16 Eylül 2019, Pazartesi 18:08:21

Sukhoi Superjet 100 de Teknofest'te boy gösterecek

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e Rus yapımı hava araçları damga vuracak. Sukhoi Superjet 100 de festivalde boy gösterecek.
  • Bölgesel çapraz uçuşlar için 90-99 koltuklu bu tip uçaklara ihtiyaç var.Her meydan ve hat 189 koltuklu 738 leri dolduramıyor.
  • Max motorlarını takarsak işe yarayabilir. Max ları da millet bahçelerinde cafe yaparız.

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e Rus yapımı hava araçları damga vuracak. Sukhoi Superjet 100 de festivalde boy gösterecek.

17-22 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan TEKNOFEST'te bu yıl çok sayıda Rus uçağı boy gösterecek. 

Sukhoi SU-35 savaş uçağı ile Beriev Be-200 tipi yangın söndürme uçağı geçtiğimiz gün Atatürk Havalimanı'na intikal etmişti. Bugün de Rus uçak üreticisi Irkut tarafından imal edilen MC-21-300 tipi yolcu uçağı İstanbul'a iniş yaptı.

Sukhoi tarafından üretilen ve faal olarak kullanılan Suhhoi Superjet 100 tipi yolcu uçağı da TEKNOFEST'te görücüye çıkmak için İstanbul'a getirildi. 9H-SJI kuyruk tescilli uçak İtalya'nın Napoli şehrinden havalandıktan sonra Marmara Denizi üzerinde kısa bir süre tur attı ve Atatürk Havalimanı'na indi.

Uçakların festival süresince çeşitli gösteri uçuşları yapacak ve ziyaretçilere tanıtılacak.

Sukhoi Superjet 100 de Teknofest'te boy gösterecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Regional ~ 1 ay önce
Bölgesel çapraz uçuşlar için 90-99 koltuklu bu tip uçaklara ihtiyaç var.Her meydan ve hat 189 koltuklu 738 leri dolduramıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 1 ay önce
Bencede bizim coğrafyamızda başka yerlere kıyasla daha çok işe yarar bölgesel uçaklar. Hem doluluk oranı artar hemde pisti dar olan havalimanlarımız için daha uygun
Motor biraz küçük ~ 1 ay önce
Max motorlarını takarsak işe yarayabilir. Max ları da millet bahçelerinde cafe yaparız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A320 ~ 1 ay önce
6 mayıs günü moshova vnukova havalimanına iniş esnasında yanan ve 41 kişinin ölümüne neden olan uçak.kazanın nedeni ise kalkıştan sonra uçağa yıldırım çarpması ve otomatik iniş sisteminin bu yğzden bozulmasıydı.aeroflot kuyruklu bu uçakta pilotların manuel iniş imkanı bulunmamaktadır. 100 kişilik uçak yap, pilotlar herhangi bir arıza neticesinde manuel iniş yapamasın. Rus uçaklarından uzak durmak gerekir.
Hakli ~ 1 ay önce
Dogru soze saygi duyariz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000