01 Aralık 2022, Perşembe 19:43:16

SunExpress'te Ahmet Çalışkan dönemi sona erdi

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in üst yönetim kadrosunda yeni atama gerçekleşti. Tuncay Eminoğlu, 1 Aralık 2022 tarihi itibariyle SunExpress Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.
  • SunExpress' thy den değil de özel hava yollarından bir yönetici gelse daha iyidi. Dışarıda ki tecrübelerini bu şirkete katabilecek biri. Bu sektörde de öyle başarılı insanlar var. Umarım bir gün bunların önüde açılır.
  • kardesine ve İK direktorune sordun mu ? hangi sartlarla saw base olmuş ? camur at izi kalsın.
  • ne alaka?
  • Yazılan yorumlarda Ahmet Çalışkana iyi diyenler olmuş burdaki iyilikten kasıt ne acaba maaşlar ekip yemekleri ekip tahsisin beceriksizlikleri gibi olaylarda kendisini hiç göremedik ortada ayrıca saw base kapanacakken ve geçişler durdurulmusken kardeşi nasıl oluyorsa saw base e geçiyor abisi müdür olduğu için mi acaba yok ya ondan değildir
  • Hiç Türkiyede çalışmak isteyen Alman Senior Manager gördünüzmü? Almanydaki Senior Manager ve üstü Pozisyonlar hepsi Almanlardan oluşuyor. Türklere yer vermiyorlar. Sebebi LH’ın çiftliği gibi görüyorlar, daha doğrusu kendilerini daha üstün. Aslında Almanyadaki Senior Manager ve üstü pozisyonlarda %50 olarak adilce paylaştırılması gerekir. Aynısı Türkiye için geçerli. Gelsin Almanlar TR maaşı ile Antalya yada İzmir’de çalışsınlar. Yemez tabiki.
  • Beyler kim nederse desin kim ne yaparsa yapsin n secimlerden sonra TK/SUNEX ve Anadolujet te ki tüm kadrolar en üstten en asagiyakadar komple revize edilecektir…. Bunu bir kenara yazin ltf
  • Sirkette nereye baksan Alman yonetici, turk yonetici nadir..olanlar ya gitti ya gonderildi. Almanlar ne derse onu yapti neymis kavga etmeyelim. Max neler ceviriyor sirkette belli degil Yeni gelen arkadasa hayirli olsun ama isi zor.
  • Asıl şirketi kendi çiftliği gibi yöneten bir sürü usulsüzlükleri olan en tepedeki kişi gitmeli
  • Ahmet Bey'in haketmediği kötü yorumları aldığını düşünüyorum.Yöneticiliği boyunca beyefendi ve alçakgönüllüğü ile andık kendisini. yolu açık olsun
  • Tuncay Başkan,iyi eğitimli,donanımlı,dürüst ve çalışkan bir insan olup THY’nin her kademesinde başarılı bir şekilde çalışmış bazı okulların,oluşumların ve dönemsel güç odaklarının değil THY’nın menfaatlerini önceleyerek THY’ye mal olmuş önemli bir değerdir Cenab-ı Allah muvaffak eylesin

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in üst yönetim kadrosunda yeni atama gerçekleşti. Tuncay Eminoğlu, 1 Aralık 2022 tarihi itibariyle SunExpress Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

2015 yılından bu yana başarıyla yürüttüğü SunExpress Genel Müdür Yardımcılığı görevinden kariyerine farklı bir alanda devam etmek üzere ayrılan Ahmet Çalışkan, görev devri süreci için şirkette 31 Aralık 2022 tarihine kadar görev yapmaya devam edecek.

SunExpress Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada “Ahmet Çalışkan, göreve başladığı 2015 yılından bu yana SunExpress’in istikrarlı ve başarılı bir şekilde büyümesine önemli katkılarda bulundu. Çalışkan’a özverili çalışmaları için teşekkür ederiz. Yerine atanan Tuncay Eminoğlu’nun SunExpress’in devam eden büyüme hikayesinde önemli rol oynayacağına yürekten inanıyor, kendisine başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Tuncay Eminoğlu Kimdir?
İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Tuncay Eminoğlu, çalışma hayatına 2008 yılında Türk Hava Yolları’nda (THY) başladı. THY bünyesinde çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev alan Eminoğlu, 2010-2013 yılları arasında THY Brüksel Bölgesi Ticaret Müdürlüğü, 2013-2015 yılları arasında ise THY Lüksemburg Genel Müdürlüğünü üstlendi. 2015-2017 yılları arasında THY Şikago Genel Müdürü olarak çalışan Eminoğlu, SunExpress bünyesine katılmadan önce THY Asya ve Uzak Doğu Satış Başkan Yardımcılığını yürütüyordu.

SunExpress'te Ahmet Çalışkan dönemi sona erdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

aslında ~ 2 ay önce
SunExpress' thy den değil de özel hava yollarından bir yönetici gelse daha iyidi. Dışarıda ki tecrübelerini bu şirkete katabilecek biri. Bu sektörde de öyle başarılı insanlar var. Umarım bir gün bunların önüde açılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sxs cpt ~ 2 ay önce
kardesine ve İK direktorune sordun mu ? hangi sartlarla saw base olmuş ? camur at izi kalsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne alaka? ~ 2 ay önce
ne alaka?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet Çalışkan ??? ~ 2 ay önce
Yazılan yorumlarda Ahmet Çalışkana iyi diyenler olmuş burdaki iyilikten kasıt ne acaba maaşlar ekip yemekleri ekip tahsisin beceriksizlikleri gibi olaylarda kendisini hiç göremedik ortada ayrıca saw base kapanacakken ve geçişler durdurulmusken kardeşi nasıl oluyorsa saw base e geçiyor abisi müdür olduğu için mi acaba yok ya ondan değildir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 2 ay önce
adam havacı değil mobilyacı her tarafı iyi olsa ne olur:)
Almanlar götürüyor ~ 2 ay önce
Hiç Türkiyede çalışmak isteyen Alman Senior Manager gördünüzmü? Almanydaki Senior Manager ve üstü Pozisyonlar hepsi Almanlardan oluşuyor. Türklere yer vermiyorlar. Sebebi LH’ın çiftliği gibi görüyorlar, daha doğrusu kendilerini daha üstün. Aslında Almanyadaki Senior Manager ve üstü pozisyonlarda %50 olarak adilce paylaştırılması gerekir. Aynısı Türkiye için geçerli. Gelsin Almanlar TR maaşı ile Antalya yada İzmir’de çalışsınlar. Yemez tabiki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diversity ~ 2 ay önce
Dostlar bu almanlar bulmuşlar diversity diye bir kavram ama hep kendilerinden yana çalışıyor nedense. Bizim Türkler de film izler gibi izliyorlar maşallah.
IL ~ 2 ay önce
Beyler kim nederse desin kim ne yaparsa yapsin n secimlerden sonra TK/SUNEX ve Anadolujet te ki tüm kadrolar en üstten en asagiyakadar komple revize edilecektir…. Bunu bir kenara yazin ltf

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Very soon.. ~ 2 ay önce
Geldiklerinden beter gidecekler, verilen hatalı kararlardan dolayı ugranan zararlar , yandasa verilen ihaleler,açılan saçma sapan kadroların hesabını vere vere gidecekler
Duyum ~ 2 ay önce
İK, Finans, Satın alma da topun ağzındaymış.
XX ~ 2 ay önce
Imza atiyorum herkezin yeri belli simdiden tüm avrupa buna dahil. LIYAKAT ve ISI bilenlerle yurüyecegiiz…
Xl ~ 2 ay önce
Sirkette nereye baksan Alman yonetici, turk yonetici nadir..olanlar ya gitti ya gonderildi. Almanlar ne derse onu yapti neymis kavga etmeyelim. Max neler ceviriyor sirkette belli degil Yeni gelen arkadasa hayirli olsun ama isi zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Max ~ 2 ay önce
Asıl şirketi kendi çiftliği gibi yöneten bir sürü usulsüzlükleri olan en tepedeki kişi gitmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xx ~ 2 ay önce
Umarım o da olur en kısa sürede. Cidden şirketin bütün kimyasını kötü anlamda değiştirdi adam.
sxs ~ 2 ay önce
Ahmet Bey'in haketmediği kötü yorumları aldığını düşünüyorum.Yöneticiliği boyunca beyefendi ve alçakgönüllüğü ile andık kendisini. yolu açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eminoğlu Başkan ~ 2 ay önce
Tuncay Başkan,iyi eğitimli,donanımlı,dürüst ve çalışkan bir insan olup THY’nin her kademesinde başarılı bir şekilde çalışmış bazı okulların,oluşumların ve dönemsel güç odaklarının değil THY’nın menfaatlerini önceleyerek THY’ye mal olmuş önemli bir değerdir Cenab-ı Allah muvaffak eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xcal ~ 2 ay önce
Bu yorumunuza guldum. Dugununde 2 sahidi, ilker ayci ve bilal eksi degil miydi? Tarihte 2sinin ayni karede oldugu tek an o olabilir.
Yav he he ~ 2 ay önce
Oyle diyorsan oyledir!!!!
Menfaat mi? ~ 2 ay önce
Sizin ordan bakınca ilginç görünüyor, aynı kaptan yediğiniz için olabilir mi? torpil ile bir yerlere gelen siliklerden..
Başkan ~ 2 ay önce
Adam

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000