09 Aralık 2017, Cumartesi 09:08:56

SunExpress, Playstation ile farklı bir deneyim sunacak

SunExpress, lider oyun şirketi PlayStation (Sony Interactive Entertainment Deutschland) ile birlikte eğlence ile seyahati birleştirerek misafirlerine bulutların üstünde en yüksek seviyede uçuş deneyimi sunuyor.
  • Adanadan kölne Sunexpress ile gidiyordum hostes almandı , " i want blanket " dedim belki beş defa ve blanket ne dedi , ben şok oldum, Türk stewart geldi çok şükür battaniyeye kavuştum.
  • Thy dunyada reklam yapmak istiyorsa ucakta Netflix ve Amazon prime dan film izletmeni versin, al sana en guzel reklam superbowl a sonra para para verirsiniz
  • Bir haber metni nasıl da hirbir şey anlatmaz hayret. Hizmetin ne olduğunu anlayanlar bana da açıklayabilir mi? Dışı PS pijamalı bir uçakla uçmak mı keyif verecekmiş yolculara?

SunExpress, lider oyun şirketi PlayStation (Sony Interactive Entertainment Deutschland) ile birlikte eğlence ile seyahati birleştirerek misafirlerine bulutların üstünde en yüksek seviyede uçuş deneyimi sunuyor.

Playstation® dünyasının kahramanları ile boyanan TC-SNN kuyruk tescilli SunExpress Boeing 737-800 uçağı, Kasım ayından bu yana en popüler seyahat noktalarında hizmet veriyor. Bu işbirliği neticesinde tarihinde ilk defa bir SunExpress uçağına isim verilecek. İki şirket Aralık ayında, özel boyalı SunExpress uçağına uygun bir isim bulmak için masaya oturacak.

PlayStation 4’teki ‘Gran Turismo Sport’ yarış oyunun bir parçası olarak oyun severleri ‘Güneşte tam gaz’ sloganlı 500 binin üzerinde sürpriz ürün bekliyor. Ayrıca misafirler, hediye uçak biletlerinin yanı sıra keyifli tatillerin sembolü olan SunExpress’in maskotu şezlonglarının da sahibi olabilecek.

SunExpress Deutschland GmbH Ticari Direktörü Peter Glade, “Misafirlerimiz için SunExpress ile yolculuk etmek her zaman rahat ve eğlenceli olmalı. Bu nedenle, PlayStation ile bu işbirliğini gerçekleştirmiş olmaktan ve bu ortaklık ile misafirlerimize pek çok yeni uçak içi aktivitesini sunacak olmamızdan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Sony Interactive Entertainment Deutschland GmbH Pazarlama Müdürü Martin Pitzl, “Popüler kahramanları daha geniş bir kitleye tanıtmak ve onları birbirlerine yaklaştırmak istiyoruz. Başarılı ortaklıkların yeni hedef kitleleri hevesli oyuncular haline getirmede önemli bir araç olduğuna inanıyoruz” dedi. PlayStation, önümüzdeki Mart ayında Berlin’de düzenlenecek olan dünyanın en büyük turizm fuarı ITB’de SunExpress standını zenginleştirecek ve SunExpress’in gamescom’daki uçan sandalyeleriyle yaptığı gibi tatil severlerle buluşacak.

Ayrıca oyunseverler, gelecekte SunExpress’in ‘dostluk avantajı’ndan da yararlanma imkanına sahip olacaklar. PlayStation’ın özel ürünleri ile donatılan SunExpress uçuşları ile önümüzdeki yaz seyahat etmek, çok daha eğlenceli ve keyifli hale gelecek.

SunExpress, Playstation ile farklı bir deneyim sunacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Berbat ~ 1 yıl önce
Adanadan kölne Sunexpress ile gidiyordum hostes almandı , " i want blanket " dedim belki beş defa ve blanket ne dedi , ben şok oldum, Türk stewart geldi çok şükür battaniyeye kavuştum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklam to THY ~ 1 yıl önce
Thy dunyada reklam yapmak istiyorsa ucakta Netflix ve Amazon prime dan film izletmeni versin, al sana en guzel reklam superbowl a sonra para para verirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoşgörü Elçisi ~ 1 yıl önce
Bir haber metni nasıl da hirbir şey anlatmaz hayret. Hizmetin ne olduğunu anlayanlar bana da açıklayabilir mi? Dışı PS pijamalı bir uçakla uçmak mı keyif verecekmiş yolculara?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sende ~ 1 yıl önce
Sunexpress kültürü yok, anlamazsın.
Hoşgörü Elçisi ~ 1 yıl önce
Güldürdün. Sende de talep ettiğim bilgi yok anlaşılan. Sorumun cevabını veremedin.
Yazık ~ 1 yıl önce
Kötü yorumlar yazmayın sun expresse. Ne apsın onlarda birşeyler yapma çabasında ama beceremiyorlar işte. Yazıktır.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000