11 Mart 2021, Perşembe 08:42:27

Suud uçakları Girit'e geliyor... Yunanistan ile ortak tatbikat yapacaklar!

Suudi Arabistan Hava Kuvvetleri’ne ait 6 adet F-15 tipi savaş uçağının cumartesi günü Yunanistan’ın Girit adasının Suda Üssü’ne inmesi bekleniyor.
  • Hayııııırr. İlk defamı yapıyorlar? Hayıııırr. Arap sevicileri göndermek lazım yalla yallaaaaa
  • Siz hala Suudları Dost bilin
  • Müslüman din kardeşlerimiz ! suudların kralı buraya geldi ayağına gittik, öldü bayrakları yarıya indirdik, yas ilan ettik yetmedi adalarımıza göz göre göre el koyduğu halde iktidarın tepki veremediği yunan ve diğer ab üyesi ülke vatandaşlarına ülkemize sadece kimlikleriyle gelip vergisiz ev,arsa almalarına izin veriyoruz o yüzden bunların bize gözdağı verircesine ortak tatbikat yapmalarına şaşırmamak lazım.
  • Bu kralları öldüğünde yas tuttuğumuz Suudlar değil mi? Hani din kardeşlerimiz olan:::))))
  • Herkes kendine yakışani yapar..
  • Bazılarına bazı seyleri anlatmak zor.
  • Eeeh çıkar dünyası yapacak o kadar canım. Bzidekiler ben az yedim sen çok yedin kavgası ile dünyadaki olup bitenleri göremedik/göstermediler. Kökü kuruyusaca FETÖ nereye el atmıssa kurudu şimdi düşman o kadar çoğaldıki....
  • Arap.. ne beklenir ki! Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini sevdiğim! Cinsine çeker..

Suudi Arabistan Hava Kuvvetleri’ne ait 6 adet F-15 tipi savaş uçağının cumartesi günü Yunanistan’ın Girit adasının Suda Üssü’ne inmesi bekleniyor.

Hürriyet'ten Yorgo Kirbaki'nin haberine göre F-15’ler, 10-12 gün süreyle bu hava üssünden havalanarak, Yunan F-16 ve Mirage savaş uçakları ile eğitim tatbikatı gerçekleştirecek. Suudi Hava Kuvvetleri’ne ait nakliye uçakları, Girit’teki Suda Üssü’ne personel ve gerekli teçhizatı sevk etti. Geçen ağustos ayı sonlarında, Doğu Akdeniz’deki 'Oruç Reis krizi' devam ederken, BAE Hava Kuvvetleri’ne ait savaş uçakları da Suda üssünde iki haftalık bir tatbikata katılmıştı.

Patriot sevkiyatı

Bu arada Yunanistan, petrol tesislerinin hava saldırılarına karşı korunması amacıyla Suudi Arabistan’ın bir süre önce yaptığı talebe olumlu cevap vererek, bu ülkeye bir batarya Patriot füze savunma sistemi göndermeyi kararlaştırdı. Patriot füzelerinin sevkıyat ve konuşlandırma masraflarının yanı sıra, Suudi Arabistan’a gidecek 100 civarında Yunan askerinin maaşları da Riyad tarafından karşılanacak. Yunanistan’da, ABD’den alınan 6 adet Patriot sistemi bulunuyor.

Suud uçakları Girit'e geliyor... Yunanistan ile ortak tatbikat yapacaklar!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Şaşırdık mı??? ~ 3 yıl önce
Hayııııırr. İlk defamı yapıyorlar? Hayıııırr. Arap sevicileri göndermek lazım yalla yallaaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gözdağı ~ 3 yıl önce
Siz hala Suudları Dost bilin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bize müstahak ~ 3 yıl önce
Müslüman din kardeşlerimiz ! suudların kralı buraya geldi ayağına gittik, öldü bayrakları yarıya indirdik, yas ilan ettik yetmedi adalarımıza göz göre göre el koyduğu halde iktidarın tepki veremediği yunan ve diğer ab üyesi ülke vatandaşlarına ülkemize sadece kimlikleriyle gelip vergisiz ev,arsa almalarına izin veriyoruz o yüzden bunların bize gözdağı verircesine ortak tatbikat yapmalarına şaşırmamak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hımmm. ~ 3 yıl önce
Bu kralları öldüğünde yas tuttuğumuz Suudlar değil mi? Hani din kardeşlerimiz olan:::))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir Türk ~ 3 yıl önce
Bayrakları da yarıya indirmiştik
Uzaklara bakmayın ~ 3 yıl önce
Memlekette yaz tatilini mykonos ve kos sahilinde geçirmek için can atan çok insan varken elin arabına çamur atmaya gerek var mı? Bence önce kendimize ayar vermek gerek...
Ne bekliyordun ki ~ 3 yıl önce
Herkes kendine yakışani yapar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arapseverler ~ 3 yıl önce
Bazılarına bazı seyleri anlatmak zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rum sever ~ 3 yıl önce
Ne rum dan ne de arap tan medet beklemek gerekir.
Yorumcu ~ 3 yıl önce
Eeeh çıkar dünyası yapacak o kadar canım. Bzidekiler ben az yedim sen çok yedin kavgası ile dünyadaki olup bitenleri göremedik/göstermediler. Kökü kuruyusaca FETÖ nereye el atmıssa kurudu şimdi düşman o kadar çoğaldıki....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali veli ~ 3 yıl önce
Arap.. ne beklenir ki! Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini sevdiğim! Cinsine çeker..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asker emeklısı ~ 3 yıl önce
Neden bu araplar böyle dıye ınsanlara sorsanız. Cok azi net bilgiye sahipler arap seni yuzyillarc kabul etmemis. Atalarina hep kin kusmuslar uyan Turk halki yeter bir silkin yeter yeter

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000