04 Aralık 2018, Salı 10:30:21

TALPA'da muhalefet harekete geçti

Türkiye Havayolları Pilotları Derneği (TALPA) Olağan Genel Kurula hazırlanırken, dernek içerisindeki muhalif grup ilk aday listesini çıkartarak harekete geçti.
  • Aman ya ne zaman ise yaradilar ki bundan sonra yarasinlar!? Biri bize anlatsin.
  • Yeni alanda otopark olayi biter. Talpa da biter. Uzatmaya gerek yok
  • Kim hangi listeyle gelirse gelsin bi halt olmaz .. bugüne kadar kimler geldi kimler geçti .. hangisinin borusu öttü?? TÖSHİD in bi gram iletsine geçip SHGM ye hangi kuralları uçucular lehine düzeltebildiler ?? Hsngi biri mecliste yıllardır pinekleyen Havacılık kanunu dürtükleyebildi ?? Kanarya sevenler derneği bile daha çok iş yapar !! Talpa denilen dernek otopark kartından öteye geçemez.. yada arada bir TK dan bedava bilet alıp eşleriyle yurtdışı kongrelere sanki bi katkıları olacakmış ordan çook feyz alacakmış gibi gezmeye giderler yada bir kaza olduğunda çok bilmiş edalarıyla demeç verirler.. milletin 4 bacak üstüste uçmaktan iflahı kesilir , duty 900 saate birtürlü düşmez, FTL adamın anasını ağlatır ana ğs dışında min 8 saat uykuyla .. ama TALPA öyyylece atıl oturur.. hadi gidin kardeşim başka yerde oynayın !!yemezler.. liste miste hepsi hikaye.. TALPA böyle gelmiş böyle gider
  • Kartal hala şu an ki yönetimde muhasip üye ve alınan bütün kararlarda imzası var..Çok eleştirilen,millete dayatılan otopark kararı zaten Bülent Boralı’nın eseri ki buradan hiç muhalefet etmesinler...,Osman Şirin ve Melih Başdemir’de Kartal abilerinin emrinde,O ne derse onu yaparlar..Bu Kartal’ın arkasından gidenlerin hiç aklı yok mu...Bunların neresi Muhalif...Kimse kusura bakmasın bunlar 3 yılın icraa makamı...Günahıyla,sevabıyla hiç bir yere kaçamazlar.Bu yoldan ekmek çıkmaz onlara,Muhalifiz diye de ortaya çıkmasınlar.Genel Kurulda o deftere attıkları imzaları çıkarır koyarlar,demedi demeyin..
  • Ekip güzel, lakin bugün Talpa’nın başında olanların ne yapamadığını ve kendilerinin neler yapmak üzere aday olduklarını açıklamamalılar, yoksa hep karanbole gider oylar.
  • Al birini vur diğerine!
  • Seçim sandıkları Sarı otoparkta kurulsun . Talpa’dan otopark kartı almayanlar giremesin . Kaptanlara göre 15 te 1 maaş alıp tam 2 katı otopark parası veren kabin memurları da oy kullansın . Yıllar önce bu otopark kartı işini thy’den talpaya devreden zamane yöneticilerinin de noelleri kutlu olsun .

Türkiye Havayolları Pilotları Derneği (TALPA) Olağan Genel Kurula hazırlanırken, dernek içerisindeki muhalif grup ilk aday listesini çıkartarak harekete geçti.

TALPA Yönetimi tarafından tüzük değişikliği için geçtiğimiz günlerde olağanüstü genel kurul düzenlenmiş ve sonuca bağlanamayarak yarıda kalmıştı. TALPA'daki işleyişten memnun olmayan muhalif grup içerisinden yönetime aday ilk liste çıktı.

Kartal Mersinoğulları, Osman Şirin, Bülent Boralı gibi isimlerin yer aldığı yeni oluşumun ilki 16 Aralık'ta çoğun sağlamaması durumunda ise 25 Aralık 2018'de gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul için sıkı bir çalışma yürüttüğü öğrenildi. TALPA mevcut yönetimine karşı başka listelerin çıkıp çıkmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

©AirportHaber.com

TALPA'da muhalefet harekete geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Su talpayi oyanlar ~ 3 ay önce
Aman ya ne zaman ise yaradilar ki bundan sonra yarasinlar!? Biri bize anlatsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 3 ay önce
Yeni alanda otopark olayi biter. Talpa da biter. Uzatmaya gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt ~ 3 ay önce
Kim hangi listeyle gelirse gelsin bi halt olmaz .. bugüne kadar kimler geldi kimler geçti .. hangisinin borusu öttü?? TÖSHİD in bi gram iletsine geçip SHGM ye hangi kuralları uçucular lehine düzeltebildiler ?? Hsngi biri mecliste yıllardır pinekleyen Havacılık kanunu dürtükleyebildi ?? Kanarya sevenler derneği bile daha çok iş yapar !! Talpa denilen dernek otopark kartından öteye geçemez.. yada arada bir TK dan bedava bilet alıp eşleriyle yurtdışı kongrelere sanki bi katkıları olacakmış ordan çook feyz alacakmış gibi gezmeye giderler yada bir kaza olduğunda çok bilmiş edalarıyla demeç verirler.. milletin 4 bacak üstüste uçmaktan iflahı kesilir , duty 900 saate birtürlü düşmez, FTL adamın anasını ağlatır ana ğs dışında min 8 saat uykuyla .. ama TALPA öyyylece atıl oturur.. hadi gidin kardeşim başka yerde oynayın !!yemezler.. liste miste hepsi hikaye.. TALPA böyle gelmiş böyle gider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhalif liste:) ~ 3 ay önce
Kartal hala şu an ki yönetimde muhasip üye ve alınan bütün kararlarda imzası var..Çok eleştirilen,millete dayatılan otopark kararı zaten Bülent Boralı’nın eseri ki buradan hiç muhalefet etmesinler...,Osman Şirin ve Melih Başdemir’de Kartal abilerinin emrinde,O ne derse onu yaparlar..Bu Kartal’ın arkasından gidenlerin hiç aklı yok mu...Bunların neresi Muhalif...Kimse kusura bakmasın bunlar 3 yılın icraa makamı...Günahıyla,sevabıyla hiç bir yere kaçamazlar.Bu yoldan ekmek çıkmaz onlara,Muhalifiz diye de ortaya çıkmasınlar.Genel Kurulda o deftere attıkları imzaları çıkarır koyarlar,demedi demeyin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SKP ~ 2 ay önce
Kaptan, şuraya alenen yazdığınız isimleri bulup yüzlerine konuşsanız daha medeni, daha onurlu bir davranış olmaz mıydı? Birbirimize neden acımasız davranıyoruz, bunca okul, eğitim, imkan boşa mı gitmiş bazılarımız için arkadaş? Ben de talpaya üyeyim ama bir derneğin ne yapıp ne yapamayacağını da biliyorum, ne çok beklentimiz var arkadaş, çoğumuz bir fatique rapor bile doldurmaktan, mazeret izni almaktan, herhangi bir şeye dilekçe ile itiraz etmekten imtina ediyoruz ama sorunlarımızı hep başkaları çözsün istiyoruz. Herkes kendinden sorumlu arkadaş, SKP diyor kitap sana, açılımı SORUNLU kaptan pilot kimileri için, az biraz sorumluluğa davet ediyorum ,
kpt ~ 3 ay önce
Ekip güzel, lakin bugün Talpa’nın başında olanların ne yapamadığını ve kendilerinin neler yapmak üzere aday olduklarını açıklamamalılar, yoksa hep karanbole gider oylar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 3 ay önce
Al birini vur diğerine!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Magish ~ 3 ay önce
Seçim sandıkları Sarı otoparkta kurulsun . Talpa’dan otopark kartı almayanlar giremesin . Kaptanlara göre 15 te 1 maaş alıp tam 2 katı otopark parası veren kabin memurları da oy kullansın . Yıllar önce bu otopark kartı işini thy’den talpaya devreden zamane yöneticilerinin de noelleri kutlu olsun .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000