01 Şubat 2018, Perşembe 11:32:38

TAI'den Asya çıkarması

TUSAŞ/TAI, savunma sanayisinin yerli ve milli ürünlerini 6-11 Şubat'ta gerçekleştirilecek Singapur Airshow'da görücüye çıkaracak.
  • Dünün hasta adamı denilen Türkiye,Şimdilerde görücüye çıkıyor.Maşallah TÜRKİYEM.
  • Sizce satabilecekleri bir ürün var mı?
  • Anka'ya en çok ihtiyacımız olan zamanlar bunlar... Fakat adını duymuyoruz...

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ/TAI), savunma sanayisinin yerli ve milli ürünlerini 6-11 Şubat'ta gerçekleştirilecek Singapur Airshow'da görücüye çıkaracak.

TAI'den yapılan açıklamaya göre, şirket tüm ürünleriyle Singapur'a giderek Asya pazarındaki iddiasını devam ettirecek. TAI, Singapur Airshow'da özellikle insansız hava aracı ANKA ve genel maksat helikopteri T625 için görüşmeler yapacak.

Geçen yıl Tayland'a giderek Asya pazarındaki iddiasını ortaya koyan TAI, ANKA ve T129 ATAK Taarruz ve Taktik Keşif Helikopteri ile ilgili görüşmelerle adından söz ettirmişti. Daha sonra Malezya ve Endonezya'da görüşmelerine devam eden şirket yöneticileri, Asya pazarının önemine binaen Singapur Airshow'a da yerli ve milli ürünlerle katılma kararı aldı. TAI fuarda T625, ANKA ve ATAK'ın yanı sıra Milli Muharip Uçak maketlerini de sergileyecek.

Asya'nın en büyük havacılık fuarlarından biri olarak gösterilen Singapur Airshow'a katılım, bölgeye giriş kapısı olarak görüldüğünden diğer Asya ülkeleriyle ticari ilişkileri geliştirmek için de büyük önem taşıyor. İki yılda bir düzenlenen fuara yüksek rütbeli çok sayıda askeri yetkili ve üst düzey devlet protokolü katılıyor.

TAI'den Asya çıkarması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Batmanlı ~ 4 yıl önce
Dünün hasta adamı denilen Türkiye,Şimdilerde görücüye çıkıyor.Maşallah TÜRKİYEM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Naci ~ 4 yıl önce
Üretilen malın alıcısı varsa değeri artar. Satamadığınız malın hiçbir değeri yok. Sadece ARGE yapmış olursun.
Satar mı? ~ 4 yıl önce
Sizce satabilecekleri bir ürün var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anka? ~ 4 yıl önce
Anka'ya en çok ihtiyacımız olan zamanlar bunlar... Fakat adını duymuyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok istersen ~ 4 yıl önce
Bir haber yaparlar Ankalar 400 sorti uçtu derler. Terör yuvalarına kamikaze dalışı yaptı derler. Sen de mutlu olursun. Yenikapı ruhu, yersen.
Anka ~ 4 yıl önce
Anka fuar kuşu birader. Fuarlarda adını duyabilirsin

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000