana doğru kay biraz, tamam şimdi normal aynaya bak da konuş. Gördün mü o gözünde büyüttüğün şirket aslında nasıl ...tan bir şirket. Türkiye'nin göz bebeği havalimanını tavanları çökecek kadar bakımsız bırakabilen, sorumsuz ve gözü paradan başka birşey görmeyen sıradan bir 3. dünya şirketi.
  • TAV ı köyüleyen benciller ancak kendilerini kandırabilir. Kabullenilmesi gereken tek şey TAV ın bir dünya markası oluğudur. Lütfen gereksiz polemiklere girip insanların vaktini çalmayınız...
  • Tercih edilmemek hoş değil tabii. Nedenleri iyi araştırılmalı. Büyük olasılıkla lobi faaliyetleri iyi çalışmadı.
  • öğrenilmiş ve elemişler. Burda tav konu ile ilgili pıstı sinsice saklandı ama amerikalı öğrenmiş ve eledi. Bu güruh anca 3. dünya ülkelerinde kandırıp iş yapabilir.
  • Kalite sadece TAV tek başıma ihaleye girmiş gibi yorum yapmışsınız.
  • ABD gibi ulkelerde, havalimani gibi ust duzey ihalelerde,ilk 3,5 firma icinde kalabilmek TAVin geldigi noktayi zaten gostermistir. daha acik ifade ile, boyle bir ihalede on yeterlilik bile TAVin da icinde bulundugu sadece 5,6 firmaya veriliyorsa onca firma arasindan, bu bir basaridir.
  • Gelismis ulkelerde once kaliteye bakilir, yetersiz olanlar elenir, elbet bundan alinacak ders vardir Tav
  • Adamlar akilli, Ahl yi gormuslerse ders alip kurtarmislardir kendilerini

TAV Havalimanları Holding kendisinin de içinde yer aldığı konsorsiyumun ABD'deki New York şehrinde LaGuardia Uluslararası Havalimanı ihalesinde tercih edilen taraf olmadığını açıkladı.

KAP'a yapılan açıklamada; 'Port Authority of New York and New Jersey (PANYNJ) tarafından yapılan kapsamlı değerlendirmeler sonrasında, Şirketimiz ile birlikte Aéroports de Paris (ADP) Management, Goldman Sachs (GS Global Infrastructure Partners II, L.P. ve GS International Infrastructure Partners II, L.P.), Tutor Perini Corporation, Ove Arup & Partners PC ve Kohn Pederson Fox Associates PC ortak girişim grubunun oluşturduğu konsorsiyumun, Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehrinde bulunan "LaGuardia Uluslararası Havalimanı Ana Terminali Dizayn/Yapım/Finans/İşletim ve Bakım&Onarım'ı kapsayan Yeniden İnşası Projesi"  ihalesinde tercih edilen taraf ("preferred bidder")  olmadığı öğrenilmiştir' ifadeleri kullanıldı.

TAV'dan flaş açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

09:53'e ~ 6 yıl önce
Şöyle dev aynasından yana doğru kay biraz, tamam şimdi normal aynaya bak da konuş. Gördün mü o gözünde büyüttüğün şirket aslında nasıl ...tan bir şirket. Türkiye'nin göz bebeği havalimanını tavanları çökecek kadar bakımsız bırakabilen, sorumsuz ve gözü paradan başka birşey görmeyen sıradan bir 3. dünya şirketi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 6 yıl önce
TAV ı köyüleyen benciller ancak kendilerini kandırabilir. Kabullenilmesi gereken tek şey TAV ın bir dünya markası oluğudur. Lütfen gereksiz polemiklere girip insanların vaktini çalmayınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Tercih edilmemek hoş değil tabii. Nedenleri iyi araştırılmalı. Büyük olasılıkla lobi faaliyetleri iyi çalışmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çöken tavan ~ 6 yıl önce
öğrenilmiş ve elemişler. Burda tav konu ile ilgili pıstı sinsice saklandı ama amerikalı öğrenmiş ve eledi. Bu güruh anca 3. dünya ülkelerinde kandırıp iş yapabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 6 yıl önce
Kalite sadece TAV tek başıma ihaleye girmiş gibi yorum yapmışsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gelinen nokta ~ 6 yıl önce
ABD gibi ulkelerde, havalimani gibi ust duzey ihalelerde,ilk 3,5 firma icinde kalabilmek TAVin geldigi noktayi zaten gostermistir. daha acik ifade ile, boyle bir ihalede on yeterlilik bile TAVin da icinde bulundugu sadece 5,6 firmaya veriliyorsa onca firma arasindan, bu bir basaridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalite ~ 6 yıl önce
Gelismis ulkelerde once kaliteye bakilir, yetersiz olanlar elenir, elbet bundan alinacak ders vardir Tav

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Isabet ~ 6 yıl önce
Adamlar akilli, Ahl yi gormuslerse ders alip kurtarmislardir kendilerini

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000