31 Ocak 2009, Cumartesi 11:10:55

TATSETPA GAZETECİLERLE BULUŞTU

Türkiye Hava Trafik Emniyeti Elektronik Teknik Elemanlar Derneği (TATSETPA) tarafından düzenlenen yemekte dernek temsilcileri ile havalimanı muhabirleri bir araya geldi.
  • İstesenizde istemezsenizde varlığımızı artık kabullenmeniz gerekiyor.Bu bir gerçekki elektronik siz havacılık olmaz.
  • gerçekleri görmek bazılarına zorda gelse görmeleri iyi oldu dernek adına yapılan çalışmalar dilerim böyle devam eder tebrik ediyorum.
  • tebrikler çok başarılı bir icraat yapmışsınız
  • BİZ HİÇ AKILLANMAYACAĞIZ. SEN BEN DAVASI BİTMEYECEK. THY MALI GÖTÜRSÜN; SEN DE KAHRAMAN OL. BU MU SİZİN DERNEKCİLİĞİNİZ?
  • AİRMAN HAKLISIN ,AMA KABAHAT BUNLARDA DEĞİL BU HİNT KUMAŞI MUHABBETİNİ BAŞLATANLARDA.GÖRMÜYORMUSUN NE ZAMANDIR SESLERİ ÇIKMIYORDU ANLAŞILAN ONLARDA HAVA GİRDİ.GİRDİKİ BİZ OLMAZSAK HAVACILIK BİTER MODUNDALAR.ALLAH AŞKINA AYRILIN,TAZMİNATINIZI DA ALIN GİDİN.ZATEN ŞU TAZMİNAT BU GÖRÜNMEZ KAHRAMANLARDAN BAŞKA KİMSEYE YARARLI OLMADIĞI GİBİ BİZE ZARARI OLDU.DİĞER KURUMLARIN ALDIĞI EK ZAMLAR HEM TAZMİNATLARDAN FAZLA HEMDE TABAN AYLIKLARINA YANSIDI.YANLIŞSAM DÜZELTİN.
  • Iyi hos yazmissin da GORUNMEYEN KAHRAMAN, DHMI'nin gorunen kahramanlari kim oluyor ki? Gereksiz kurum ici gruplasma ve cekismelere yol acan bir zihniyetten baska birsey degil bu!!! Kurumda cok sayida daire ve bunlara bagli subeler var. Onemli olan herkesin gorevini en iyi sekilde yerine getirmesi! Kurumda her calisan kahramandir, kimse kendini hint kumasi yerine koymamali. Hosguru ve iyiniyete sahip olmak gerekli...
  • sayın başkanımız fuat bey ve degerlı dernek arkadaşlarımı kutluyorum. havacılığın gorunmeye kahramanları olaraktan daha ii koşullarda çalışmayı DHMİ den temenni ediyorum. sevgıler slm lar.

Türk sivil havacılığının görünmeyen kahramanları olarak bilinen Türkiye Hava Trafik Emniyeti Elektronik Teknik Elemanlar Derneği üyeleri, TATSETPA İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen yemekte gazetecilerle buluştu.

DHMİ’ye ait Florya Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe TATSETPA Genel Başkanı Fuat Bölük, TATSETPA İstanbul Şube Başkanı İlhan Tufan başta olamak üzere İzmir şube, Ankara Şube, Antalya şube temsilcileri ve havalimanı muhabirleri katıldı.

Hoşsohbetlerin yapıldığı gecede TATSETPA üyeleri ile gazeteciler, şarkılar eşliğinde geç saatlere kadar sohbet ettiler.

TATSETPA

TATSETPA

TATSETPA GAZETECİLERLE BULUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
İstesenizde istemezsenizde varlığımızı artık kabullenmeniz gerekiyor.Bu bir gerçekki elektronik siz havacılık olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bizde varız ~ 13 yıl önce
gerçekleri görmek bazılarına zorda gelse görmeleri iyi oldu dernek adına yapılan çalışmalar dilerim böyle devam eder tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
t o ~ 13 yıl önce
tebrikler çok başarılı bir icraat yapmışsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AFTN'Cİ HAKKI ~ 13 yıl önce
BİZ HİÇ AKILLANMAYACAĞIZ. SEN BEN DAVASI BİTMEYECEK. THY MALI GÖTÜRSÜN; SEN DE KAHRAMAN OL. BU MU SİZİN DERNEKCİLİĞİNİZ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fatih_kıll ~ 13 yıl önce
AİRMAN HAKLISIN ,AMA KABAHAT BUNLARDA DEĞİL BU HİNT KUMAŞI MUHABBETİNİ BAŞLATANLARDA.GÖRMÜYORMUSUN NE ZAMANDIR SESLERİ ÇIKMIYORDU ANLAŞILAN ONLARDA HAVA GİRDİ.GİRDİKİ BİZ OLMAZSAK HAVACILIK BİTER MODUNDALAR.ALLAH AŞKINA AYRILIN,TAZMİNATINIZI DA ALIN GİDİN.ZATEN ŞU TAZMİNAT BU GÖRÜNMEZ KAHRAMANLARDAN BAŞKA KİMSEYE YARARLI OLMADIĞI GİBİ BİZE ZARARI OLDU.DİĞER KURUMLARIN ALDIĞI EK ZAMLAR HEM TAZMİNATLARDAN FAZLA HEMDE TABAN AYLIKLARINA YANSIDI.YANLIŞSAM DÜZELTİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AIRMAN ~ 13 yıl önce
Iyi hos yazmissin da GORUNMEYEN KAHRAMAN, DHMI'nin gorunen kahramanlari kim oluyor ki? Gereksiz kurum ici gruplasma ve cekismelere yol acan bir zihniyetten baska birsey degil bu!!! Kurumda cok sayida daire ve bunlara bagli subeler var. Onemli olan herkesin gorevini en iyi sekilde yerine getirmesi! Kurumda her calisan kahramandir, kimse kendini hint kumasi yerine koymamali. Hosguru ve iyiniyete sahip olmak gerekli...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gorunmeyen kahraman ~ 13 yıl önce
sayın başkanımız fuat bey ve degerlı dernek arkadaşlarımı kutluyorum. havacılığın gorunmeye kahramanları olaraktan daha ii koşullarda çalışmayı DHMİ den temenni ediyorum. sevgıler slm lar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000