03 Mart 2018, Cumartesi 09:07:06

Solotürk Antalya'da uçtu

Solotürk, Antalya'nın fethinin 811'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sunacağı gösterinin provasını yaptı.
  • Burdur gölünün Türkiye’nin Maldivler’i olduğunu duymadınız mı daha ? Google yazım bakayım ne çıkacak ... tr nin Maldivler’i diye. Birde Türkiye’nin en büyük lavanta tarlaları var millet istanbuldan gelirken foto çeker genelde köye gidip. Çok büyük bi kayıp bu güzellikleri bilmemek. Yoksa siz 9/6 mı çalışıyorsunuz ? Sistem mi müsade etmiyor buraları araştırmanıza
  • şaklabanlık peşinde olan antalyalı spootera tekrar tekrar solotürkü çekmesi için gün doğdu.
  • Kardeşim Akalar Truvalılara saldırdı. Aka kralı Agamemnon, Truva kralı Hector u mağlup etti ve Yunanlılar Anadolu’ya yerleşti. Yıllar sonra Anadolu halkı Yunanlıları bu topraklardan çıkardı, Doğu roma Bizans hakimiyetine son verdi. 1. Dünya savaşı sonrasında Mondros ateşkes anlaşmasını, ihtilaf devletleri, Akalar’ın torunları, atalarına sahip çıkmıştır ve yüksek tarih bilinciyle krallarının adını taşıyan İngiliz Agamemnon gemisinde imzalatmışlardır. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, büyük taaruzu kazandıktan sonra Hektor’un öcünü aldım demiştir. Yani bizler bu topraklara sonradan gelmedik, buraları işgal etmedik. Buralar zaten bizimdi İşgalci Yunan’ı ait oldukları yere gönderdik. Fetih kutlamaları, Yunan tezlerini kuvvetlendirmekten başka bir işe yaramaz. Anadolu’nun ezeli sahipleri bizleriz.
  • Soloturk yakında doğumgünlerine de çıkar
  • Fetih edildimi ya benim bildiğim dutluktu
  • antalyanın rus hatunlardan fethinin yıldönümü:)
  • Antalya'nın fethiymiş.
  • Burdur’da ne zamandan beri plaj var? Yeri değisti de haberimiz mi yok.

Solotürk, Antalya'nın fethinin 811'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sunacağı gösterinin provasını yaptı.

Antalya'nın fethinin 811'inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Türk Hava Kuvvetleri gösteri takımının F-16 savaş uçağıyla tek kişilik hava akrobasisi sunan SOLOTÜRK, 4 Mart Pazar günü Antalya semalarında gösteri uçuşu yapacak. SOLOTÜRK, etkinlikler kapsamında sunacağı gösterinin provasını yaptı. SOLOTÜRK'ün dünyaca ünlü Konyaaltı sahili üzerindeki deneme uçuşu yaklaşık 20 dakika sürdü.

Solotürk gösterisi, 4 Mart Pazar günü saat 17.30'da, Karaalioğlu Parkı semalarında gerçekleşecek. SOLOTÜRK, aynı gün saat 12.30'da ise Atatürk'ün Burdur'a gelişinin 88'inci yıl dönümü kapsamında Burdur Halk Plajı semalarında uçuş yapacak.

Solotürk Antalya'da uçtu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Tr nin Maldivler’i ~ 4 yıl önce
Burdur gölünün Türkiye’nin Maldivler’i olduğunu duymadınız mı daha ? Google yazım bakayım ne çıkacak ... tr nin Maldivler’i diye. Birde Türkiye’nin en büyük lavanta tarlaları var millet istanbuldan gelirken foto çeker genelde köye gidip. Çok büyük bi kayıp bu güzellikleri bilmemek. Yoksa siz 9/6 mı çalışıyorsunuz ? Sistem mi müsade etmiyor buraları araştırmanıza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Düzelteyim müsadenizle... ~ 4 yıl önce
Türkiye’nin Maldivler’i dedikleri Salda gölü ;)
Burdur Gölü ~ 4 yıl önce
Türkiye'nin Maldivler'i olarak geçen göl Salda Gölü'dür. Ne yazık ki son 50 senedir Burdur Gölü yarı yarıya çekilmiştir ve çekilmeye devam etmektedir.
sali ~ 4 yıl önce
şaklabanlık peşinde olan antalyalı spootera tekrar tekrar solotürkü çekmesi için gün doğdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fetih mi??? ~ 4 yıl önce
Kardeşim Akalar Truvalılara saldırdı. Aka kralı Agamemnon, Truva kralı Hector u mağlup etti ve Yunanlılar Anadolu’ya yerleşti. Yıllar sonra Anadolu halkı Yunanlıları bu topraklardan çıkardı, Doğu roma Bizans hakimiyetine son verdi. 1. Dünya savaşı sonrasında Mondros ateşkes anlaşmasını, ihtilaf devletleri, Akalar’ın torunları, atalarına sahip çıkmıştır ve yüksek tarih bilinciyle krallarının adını taşıyan İngiliz Agamemnon gemisinde imzalatmışlardır. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, büyük taaruzu kazandıktan sonra Hektor’un öcünü aldım demiştir. Yani bizler bu topraklara sonradan gelmedik, buraları işgal etmedik. Buralar zaten bizimdi İşgalci Yunan’ı ait oldukları yere gönderdik. Fetih kutlamaları, Yunan tezlerini kuvvetlendirmekten başka bir işe yaramaz. Anadolu’nun ezeli sahipleri bizleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yurtsever ~ 4 yıl önce
Soloturk yakında doğumgünlerine de çıkar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya ~ 4 yıl önce
Fetih edildimi ya benim bildiğim dutluktu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tmm ~ 4 yıl önce
antalyanın rus hatunlardan fethinin yıldönümü:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alırım bi dal ~ 4 yıl önce
Solo...
Saçmalık ~ 4 yıl önce
Antalya'nın fethiymiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hkn ~ 4 yıl önce
İstanbul’un fethi mi doğru oluyor sadece ? İstanbul bizanstan alındıysa Antalya’da İtalya’ndan alındı. Antalya da bir karış toprağın yoktur. Yada köle gibi çalışıyorsundur bir yerde. Sora bol atıyorsundur.
Ant ~ 4 yıl önce
Antalyalı olarak Harika gösteriydi. Aynen Antalya’nın fethi..!
Burdur plaji? ~ 4 yıl önce
Burdur’da ne zamandan beri plaj var? Yeri değisti de haberimiz mi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burdur gölü ~ 4 yıl önce
Göl plajı ;)
Hkn ~ 4 yıl önce
Burdur u bilmeyenler konuşmasın

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000