20 Nisan 2018, Cuma 13:46:48

Tailwind Havayolları Güney Afrika'da

Uluslararası havacılık fuarlarına katılarak marka değerini güçlendirmeyi hedefleyen Tailwind Havayolları, önemli iş birlikleri için Asya ve Latin Amerika’dan sonra şimdi de rotayı Güney Afrika’ya çevirdi.
  • İlk önce B767 VEYA B787 ALSALAR
  • ziynete yolculuk
  • ancak ortadoğu ve afrika da bulur
  • 737.4oolemi.yapacaklar.yoksa.baska.sirketleremi devredecek.komusyonculukmu.yapacak.yani.tasa ron.o.tip.ucaklar.menzili.yetersiz
  • Bunlar neden pilot almıyorlar, Tailwind in pilotları pilot mu doğuruyor!

Uluslararası havacılık fuarlarına katılarak marka değerini güçlendirmeyi hedefleyen Tailwind Havayolları, önemli iş birlikleri için Asya ve Latin Amerika’dan sonra şimdi de rotayı Güney Afrika’ya çevirdi. 2018 Yılı itibariyle Singapur’da Aviation Festival Asia’ya ve Sao Paulo’da WTM Latin America’ya katılan Tailwind Havayolları, 18 ile 20 Nisan tarihleri arasında Güney Afrika’nın incisi Cape Town’da gerçekleşen WTM Africa’da yer aldı.

Avrupa’nın birçok noktasından ve yakın doğu ülkelerinden Türkiye’nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren Tailwind Havayolları, Cape Town’da düzenlenen WTM Africa’da yer aldı. Ağırlıklı olarak turistik charter yolcu taşımacılığı yapan Tailwind Havayolları, katıldığı fuarda Güney Afrika’da faaliyet gösteren havayolu şirketlerinin yetkilileri ile önemli temaslarda bulundu.
2014 yılından bu yana düzenlenen WTM Africa, 18-20 Nisan tarihlerinde Cape Town’da ziyaretçilerini ağırladı. Sektörün önde gelen şirketlerini ve üst düzey yetkililerini bir araya toplayan etkinlikte stant açan Tailwind Havayolları, iş alanını genişletme planlarında önemli yer tutan Afrika ülkeleriyle iş birliğini geliştirmek için verimli bağlantılar kurdu.

Katılımcılara yeni iş birlikleri fırsatı sunan WTM Africa hakkında Tailwind Havayolları Genel Müdürü Mehmet Bostan şunları söyledi. “WTM Africa fuarı, havacılık özelinde Afrika kıtasında düzenlenen geniş kapsamlı ve önemli etkinliklerden biri. Afrika kıtası, havayolu ile taşımacılık yapılmasına çok ihtiyaç duyulan bir coğrafya, dolayısıyla potansiyel wet lease iş birlikleri Türk firmaları için de fırsat anlamına geliyor. Tailwind Havayolları olarak, katıldığımız WTM Africa’da yeni bağlantılar kurarak uçuşlarımızı arttırmayı hedefliyoruz” dedi.Tailwind Havayolları Güney Afrika'da

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

B767 veya B787 ~ 5 yıl önce
İlk önce B767 VEYA B787 ALSALAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
altin ~ 5 yıl önce
ziynete yolculuk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737-400 ile avrupada iş bulamaz ~ 5 yıl önce
ancak ortadoğu ve afrika da bulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne meraklıymıssın karalamaya ~ 5 yıl önce
yeni ucak geliyo merak etme 400 deil. Şirketimle gurur duyuyorum. İnsallah daha güzel istikrarlı büyümelere. Böyle güzel yatırımlar olsunki ekmek kapımız kapanmasın. Hayırlı olsun
gurbetci ~ 5 yıl önce
737.4oolemi.yapacaklar.yoksa.baska.sirketleremi devredecek.komusyonculukmu.yapacak.yani.tasa ron.o.tip.ucaklar.menzili.yetersiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TRI ~ 5 yıl önce
Bunlar neden pilot almıyorlar, Tailwind in pilotları pilot mu doğuruyor!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
f/o ~ 5 yıl önce
bunlar yıllardır hemen hemen her yıl 10 un üzerinde sayıda pilot alıp tip eğitimi veriyorlar. havacılıkla alakalı biri değilsiniz sanırım. o yüzden bilmemeniz normal.
F/O ~ 5 yıl önce
Sayın hocam,ortam çok huzurlu bir gelen bir daha gitmiyor:)Filo büyümediği içinde sayı ayni .F/O icin ise kendi TRTO dan yetişenler değerlendiriliyor .
Bayan bile aldılar ~ 5 yıl önce
Alıyorlar nerden çıkardın alınmadığını

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000