02 Temmuz 2020, Perşembe 15:22:14

TAV EASA'nın Covid-19 protokolünü imzaladı

TAV Havalimanları’nın dört ülkede işlettiği dokuz havalimanı Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı (EASA) tarafından oluşturulan “Havacılık Sektörü için COVID-19 Protokolü”nü imzaladı.
  • Kan oldu halılarımız sani başgan altın varaklı kapılarımızı mahvettiler sani başgan tgs yi yolluk ettiler başgaan
  • Maaşına çöktüğünüz personelinizin ancak bayramını kutlayın. Bu kadar mı fırsatçı olunur. Kışlık kadronuz ile şu an standart kış uçuşlarından fazlasına hizmet veriyorsunuz. Herhangi bir personel fazlalığı varsa istasyon başına 3 - 5 dir bunuda uzuuuuuuuuuun senelerden beri sırtımızdan kazandığınız paralardan ödeyebilirdiniz. Tüm personelin ikramiyelerine el koymak nasıl bir vicdandır. Yalan enflasyon altında zaten ezilmiş insanlara birde işsizlik mi ikramiyeden vazgeçmek mi diye sormak nasıl bir fırsatçılıktır?

TAV Havalimanları’nın dört ülkede işlettiği dokuz havalimanı Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı (EASA) tarafından oluşturulan “Havacılık Sektörü için COVID-19 Protokolü”nü imzaladı.

TAV, Avrupa Birliği’nin havacılık güvenliğinden sorumlu ajansı EASA tarafından COVID-19’a karşı yolcuların ve çalışanların sağlığını korumak üzere oluşturduğu kriterlere imza attı.

TAV tarafından işletilen Türkiye’deki Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya, Milas-Bodrum ile Tunus’taki Enfidha ve Monastir, Kuzey Makedonya’daki Üsküp ve Gürcistan’ın Tiflis havalimanları protokole katıldı.

Fraport ve TAV’ın birlikte işlettiği Antalya Havalimanı da imzacılar arasına katıldı. 

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener “Ülkelerin uçuş kısıtlamalarını aşamalı olarak kaldırmaya başlamasıyla birlikte iç hatların ardından dış hat uçuşları da yeniden canlanıyor. Havacılık özellikle güvenlik konusunda küresel düzeyde regüle edilen, sıkı kuralların olduğu bir sektör. Bu nedenle, pandemiden en fazla etkilenen sektörlerden biri olmakla beraber getirilen yeni kurallar en hızlı adapte olan alanlardan biri. TAV olarak işlettiğimiz tüm havalimanlarında, çalışanlarımızın ve yolcularımızın sağlığını korumak üzere otoritelerin belirlediği önlemleri tam olarak hayata geçirdik. Türkiye’deki havalimanlarımızda SHGM tarafından yayınlanan Havaalanı Pandemi Tedbirleri Sertifikasyonunu aldık. Haziran başından bu yana da yolcularımıza sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. EASA’nın hazırladığı protokole de imza atarak bu konudaki taahhütlerimizi daha da güçlendirmiş olduk. Bu protokolün imzacı havalimanları arasındaki uçuşların artması için teşvik edici olmasını umuyoruz. Ülkemize uçuşların başlaması ve artması için yer aldığımız tüm platformlarda çaba göstermeye devam edeceğiz” dedi.

TAV Havalimanları tarafından işletilen Tunus Monastir Havalimanı, 1 Temmuz’dan itibaren Transavia’nın Paris Orly’den tarifeli seferleri karşılamaya başladı.
Bu, her ikisi de EASA protokolünü imzalamış olan iki havalimanı arasında, bir AB ülkesinden AB dışındaki bir ülkeye yeniden başlayan ilk uçuş oldu. 

TAV EASA'nın Covid-19 protokolünü imzaladı

Facebook Yorum

Yorumlar

Sani başgaaan ~ 1 ay önce
Kan oldu halılarımız sani başgan altın varaklı kapılarımızı mahvettiler sani başgan tgs yi yolluk ettiler başgaan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGSli ~ 1 ay önce
Maaşına çöktüğünüz personelinizin ancak bayramını kutlayın. Bu kadar mı fırsatçı olunur. Kışlık kadronuz ile şu an standart kış uçuşlarından fazlasına hizmet veriyorsunuz. Herhangi bir personel fazlalığı varsa istasyon başına 3 - 5 dir bunuda uzuuuuuuuuuun senelerden beri sırtımızdan kazandığınız paralardan ödeyebilirdiniz. Tüm personelin ikramiyelerine el koymak nasıl bir vicdandır. Yalan enflasyon altında zaten ezilmiş insanlara birde işsizlik mi ikramiyeden vazgeçmek mi diye sormak nasıl bir fırsatçılıktır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarim maas ~ 18 gün önce
4 aydir yarim maas aliyoruz:( sani bey . Lutfen bu kanuya acil cozum bulalim....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000