11 Şubat 2023, Cumartesi 22:15:11

TAV'dan deprem için 1 milyon Avro bağış

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan ve 10 ili birden etkileyen deprem felaketine destek olmak için TAV Havalimanları'ndan açıklama geldi.
  • Birazını geri alın isterseniz. Ha vergi matrahından düşürmeyi unutmayın lütfen yoksa yaptığınız yardımdan umduğunuzu bulamazsınız
Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık  olan ve 10 ili birden etkileyen deprem felaketine destek olmak için TAV Havalimanları'ndan açıklama geldi.

Depremin ardından kurtarma ve yardım çalışmaları için ilk günden bu yana seferber olan TAV Havalimanları, Antalya Havalimanı'ndaki ortağı Fraport ile birlikte 1 milyon Avro bağış yapılacağını duyurdu.

İşte TAV'ın açıklaması;
Depremin ilk gününden itibaren, kamu otoriteleriyle işbirliği içinde kurtarma ve yardım çalışmalarına destek vermek üzere tüm olanaklarımızı seferber ettik. 
 
Depremin ilk gününden itibaren, kamu otoriteleriyle işbirliği içinde kurtarma ve yardım çalışmalarına destek vermek üzere
tüm olanaklarımızı seferber ettik. 
 
TAV Havalimanları, ortağımız Groupe ADP ve Antalya Havalimanı’ndaki ortağımız Fraport çalışanları üç ayrı dayanışma kampanyası başlattı.

Ortağımız Fraport ile birlikte Antalya Havalimanı üzerinden 1 milyon avro bağış yapma kararı aldık.

Kurumsal katkılarla beraber toplanan fonu bölgede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve kamu otoriteleriyle işbirliği halinde ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.
TAV'dan deprem için 1 milyon Avro bağış

Yorumlar

Çok olmuşşş ~ 12 ay önce
Birazını geri alın isterseniz. Ha vergi matrahından düşürmeyi unutmayın lütfen yoksa yaptığınız yardımdan umduğunuzu bulamazsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000