30 Temmuz 2021, Cuma 15:11:16

SunExpress'ten yangın bölgelerine büyük destek

SunExpress, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı yardım kampanyasına katıldığını duyurdu. Havayolu ayrıca Antalya’nın Manavgat ilçesinde yangından etkilenen bölgeye gönderilecek kargoları ve bölgede çalışma yürüten ekip ve afet uzmanlarını ücretsiz taşıyacağını açıkladı.
  • Benim bildiğim pegasus, tk, vs..zaten hepsi bunu yapıyorda basına söylemiyor. Bir elin yaptığını öteki el görmesin. Yardım et, Allah bilir. Her yardımı dünya aleme duyurunca pek sevabı kalmaz.
  • XQ bunu daha önce de yapmıştı.2011 VAN depremşnde depremzedelere gönderilen yardım malzemelerini AYT-VAN parkurunda ücretsiz taşımıştı...Velhasıl kelam SXS bu konu da harbiden çok duyarlı bir firma.
  • Sunepxress farkı
  • Bu tür durumlarda bilet fiyatlarini yükselten sirketlere insanlik dersi olsun,Gönülleri fethettin Sunexpress Teşekkürler.

Ülkemizin birçok farklı noktasında meydana gelen orman yangınlarından etkilenen bölgelerde mağdur olan vatandaşlara ve çalışma yürüten ekiplere destek olmak amacıyla SunExpress, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı yardım kampanyasına katıldığını duyurdu. Havayolu ayrıca Antalya’nın Manavgat ilçesinde yangından etkilenen bölgeye gönderilecek kargoları ve bölgede çalışma yürüten ekip ve afet uzmanlarını ücretsiz taşıyacağını açıkladı.

Antalya merkezli havayolu SunExpress, başlattığı kurum içi yardım kampanyası ile battaniye, yastık, gıda, hijyen kiti, giysi, çocuk bezi, dezenfektan, mutfak malzemeleri ve mama gibi ihtiyaç duyulan pek çok malzemeyi tedarik ederek Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yardım kampanyasına destek veriyor.

Yaşanan yangın facialarının ardından ihtiyaç sahiplerine yardım göndermek isteyen dernek ve kuruluşların yardım malzemelerini hiçbir ücret talep etmeden ulaştıran havayolu, yangın bölgelerinde çalışma yürüten AFAD, AKUT ve İtfaiye uzman ekip ve personelini ücretsiz taşıyarak Türkiye’nin yangınla mücadele çabasına destek veriyor. Havayolu ayrıca yangından etkilenen bölgelere uçuşu olan yolcuların biletleri için ücretsiz değişiklik ve açığa alma hakkı sunuyor.

SunExpress’in gönüllü çalışanlarından oluşan ve yardım taleplerini değerlendirip ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımları ulaştırmak amacıyla kurulan Guardian Angels (Koruyucu Melekler) komitesi, 2015 yılından bu yana yardım faaliyetlerinde aktif olarak rol alarak kurum içinde toplanan yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.
 

SunExpress'ten yangın bölgelerine büyük destek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Diğerleri ~ 2 ay önce
Benim bildiğim pegasus, tk, vs..zaten hepsi bunu yapıyorda basına söylemiyor. Bir elin yaptığını öteki el görmesin. Yardım et, Allah bilir. Her yardımı dünya aleme duyurunca pek sevabı kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sxs cpt ~ 2 ay önce
Sevap için yapmıyoruz hocam biz insanlara yardımcı olabilmek için yapıyoruz..herkes görsün hatta katkıda bulunsun el birliğiyle insanların yarasını sarmaya çalışalım..
Hacı Schwaiger ~ 2 ay önce
XQ bunu daha önce de yapmıştı.2011 VAN depremşnde depremzedelere gönderilen yardım malzemelerini AYT-VAN parkurunda ücretsiz taşımıştı...Velhasıl kelam SXS bu konu da harbiden çok duyarlı bir firma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramazan Kartal ~ 2 ay önce
Sunepxress farkı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal Olsun ~ 2 ay önce
Bu tür durumlarda bilet fiyatlarini yükselten sirketlere insanlik dersi olsun,Gönülleri fethettin Sunexpress Teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000