08 Ocak 2019, Salı 12:00:43

SunExpress’ten öğrencilere yeni yıl sürprizi

SunExpress, merkezi olan Antalya’daki Nurcan Rüstem Cömertoğlu Ortaokulu öğrencilerine yeni yıl hediyesi olarak uçak gezisi düzenledi.
  • Maaslara zam lütfen! Rica ediyoruz...
  • Sunexpress, kokpit calisanlarina zam yapmadigi surece gelen gider, sirketi basamak gibi kullanir. Bu sirketin ruhu yok cunku gelen gidiyor. Kokpit ekibi inanilmaz huzursuz maaslar hakkinda.
  • Ben başvurumu yaptım. Şirketinde işine geliyor zaten. Yönetimin aşırı profesyonelliğini çekemem. Çeker giderim. Benim gibi 20 kişi gitse, belki kalanların bir işine yarar.
  • Maaşlara zam ne olacak? Dünya standartını geçtim. Türkiye standartının bile altında adam çalıştırıyorsunuz.
  • çocukları münih diye istanbula götürmüş;))
  • Sunexpress 3QCQ simulator assessment i geçtim :) mülakatı da geçerim inşaallah güzel şirket...
  • Personelin yüzünü güldürecek bir tane bile süpriz yok mu? Roster düzeltmesi ya da maaş zam mı gibi...
  • Emeğinize sağlık. Üniversiteye giderken uzaktan gördüğüm uçak restoran bile ne kadar çok heyecanlandırmıştı beni. Daha çok organize edilmesi dileğiyle.
  • Bülent Şanlı.

Kurulduğu günden bu yana öğrencilerin ufkunu genişletmek, genç zihinlere ilham vermek ve onları motive etmek amacı ile çalışmalarını sürdüren SunExpress, merkezi olan Antalya’daki Nurcan Rüstem Cömertoğlu Ortaokulu öğrencilerine yeni yıl hediyesi olarak uçak gezisi düzenledi. SunExpress uçağını ve kokpitini yakından görme ve inceleme imkanına sahip olan öğrencilere SunExpress ekibi tarafından kitaplar hediye edildi.

Uçak ziyaretleri süresince öğrencilere eşlik eden SunExpress uçuş ekipleri ve tamamen gönüllük esasına dayalı olarak SunExpress çalışanlarından oluşan Guardian Angels/Yardım Melekleri komitesi üyeleri, öğrencilere uçuş güvenliği hakkında da bilgiler verdi.

Öğrencilere uçak ve kokpit ile ilgili genel bilgiler veren SunExpress kaptanlarından Bülten Şanlı şunları söyledi: “Hepimizin çocukluğumuzda gerçekleşmesini istediğimiz hayalleri olmuştur. Hala SunExpress’te Kaptan ve Öğretmen pilotu olan 28 yıllık bir havacı olarak çocukluğumdaki belki de en imkansız görünen pilot olma hayalimi gerçekleştirmeyi başardım. Kendi hayatımdan örnekler ile öğrenci kardeşlerimize hayallerini gerçekleştirmeleri için neler yapmaları gerektiğini; karşılarına çıkabilecek zorlukları birer birer aşabilmeleri için çok çalışmaları ve azimli olmaları gerektiğini paylaştım”.SunExpress’ten öğrencilere yeni yıl sürprizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

FO ~ 2 ay önce
Maaslara zam lütfen! Rica ediyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Calisan ~ 2 ay önce
Sunexpress, kokpit calisanlarina zam yapmadigi surece gelen gider, sirketi basamak gibi kullanir. Bu sirketin ruhu yok cunku gelen gidiyor. Kokpit ekibi inanilmaz huzursuz maaslar hakkinda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/o ~ 3 ay önce
Ben başvurumu yaptım. Şirketinde işine geliyor zaten. Yönetimin aşırı profesyonelliğini çekemem. Çeker giderim. Benim gibi 20 kişi gitse, belki kalanların bir işine yarar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 3 ay önce
Maaşlara zam ne olacak? Dünya standartını geçtim. Türkiye standartının bile altında adam çalıştırıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
banker bülo ~ 3 ay önce
çocukları münih diye istanbula götürmüş;))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator33 ~ 3 ay önce
Sunexpress 3QCQ simulator assessment i geçtim :) mülakatı da geçerim inşaallah güzel şirket...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekor kar ama?? ~ 3 ay önce
Personelin yüzünü güldürecek bir tane bile süpriz yok mu? Roster düzeltmesi ya da maaş zam mı gibi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok güzel ~ 3 ay önce
Emeğinize sağlık. Üniversiteye giderken uzaktan gördüğüm uçak restoran bile ne kadar çok heyecanlandırmıştı beni. Daha çok organize edilmesi dileğiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptanin ismi ~ 3 ay önce
Bülent Şanlı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000