30 Temmuz 2021, Cuma 14:26:30

TALPA ve TAV da fidan bağışına katıldı

Türkiye'nin birçok ilinde eş zamanlı olarak çıkan yangınlar sonrası TEMA Vakfı tarafından fidan dikme kampanyası başlatıldı. Türkiye Havayolu Pilotları Derneği ile TAV Havalimanları da bu kampanyaya katıldığını açıkladı.
  • Umarim ve dilerim ki birgun talpa adina burada 5067 fldan dikilmistir ibaresini ve yapilanin dogru yerde oldugunu goruruz Artik hicbirseye inanmaz oldum maalesef
  • ben de 10 fidan ile katkıda bulundum .umarım destek artar.beton yerine tekrar yeşile bürünür ülkem
  • Pilot olduğunu ve işi bildiğini zanneden bir bakanın THK’nun hava yangını söndürme kurumunu çürümeye terk etmesi affedilemez. O bakan Ankara’ya hiç dönmesin olduğu yerde istifa etsin.

Türkiye'nin birçok ilinde eş zamanlı olarak çıkan yangınlar sonrası TEMA Vakfı tarafından fidan dikme kampanyası başlatıldı. Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) ile TAV Havalimanları da bu kampanyaya katıldığını açıkladı.

TALPA tarafından yapılan açıklamada, her üye için 1 fidan bağışı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırması ile ilgili TEMA Vakfının başlattığı kampanyaya, TALPA olarak 5067 üyemizin her biri adına 1 fidan bağışlayarak katıldığımızı bilgilerinize sunarız. Yeniden yeşerteceğiz."

TAV Havalimanları Holding de TAV Havalimanları ve grup şirketlerimiz ATÜ Duty-Free, BTA, Havaş, TAV Güvenlik, TAV İşletme Hizmetleri ve TAV Technologies'te çalışan her personel için 1 fidan bağışı yapacağını duyurdu.

AirportHaber Ailesi olarak bizler de her çalışanımız için 3 fidan ile kampanyaya destek sağlıyoruz.

TALPA ve TAV da fidan bağışına katıldı

Facebook Yorum

Yorumlar

Lp ~ 2 ay önce
Umarim ve dilerim ki birgun talpa adina burada 5067 fldan dikilmistir ibaresini ve yapilanin dogru yerde oldugunu goruruz Artik hicbirseye inanmaz oldum maalesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hv ord prof doç dr ~ 2 ay önce
ben de 10 fidan ile katkıda bulundum .umarım destek artar.beton yerine tekrar yeşile bürünür ülkem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalaza ~ 2 ay önce
Pilot olduğunu ve işi bildiğini zanneden bir bakanın THK’nun hava yangını söndürme kurumunu çürümeye terk etmesi affedilemez. O bakan Ankara’ya hiç dönmesin olduğu yerde istifa etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000