12 Ağustos 2020, Çarşamba 15:27:44

TAV Passport sahiplerine yeni hizmet

TAV İşletme Hizmetleri’nin seyahatlerde hız, konfor ve ayrıcalık sağlayan özel üyelik programı TAV Passport, avantajlı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
  • Tavın Havalimanın yok İstanbul’da karta değer verdiriyor...iga kartta ise havalimanı var şikayeti bitmiyor hizmet bumu diğerimi? Sadece para kazanmaya odaklanmak ve bunu yaparken de kaliteli yönetim ile yaparsın doğru hizmet= başarı=para demektir..ama igada bu umut yok boşa kürek kadri...

TAV İşletme Hizmetleri’nin seyahatlerde hız, konfor ve ayrıcalık sağlayan özel üyelik programı TAV Passport, avantajlı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. TAV Passport üyeleri, tüm İSPARK otopark noktalarından ağustos ayı itibarıyla ücretsiz olarak yararlanmaya başladı.

COVID-19 süreci ve yeni normalin koşullarına göre yenilenen TAV Passport, üyelerine sağladığı ayrıcalıklara yenilerini eklemeye devam ediyor. Transferden lounge hizmetlerine ve özel indirimlere, seyahatin her aşamasında yolculara hız ve konfor sunan TAV Passport, üyelerine sunduğu ek avantajlara ağustos ayı itibarıyla otopark hizmetini de dâhil etti. Bu kapsamda tüm İSPARK otopark noktalarında TAV Passport üyelerine özel otopark hizmeti ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. TAV Passport üyeleri, anlaşma kapsamında yılda 6 kez İSPARK’ın yol üstü otoparklarını tek seferde 2 saate kadar, katlı-açık otoparklarını ise tek seferde 3 saate kadar ücretsiz olarak kullanabilecek.

TAV Passport sahiplerine yeni hizmet

Facebook Yorum

Yorumlar

Adamlar başarı ya ~ 1 ay önce
Tavın Havalimanın yok İstanbul’da karta değer verdiriyor...iga kartta ise havalimanı var şikayeti bitmiyor hizmet bumu diğerimi? Sadece para kazanmaya odaklanmak ve bunu yaparken de kaliteli yönetim ile yaparsın doğru hizmet= başarı=para demektir..ama igada bu umut yok boşa kürek kadri...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000