03 Ekim 2018, Çarşamba 11:18:52

TALPA'da olağanüstü genel kurul başladı

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği TALPA, olağanüstü genel kurulu başladı.
  • Eee şimdi Abdülhamit Han Havalimanında otopark ta yok. Ne olacak şimdi? Planlarınız nelerdir sayın Talpa? Nasıl para kazanacaksınız?
  • TALPA’nın çok parası var. Harcayacak yer bulamıyorlar. Aidatları neden düşürmüyorsunuz?
  • Talpa ne işe yarar bilen varsa anlatsın ne olur. bu kadar büyük ve yüksek cirolu lokomotif sektörlerden birinin ana iş gücünü oluşturan pilotların derneği, bence bir kanarya sevenler derneği kadar bile etkin değil sektörü içinde. daha iş kanunu kitabı bile olmaya çalışanlarının sadece düğün dernek ve özel günlerde yemek organizasyonu planlamak haricinde üyelerinin hayatına etki edecek çalışmaları olmalı
  • Otopark dernegine hosgeldiniz

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği TALPA, olağanüstü genel kurulu başladı.

TALPA Yönetimi tarafından alınan karar doğrultusunda olağanüstü genel kurul geçtiğimiz hafta yeterli çoğunluğun sağlamamasından dolayı gerçekleştirilememişti. TALPA olağanüstü genel kurulu bugün Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Ali Sürmen Konferans Salonu’nda başladı.

Tüzük değişikliğine gidilecek olağanüstü genel kurulu TALPA Başkanı Ayhan Günal’ın açılış konuşmasıyla başladı. Değişiklik yapılacak tüm maddeler okunduktan sonra salonda hazır bulunan dernek üyelerinin 3’te 2 çoğunluğu tarafından kabul oyu alması durumunda değiştirilecek.

TALPA'da olağanüstü genel kurul başladı

Facebook Yorum

Yorumlar

Otoparkta yokkk ~ 4 yıl önce
Eee şimdi Abdülhamit Han Havalimanında otopark ta yok. Ne olacak şimdi? Planlarınız nelerdir sayın Talpa? Nasıl para kazanacaksınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lgb ~ 4 yıl önce
TALPA’nın çok parası var. Harcayacak yer bulamıyorlar. Aidatları neden düşürmüyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teyyareci ~ 4 yıl önce
Talpa ne işe yarar bilen varsa anlatsın ne olur. bu kadar büyük ve yüksek cirolu lokomotif sektörlerden birinin ana iş gücünü oluşturan pilotların derneği, bence bir kanarya sevenler derneği kadar bile etkin değil sektörü içinde. daha iş kanunu kitabı bile olmaya çalışanlarının sadece düğün dernek ve özel günlerde yemek organizasyonu planlamak haricinde üyelerinin hayatına etki edecek çalışmaları olmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Carpark ~ 4 yıl önce
Otopark dernegine hosgeldiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000