18 Temmuz 2018, Çarşamba 12:34:56

SunExpress kış sezonuna kapasite artıracak

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2018/19 kış sezonunu geçen yılın aynı dönemine göre toplamda yüzde 4’lük bir kapasite artışı ile 20 ülkede 60 destinasyonla satışa sunuyor.
  • Neden kahramanmaraş'a sefer yok
  • Haftada 1 ucak ve cook yüksek fiyatlar yetmiyorrr. Rotterdam ve veya Amsterdam Kayseri haftada 3 sefer rahatlıkla kaldırır.
  • peki ya tgs alımları?
  • SUNEXPRESİN ELAZIĞ,A ALMANYADAN HAFTADA 6 SEFERİ VAR İÇ HATLARDA SEFERİ YOKTUR ODA OLUR İNŞALLAH..
  • Lutfen Kopenhag Izmir direkt ucuslarini kis aylarindada seyrek de olsa yapiniz.Zira yalniz yaz aylarinda olmuyor bu yolculuklar Bize yilin butun aylarinda haftada birde olsa direkt ucma kolayligini saglayiniz.tesekkurler
  • Neden american uçaklarını kullanıyor
  • Neden elazig direkt seferleri kalkti taleb ediyoruz lutfen seferler haftada 1 kere olsun
  • Ahmet bey lütfen batman-antalya direk uçuş istiyoruz
  • Hatay Hatay Hatay Uçuşlar istiyoruz
  • Lutfen ama lutfen Avusturya innsbruck dan izmire istanbula veya Antalya ya sefer koyabilirmisiniz?daha onceleri innsbruck Antalya ucusu vardi SunExpress kiralik olarak gerceklestiriyordu bu ucusu.Burada cik buyuk bir potansiyel var insanlar istanbula izmire Antalyaya ucmak icin Munih e gidiyolar toplam mesafe araba ile 2 2.5 saat suruyor

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2018/19 kış sezonunu geçen yılın aynı dönemine göre toplamda yüzde 4’lük bir kapasite artışı ile 20 ülkede 60 destinasyonla satışa sunuyor. SunExpress, Ekim sonu itibariyle başlayacak olan kış sezonunda, Türkiye ile Avrupa arasında uçuşlarını önceki yıla göre artırarak merkezi Antalya ve aktarma merkezi İzmir’de rekor kapasite artışı sunuyor. Hava yolu, Anadolu’nun 6 şehrinden en fazla direkt uçuş gerçekleştiren lider havayolu konumu güçlendiriyor.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çelışkan, bu kış sezonunda kapasite artışının yanı sıra uçuş ağına yeni destinasyonlar da eklemeye devam ettiklerini belirterek, “Türkiye’ye olan uçuşlarda geçen kış sezonuna göre çift haneli kapasite artışı gerçekleştirdik. Yolcularımıza geniş ölçekte, farklı detinasyonlar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Antalya ve İzmir’e 1 milyondan fazla koltuk

“2018/19 kış sezonunda merkezimiz Antalya’dan Avrupa’da 21 havalimanına direkt tarifeli sefer düzenleyeceğiz. Geçen kış sezonuna oranla Antalya’ya bu sene yüzde 3 daha fazla koltuk arz edeceğiz” diyen Çalışkan şöyle konuştu: “Kış sezonunda Antalya’dan Avrupa’nın 21 kentine, iç hatlarda ise 9 kente haftada 164 karşılıklı sefer düzenleyeceğiz. İzmir’i tarifeli seferlerle hem iç hatlarda hem dış hatlarda en fazla noktaya bağlayan hava yolu olarak, kış sezonunda İzmir’den 650.000 koltuk kapasitesi sunuyoruz. İzmir’den Türkiye’nin 12 şehrine haftada 110 sefer, dış hatlarda ise 13 noktaya haftada karşılıklı 53 sefer düzenleyeceğiz”.

Anadolu’dan Avrupa’ya yüzde 9’luk kapasite artışı

Avrupa’dan Anadolu şehirlerine kapasitesini geçen kış sezonuna göre yüzde 9 artıran SunExpress ile yolcular, Almanya ile Anadolu arasında 17 kente uçma imkanına sahip olacak. Hava yolu kış sezonunda Kayseri ve Gaziantep’ten Düsseldorf’a düzenlenen uçuş sayısını iki katına, Ankara-Düsseldorf uçuşlarını da haftada 4 güne çıkarıyor.

SunExpress kış sezonuna kapasite artıracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

İdris ~ 4 yıl önce
Neden kahramanmaraş'a sefer yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hollanda kayserii ~ 4 yıl önce
Haftada 1 ucak ve cook yüksek fiyatlar yetmiyorrr. Rotterdam ve veya Amsterdam Kayseri haftada 3 sefer rahatlıkla kaldırır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
peki ya? ~ 4 yıl önce
peki ya tgs alımları?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OZANA ~ 4 yıl önce
SUNEXPRESİN ELAZIĞ,A ALMANYADAN HAFTADA 6 SEFERİ VAR İÇ HATLARDA SEFERİ YOKTUR ODA OLUR İNŞALLAH..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seher Metin Jelsgaard ~ 4 yıl önce
Lutfen Kopenhag Izmir direkt ucuslarini kis aylarindada seyrek de olsa yapiniz.Zira yalniz yaz aylarinda olmuyor bu yolculuklar Bize yilin butun aylarinda haftada birde olsa direkt ucma kolayligini saglayiniz.tesekkurler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alman firması ~ 4 yıl önce
Neden american uçaklarını kullanıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ozan elazig ~ 4 yıl önce
Neden elazig direkt seferleri kalkti taleb ediyoruz lutfen seferler haftada 1 kere olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kerim ~ 4 yıl önce
Ahmet bey lütfen batman-antalya direk uçuş istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hatay ~ 4 yıl önce
Hatay Hatay Hatay Uçuşlar istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gokmen Karahan ~ 4 yıl önce
Lutfen ama lutfen Avusturya innsbruck dan izmire istanbula veya Antalya ya sefer koyabilirmisiniz?daha onceleri innsbruck Antalya ucusu vardi SunExpress kiralik olarak gerceklestiriyordu bu ucusu.Burada cik buyuk bir potansiyel var insanlar istanbula izmire Antalyaya ucmak icin Munih e gidiyolar toplam mesafe araba ile 2 2.5 saat suruyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000