26 Mayıs 2017, Cuma 17:34:13

Tatil beldelerine THY dopingi

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok noktada kapasite artışına giden Türk Hava Yolları ayrıca, Türkiye’nin gözde tatil destinasyonlarından direkt uçuşlara başlıyor.
  • Antalya da yer hizmetleri kadrosu ağlıyor adam yok diye. Uçağa takoz atacak adam bile bulamıyon. Sen ek sefer koymuşsun da yeterli alt yapı var mı diye bak bi. Turkish Opet yetişemiyor, doco zor bela, TGS de her departmanda eksik adam çalışıyor. Millet her gün 12 saat apronda ne yemek yiyebiliyor, ne ihtiyacını giderebiliyor. Açlıktan yorgunluktan ayılan bayılan her gün birileri var. Yazık değil mi bu çalışanları her gün sıcakta 12-13 saat tutuyorsun, izin günü de akşam 9da çağırıyorsun. Her gün bir iş kazası, e bu tempoya normal. Apron ağlıyor, yhm ağlıyor, harekat ağlıyor. Millette sosyal hayatı denen bir şey bırakmadınız. Tahammül de bırakmadınız artık, kimse kimseyi kollamıyor bile herkes satıyor birbirini. Kimse mutlu değil. En baştakiler hariç.
  • Fazla dopingten diskalifiye olmasınlar
  • Trabzon ne iş ??? Ormanları yaktılar şimdi Arapları mı yerleştirecekler ????
  • Gökçeadaya istanbuldan yazın haftada en azından tek sefer olsa tatil beldeleri deniyor alın size belde
  • ee thy sunexpress le mi yarisacak yani :D
  • İyiki teknoloji var.Bu sayede ülkemiz dimdik ayakta.Facetime ve apple olmasaydı Türkiye bugün Suriye gibiydi Onun için birlik beraberlik zamanı arkadaşlar.Kolay kazanılmayan şeyleri kolay kaybetmeyelim. Üzerimizde oynanan senaryoları derinlemesine görelim.Global güçler gibi bu günü değil 50 sene sonrasını düşünelim. Birleşirsek büyürüz.Canım Türkiyem Hayırlı Ramazanlar. Apple Retail/Murat Sayar
  • Bursa kimsenin aklına geiyormu
  • Bu kadar ağır yükün altından kalkacak olan tgs Uçak altı çalışanlarına bir güzellik yapsanız iyi olur malum Türk hava yolları bünyesinde en az parayı alan en çok işi yapanlar.
  • Kiev i azaltan thy araplara yonleniyor
  • eyvah bütün Arabistan Karadenize geliyor. Karadenizli halkımız da arabistana mı yerleşiyorlar acaba!

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok noktada kapasite artışına giden Türk Hava Yolları ayrıca, Türkiye’nin gözde tatil destinasyonlarından direkt uçuşlara başlıyor.

Bayrak taşıyıcı havayolu, Haziran ayı itibarıyla Orta Doğu ile Türkiye’nin ünlü tatil noktalarından Bodrum, Antalya ve Trabzon arasında karşılıklı uçuş düzenleyecek. Mevcut uçuşlarına söz konusu iç hat noktalarından Kuveyt, Riyad, Cidde, Dammam, El Kasım, Medine, Yanbu, Bağdat, Erbil, Süleymaniye ve Amman’a düzenlenecek direkt seferleri de ekleyecek olan Türk Hava Yolları, böylelikle bölgedeki yoğun yolcu trafiğine de alternatif sunmaya devam etmiş olacak.

İlâve uçuş rotalarıyla ilgili görüş bildiren Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve İcra Komitesi Başkan Vekili Bilâl Ekşi; “Yolcularımıza, olabilecek en uygun uçuş olanaklarını sunmak, bizim öncelikli hedeflerimizden. Yabancı turistin, ülkemizin popüler tatil destinasyonlarına gösterdiği rağbetin sürekli artış göstermesi bizi son derece memnun ederken, bu yönlü bir strateji belirleme noktasında da harekete geçmemizi sağladı. Bahse konu rağbetin, diğer iç hat destinasyonlarımıza da yayılmasıyla, direkt uçuşlarımızı daha da çeşitlendiriyor ve artırıyor olacağız.” dedi.

Türk Hava Yolları bu kapsamda; Antalya – Cidde arasında haftada 2 frekans,  Antalya – Riyad arasında haftada 1 frekans, Antalya – Bağdat arasında haftada 2 frekans, Antalya – Erbil arasında haftada 2 frekans, Antalya – Amman arasında haftada 2 frekans, Antalya – Süleymaniye arasında haftada 2 frekans, Antalya – Kuveyt arasında ise yine haftada 2 frekans olmak üzere Antalya’ya haftada toplam 13 sefer düzenleyecek.

Ayrıca, Trabzon – Dammam arasında haftada 1 frekans, Trabzon - El Kasım arasında haftada 2 frekans, Trabzon – Yanbu arasında haftada 1 frekans, Trabzon – Kuveyt arasında haftada 5 frekans, Trabzon – Riyad arasında haftada 3 frekans, Trabzon – Medine arasında da haftada 1 frekans olmak üzere Trabzon’a da haftada toplam 16 sefer düzenlenecek.

Bununla birlikte bayrak taşıyıcı havayolu, Bodrum – Kuveyt arasında haftada tek frekans uçuş düzenleyecek.

Orta Doğu Bölgesi ve bazı iç hat noktaları arasında düzenlenecek detaylı uçuş tarifelerine; http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/turk-hava-yollarindan-yaz-sezonuna-ozel-yeni-ucus-rotalari  üzerinden ulaşılabilir.

Türk Hava Yolları’nın yaz sezonu boyunca düzenleyeceği ek seferler bunlarla sınırlı kalmıyor. Ulusal bayrak taşıyıcı, Türkiye’nin ilk akla gelen deniz tatili merkezlerinden biri olan İzmir ile Almanya’da Münih, Hamburg, Berlin ve Stuttgart’ın yanı sıra Kuveyt arasında da ilâve uçuşlara başlıyor.

İzmir – Münih (MUC), İzmir – Hamburg (HAM), İzmir – Berlin (TXL) hatlarında icra edilecek karşılıklı seferler, haftada 2 frekans şeklinde planlanmış olup; İzmir – Münih seferleri 8 Temmuz; İzmir – Hamburg seferleri 24 Haziran; İzmir – Berlin seferleri ise, 2 Temmuz itibariyle düzenlenmeye başlayacak.

İzmir – Stuttgart (STR) ve İzmir – Kuveyt (KWI) seferleri, haftada 1 frekans şeklinde karşılıklı düzenlenecek olup; İzmir – Stuttgart seferleri, 26 Haziran, İzmir – Kuveyt seferleri ise, 30 Haziran itibariyle icra edilecek.

Tatil beldelerine THY dopingi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Ayt ~ 5 yıl önce
Antalya da yer hizmetleri kadrosu ağlıyor adam yok diye. Uçağa takoz atacak adam bile bulamıyon. Sen ek sefer koymuşsun da yeterli alt yapı var mı diye bak bi. Turkish Opet yetişemiyor, doco zor bela, TGS de her departmanda eksik adam çalışıyor. Millet her gün 12 saat apronda ne yemek yiyebiliyor, ne ihtiyacını giderebiliyor. Açlıktan yorgunluktan ayılan bayılan her gün birileri var. Yazık değil mi bu çalışanları her gün sıcakta 12-13 saat tutuyorsun, izin günü de akşam 9da çağırıyorsun. Her gün bir iş kazası, e bu tempoya normal. Apron ağlıyor, yhm ağlıyor, harekat ağlıyor. Millette sosyal hayatı denen bir şey bırakmadınız. Tahammül de bırakmadınız artık, kimse kimseyi kollamıyor bile herkes satıyor birbirini. Kimse mutlu değil. En baştakiler hariç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amman Dikkat ~ 5 yıl önce
Fazla dopingten diskalifiye olmasınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trabzon Karadeniz ~ 5 yıl önce
Trabzon ne iş ??? Ormanları yaktılar şimdi Arapları mı yerleştirecekler ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anonim ~ 5 yıl önce
Gökçeadaya istanbuldan yazın haftada en azından tek sefer olsa tatil beldeleri deniyor alın size belde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sunex? ~ 5 yıl önce
ee thy sunexpress le mi yarisacak yani :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gorki ~ 5 yıl önce
Benim de ilk aklıma gelen bu oldu... Herkes ticaretine baktığına göre SunExpress de Istanbul a başlasın..
mouse ~ 5 yıl önce
Sunexpress de bir uçağını Atlas'a wet lease verdi.
ABD den selam ~ 5 yıl önce
İyiki teknoloji var.Bu sayede ülkemiz dimdik ayakta.Facetime ve apple olmasaydı Türkiye bugün Suriye gibiydi Onun için birlik beraberlik zamanı arkadaşlar.Kolay kazanılmayan şeyleri kolay kaybetmeyelim. Üzerimizde oynanan senaryoları derinlemesine görelim.Global güçler gibi bu günü değil 50 sene sonrasını düşünelim. Birleşirsek büyürüz.Canım Türkiyem Hayırlı Ramazanlar. Apple Retail/Murat Sayar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
Apple virali olmuş bu
B737 F/O ~ 5 yıl önce
Sanada hayırlı ramazanlar. Burada mal mal yorum yazanları kendi hallerine bırak hasetlerinden çatlasınlar.
Gel ~ 5 yıl önce
Madem ülken dimdik ayakta , gel sende burda dikel ... ağzı olan konuşabiliyor yaa .
Levent ~ 5 yıl önce
Bursa kimsenin aklına geiyormu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bursa ~ 5 yıl önce
Bursa üvey evlattır. Kül kedisidir. Kayıp ayakkabi bile bulunsa, Bursa'nin ayağına uymaz. Öyle bir yerdir Bursa, hava ulaşımı söz konusu olduğunda..
Tgs ~ 5 yıl önce
Bu kadar ağır yükün altından kalkacak olan tgs Uçak altı çalışanlarına bir güzellik yapsanız iyi olur malum Türk hava yolları bünyesinde en az parayı alan en çok işi yapanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 5 yıl önce
Sende 2 pass bilet hakkınız aslında kardeşim..
Enteresan ~ 5 yıl önce
Kiev i azaltan thy araplara yonleniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
halk ~ 5 yıl önce
eyvah bütün Arabistan Karadenize geliyor. Karadenizli halkımız da arabistana mı yerleşiyorlar acaba!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000