06 Ocak 2013, Pazar 12:05:22

SURİYELİ PİLOT UÇAKLA BİRLİKTE TÜRKİYE'YE Mİ KAÇTI?

El-Cezire televizyonu, Suriye Hava Kuvvetleri’ne bağlı bir pilotun savaş uçağıyla birlikte Türkiye’ye kaçtığını iddia etti.
  • Evet resimleri bekliyoruz bu Mig23 Incirlike inerken kimse resmini çekmedimi ???? PKKyi bombalamak için Diyarbakirdan kalkan F16 larin hepsi videoya çekiliyor da böyle bir olayda bir tane resim yok. Reklam için neler yapilmaz ki Suriyeli pilotun videosu "Esad" bir seytandir demesi refakat eden 2 F16 pilotunun konusmalari "biz bu suriyeli pilotu kurtardik" falan. öyle bir sey olsaydi Esadin prestijini düsürmek için ilk Amerika, Arap ve Avrupa medyasi bahsederdi. Evet resimleri daha bekliyoruz.!!!!!!!!!
  • Internette El-Cezirenin 5 ocakta koydugu bir resime baktim bir gri renkte Suriye hava kuvvetleriMig23 ve 2 tane türk vietnam kamuflajli RF4E fantom uçagi görünüyor fakat bu resim bir fotomontaj ve palavradan ibaret. Ilki Suriye de gri renkte uçan tek bir Mig 23 yok hepsi çöl renk kamuflajli bu uçak Rus hava kuvvetlerine ait ve fotomontaj yapilmis. Ikincisi RF4E uçaklari önleme için kullanilmaz bunlar kesif foto uçaklari ve silahsiz ve bu kamuflajda uçan uçak kalmadi gibi. Hepsi El-Cezire gibi Imperialistler için çalisanlarin yalanlari.
  • Hani F16 lar füzelerle sinirda devriye uçusu yapiyorlardi. öyle birsey olsaydi düsen RF4E Fantomun intikamini almak için hemen Mig uçagini düsürürlerdi. El-Cezire Cihadcilar ve Seriatcilar için çalisiyor ve palavra atiyor.
  • kaşımaya devam

El-Cezire'nin haberine göre; Suriye Hava Kuvvetleri'nde görevli bir pilot MiG savaş uçağıyla birlikte Suriye sınırına yakın Adana’da bir hava üssüne indiği ve Türk yetkililere teslim olduğu iddia edildi. Pilotun, kaçış nedeniyle ilgili bilgi verilmezken, ismi, etnik ve dini kimliği açıklanmadı.

Eğer iddia doğruysa uçak kaçırılması, Suriye’de çatışmaların başladığından bu yana ikinci kez yaşanmış olacak. 2012 Haziran ayında da MiG-21 savaş uçağını Ürdün’e kaçıran pilot, Amman'dan siyasi sığınma talebinde bulunmuştu.

Kaçırılan uçağın iadesi konusunda Şam’ın ısrarlarına rağmen savaş uçağı Ürdün’de kaldı. Ürdün hükümeti, pilotu da Suriye’ye teslim etmeyi reddetmişti.

SURİYELİ PİLOT UÇAKLA BİRLİKTE TÜRKİYE'YE Mİ KAÇTI?

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

SYRIAN MIG23 ~ 11 yıl önce
Evet resimleri bekliyoruz bu Mig23 Incirlike inerken kimse resmini çekmedimi ???? PKKyi bombalamak için Diyarbakirdan kalkan F16 larin hepsi videoya çekiliyor da böyle bir olayda bir tane resim yok. Reklam için neler yapilmaz ki Suriyeli pilotun videosu "Esad" bir seytandir demesi refakat eden 2 F16 pilotunun konusmalari "biz bu suriyeli pilotu kurtardik" falan. öyle bir sey olsaydi Esadin prestijini düsürmek için ilk Amerika, Arap ve Avrupa medyasi bahsederdi. Evet resimleri daha bekliyoruz.!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SYRIAN MIG ~ 11 yıl önce
Internette El-Cezirenin 5 ocakta koydugu bir resime baktim bir gri renkte Suriye hava kuvvetleriMig23 ve 2 tane türk vietnam kamuflajli RF4E fantom uçagi görünüyor fakat bu resim bir fotomontaj ve palavradan ibaret. Ilki Suriye de gri renkte uçan tek bir Mig 23 yok hepsi çöl renk kamuflajli bu uçak Rus hava kuvvetlerine ait ve fotomontaj yapilmis. Ikincisi RF4E uçaklari önleme için kullanilmaz bunlar kesif foto uçaklari ve silahsiz ve bu kamuflajda uçan uçak kalmadi gibi. Hepsi El-Cezire gibi Imperialistler için çalisanlarin yalanlari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SYRIAN MIG ~ 11 yıl önce
Hani F16 lar füzelerle sinirda devriye uçusu yapiyorlardi. öyle birsey olsaydi düsen RF4E Fantomun intikamini almak için hemen Mig uçagini düsürürlerdi. El-Cezire Cihadcilar ve Seriatcilar için çalisiyor ve palavra atiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Serhat ~ 11 yıl önce
Daha önce bu haberi okumuştum pilot hala suriye hava sahasındayken Türkiye ile irtibat kurmuş bu yüzden vurulmamış yazıyordu
visitor ~ 11 yıl önce
kaşımaya devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000