24 Kasım 2015, Salı 19:24:28

SON DAKİKA | Rus pilotların Türkmenler tarafından esir alındığı doğrulandı

Türkiye hava sahasını ihlal ettikten sonra düşürülen Rus jetinin pilotları hakkında başbakanlık yetkillileri, pilotların Türkmenler tarafından esir alındığını açıkladı.
  • Tv deki vahsiler türkmen filan değil.kiralık isid nusra katili bunlar.komutanları elazigdan gitmiş.oyun içinde oyun oynuyor birileri. Bi uyanamadiniz gitti ne tatlı bir uykuymus arkadaş.
  • başbakanlık yetkilileri doğrulamış ahahahah. odatv fotoğrafları yayınlamış Türkmen dedikleri adamlara bi bakın derim, ışid militanı mı yoksa Türkmen mi yorum sizin...
  • SEN KALK TÜRKMENLERİ BOMBALA SONRA ELİNE DÜŞ DUA ET DAEŞ ELINE DÜSMEDİ CANLI CANLI KESERLERDŞ BİZİM KARDEŞLERİMİ VİCDANLI
  • İyi de ülke sınırlarımız dahilinde gerekli tedbiri almak bizim en doğal hakkımız değil mi ? Ne yapılacaktı ? Rusya ile ilişkilerimiz var diye finansal çıkarlarımız var diye hava sahamızda fink atsınlar diye birşey mi var ? hem uyarı almadan sanki direkt uçak düşürülmüş mü ? Kim ne biliyor ? Ayrıca pilotların akibeti bi yana Türkmenlerin yaşadıkları ızdırabı görüyorsunuz ve esas olan tek gerçek Türk' ün Türk' ten Başka dostu yoktur.! Saygılar..
  • Kesin şerefsizleri.masum insanların üstüne bomba atarken yüzlerce insanı katlederlerken düşünüceklerdi. Atını seven kowboy bölüm 2.
  • Alın Türkmen ırktaşlarım intikamınızı. o Bombalar size uçaktan atıldı, hakkınız...
  • Burada iskembei kubrada atmak kolaydir . Rusya ile tukiye arasindaki. Is birligini biliyormusunki siki bir pazarlik yapilsin . Bizim yapacagimiz . Sudur. Pilotlara co iyi davranmali. Ve buyuk turk milletinin misafir perverligini gostersin. Bu olay turkmenler icin oluyor zaten. Turkmenler Bir yanlislik yapmasi lar. Pilotlara iyi davransinlar . Cok sey yazilir . Fakat bu kadarla Kalsin . Burda. Ruslarla ticari munasebetimiz cok .
  • Bence sıkı bir pazarlık masasına oturulmalı bir daha asla Türkmen bölgesinde savaş uçakları görülmemeli ama asla ve kati bir şekilde ancak böyle Türk'menin varlığı güvence altına alınır ama tabii siyasetçi lazım sözde değil....

Türkiye hava sahasını ihlal ettiği için düşürülen Rus savaş uçağı Su-24 jetinin iki pilotu hakkında Başbakanlık yetkilileri açıklama yaptı.

Uçağın Türkiye hava sahasının ihlal edilip edilmediği tartışmaları sürerken iki pilot hakkında net bir bilgi Rusya ve Türkiye kanadından gelmemişti.

Sınırdaki Fox televizyonu muhabiri, bulunduğu bölgedeki Başbakanlık yetkilileri tarafından Rus pilotlarla ilgili açıklama yapıldığını söyledi.

Yetkililer iki pilotun da Türkmenler tarafından esir alındığını ve sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti. Yetkililer, pilotların teslim alınması konusunda da girişimlere başladıklarını ifade etti.

SON DAKİKA | Rus pilotların Türkmenler tarafından esir alındığı doğrulandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Tv deki vahsiler türkmen filan değil.kiralık isid nusra katili bunlar.komutanları elazigdan gitmiş.oyun içinde oyun oynuyor birileri. Bi uyanamadiniz gitti ne tatlı bir uykuymus arkadaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şıracı-bozacı ~ 5 yıl önce
başbakanlık yetkilileri doğrulamış ahahahah. odatv fotoğrafları yayınlamış Türkmen dedikleri adamlara bi bakın derim, ışid militanı mı yoksa Türkmen mi yorum sizin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TÜRKMEN ~ 5 yıl önce
SEN KALK TÜRKMENLERİ BOMBALA SONRA ELİNE DÜŞ DUA ET DAEŞ ELINE DÜSMEDİ CANLI CANLI KESERLERDŞ BİZİM KARDEŞLERİMİ VİCDANLI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elifcan ~ 5 yıl önce
İyi de ülke sınırlarımız dahilinde gerekli tedbiri almak bizim en doğal hakkımız değil mi ? Ne yapılacaktı ? Rusya ile ilişkilerimiz var diye finansal çıkarlarımız var diye hava sahamızda fink atsınlar diye birşey mi var ? hem uyarı almadan sanki direkt uçak düşürülmüş mü ? Kim ne biliyor ? Ayrıca pilotların akibeti bi yana Türkmenlerin yaşadıkları ızdırabı görüyorsunuz ve esas olan tek gerçek Türk' ün Türk' ten Başka dostu yoktur.! Saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 5 yıl önce
Kesin şerefsizleri.masum insanların üstüne bomba atarken yüzlerce insanı katlederlerken düşünüceklerdi. Atını seven kowboy bölüm 2.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaşasın Türk Irkı ~ 5 yıl önce
Alın Türkmen ırktaşlarım intikamınızı. o Bombalar size uçaktan atıldı, hakkınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hawaii ~ 5 yıl önce
Burada iskembei kubrada atmak kolaydir . Rusya ile tukiye arasindaki. Is birligini biliyormusunki siki bir pazarlik yapilsin . Bizim yapacagimiz . Sudur. Pilotlara co iyi davranmali. Ve buyuk turk milletinin misafir perverligini gostersin. Bu olay turkmenler icin oluyor zaten. Turkmenler Bir yanlislik yapmasi lar. Pilotlara iyi davransinlar . Cok sey yazilir . Fakat bu kadarla Kalsin . Burda. Ruslarla ticari munasebetimiz cok .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben ~ 5 yıl önce
Bence sıkı bir pazarlık masasına oturulmalı bir daha asla Türkmen bölgesinde savaş uçakları görülmemeli ama asla ve kati bir şekilde ancak böyle Türk'menin varlığı güvence altına alınır ama tabii siyasetçi lazım sözde değil....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zor ~ 5 yıl önce
O is zor karsindaki putin... Adamin niyeti bozuk iki pilot icin geri adim atmaz..ama bahaneyle ileri gidebilir...
evet sözde değil ~ 5 yıl önce
isid vurdu türkmen yerinden oldu sonra peşmerge onların yerine geldi oturdu yıllardır böyle,hiç ülkemizden resmi reflks gördünüzmü YOK ama şimdi varsa yoksa bayırbucak 10 000 kişi peki ırak kuzey suriye bölgesinde sürünen evsiz barksız yüzbinlerce Türkmen meselesi neden üst perdeden devletimizin büyükleri tarafından dillendirilmiyor konuşulmuyor.Tırlar mırlar ama bayırbucak hayırdır,nusranın türkmen haracı yediği yer yada yedirtildiği yer.Tv ye bakıyorumda tekbirler falan Türkman kılıklı kim bunlar,Türkmen adına neler söylüyorlar tv kanallarında hayırdır

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000