15 Eylül 2020, Salı 13:02:44

SunExpress'ten yolculara kolaylık

Koronavirüs önlemleri kapsamında havacılık sektöründe temassız işlemler ön plana çıktı.
  • Gec bile kalmislardi
  • Web sitesi gibi olursa yandik
  • Siteniz gibi calisiyor ise vay halimize.
  • ihtiyaç vardı. Ben beğendim.

SunExpress, güncellenen hızlı ve kullanımı kolay mobil uygulaması ile pandemi koşullarında misafirlerinin uçuşları ile ilgili ihtiyaç duyabileceği her şeye temassız bir şekilde erişebilmeleri ve seyahatlerini kendi tercihlerine uygun olarak planlayabilmelerini sağlıyor.

Havayolu şirketinden yapılan bilgilendirmeye göre yolcular, SunExpress mobil uygulaması üzerinden uçuşları ile ilgili anlık bilgilendirmelere ulaşarak, mevcut rezervasyonlarını rahatlıkla yönetebiliyor ve uygulamaları üzerinden mobil biniş kartlarını görüntüleyerek uçağa binişlerini temassız bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Bilet işlemlerinin yanı sıra ek bagaj, koltuk tercihi, yemek siparişi, online check-in gibi pek çok hizmetin sunulduğu mobil uygulama üzerinden misafirler, uçuşları sırasında tek bir tıkla uçak içi eğlence sistemine bağlanarak gişe rekorları kıran filmlere, popüler TV programlarına, müzik listelerine, gazete ve dergi alternatiflerine, uçuş bilgilerine ve seyir haritasına ulaşabiliyorlar.

Söz konusu mobil uygulamayı kullanmak isteyen misafirlerin, IOS veya Android işletim sistemi bulunan tüm akıllı cihazlarından uygulamanın en güncel sürümünü indirebilecekleri belirtildi.

 

SunExpress'ten yolculara kolaylık

Facebook Yorum

Yorumlar

Yolgezer ~ 6 gün önce
Gec bile kalmislardi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sun mobil ~ 6 gün önce
Web sitesi gibi olursa yandik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sun app ~ 6 gün önce
Siteniz gibi calisiyor ise vay halimize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel olmuş ~ 7 gün önce
ihtiyaç vardı. Ben beğendim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000