14 Mayıs 2022, Cumartesi 08:30:09

TALPA 64. kuruluş yıldönümünü kutluyor

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) 64. Kuruluş yıldönümünü kutluyor.
  • Sadece Pandemide üyeleriniz olan biz işsiz pilotlara ne gibi yardımımız oldu acaba?
  • Pilotları doğrudan ilgilendiren, fayda sağlayan,haklarını genişleten ne yaptınız onu da açıklasanıza!!!

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) 64. Kuruluş yıldönümünü kutluyor.

TALPA'nın yıldönümüne ilişkin açıklaması şöyle:

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği olarak 64. Kuruluş yıldönümümüzü kutlamaktan ve bu son derece anlamlı günü siz değerli medya mensupları ile paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Ülkemizin en eski ve köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan TALPA, her geçen yıl artan üye sayısı, bilgi birikimi, deneyimi, mesleki konulardaki aktif yaklaşımı, sorunlara uygulanabilir çözümler öneren anlayışı ile, sivil havacılığımızı dünyada daha da üst sıralara taşımak amacına katkı sunmakta, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “İstikbal göklerdedir.” hedefine ulaşmak için yoğun emek ve mesai harcamaktadır.

En zor zamanlarında üyesinin yanında olmayı başaran TALPA, bundan böyle de üyelerinin desteği, katkısı ve önerileri ile, en iyiye ulaşmak için yorulmadan çalışmaya devam edecektir.

Bugün sadece ülkemizde değil, uluslararası platformlarda da etkin ve görüşleri dikkate alınan bir meslek örgütü olarak ülkemizi, sivil havacılığımızı ve Türk pilotlarını başarı ve gururla temsil etme onurunu sürdürecektir.

Türk pilotlarının TALPA’ya sahip çıkarak 64 yıldır dimdik ayakta tutmasının örnek gösterilecek bir başarı hikayesi olduğuna inanıyor, üstlendiğimiz sorumluluğun ağırlığı ve önemini biliyoruz.

Bu düşüncelerle, başta Derneğimizi kuran meslek büyüklerimiz olmak üzere, bugünlere ulaşmasında emek ve mesai veren tüm Başkanlarımıza, yönetim kurullarımıza ve üyelerimize şükranlarımızı sunuyor, ebediyete intikal edenlere rahmet, yaşamını sürdürenlere sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyoruz.

TALPA 64. kuruluş yıldönümünü kutluyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Talpa ~ 3 ay önce
Sadece Pandemide üyeleriniz olan biz işsiz pilotlara ne gibi yardımımız oldu acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
64 yıl ~ 3 ay önce
Pilotları doğrudan ilgilendiren, fayda sağlayan,haklarını genişleten ne yaptınız onu da açıklasanıza!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000