20 Nisan 2021, Salı 12:01:12

Şok gerçek ortaya çıktı; 47 Yolcunun testi pozitif!

Günlük vaka sayılarıyla dünyada rekor kıran Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'den Hong Kong'a yapılan bir uçuş sırasında 68 yolcudan 47'sinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu.
  • Ek cozum bu saatten sonra kapanma degil ASI dir
  • Tr sanki cok farkli olacak bu gidisle.
  • Şirketin adı verilmemiş ama başka bir platform da işe, şirketin adının Hintli Vistara olduğu yazıyor.
  • Ivermektin diye Koronaya cok ise yarayan, yan etkisi olmayan ve dunya saglik orgutunun yasakladigi bir ilac var. Hindistan o ilaci kullanmaya basladi vee vaka sayisi sifirlandi. Dunya medyasi nedense bu konuyu sakliyor ve kullanilan diger ilaclardan ve asidan bahsediyor surekli. Hindistan hakkindaki bu haberler dogru degil. Ivermektin kullanmaya baslandiktan 3 hafta sonra butun ulkede vakalar bitti.

Günlük vaka sayılarıyla dünyada rekor kıran Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'den Hong Kong'a yapılan bir uçuş sırasında 68 yolcudan 47'sinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu. Bunun üzerine Hong Kong Pakistan ve Filipinler'den de yapılan tüm uçuşları durdurdu

4 Nisan’da Hindistanlı bir tur operatörü tarafından Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’den Hong Kong'a gerçekleştirilen uçuşta, 68 yolcudan 47’sinin testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Yetkililer, Mumbai'den Hong Kong'a gelen uçuşlarda da birkaç vaka tespit edildiğini söylerken Hong Kong yönetimi Hindistan, Pakistan ve Filipinler'den tüm uçuşları iki hafta süreyle yasakladı.

Vistara uçuşunda 188 yolcu kapasitesinin olduğu ifade edilirken, Hong Konglu yetkililer uçakta kaç kişinin olduğunu söylemedi. Pozitif test sonuçları, Hong Kong'un dünyadaki en katı seyahat kısıtlamalarını uyguladığı, zorunlu üç haftalık karantina döneminde ortaya çıktı.

Yetkililer, otel karantinası uygulandığı, eğer yapılmamış olsaydı pozitif vakaların Hong Kong'da yayılmaya başlayacağını dile getirdi.

Hong Kong'daki yetkililer, Hindistan, Pakistan ve Filipinler'den 20 Nisan - 3 Mayıs tarihleri ​​arasında yapılacak tüm uçuşların yasaklandığını duyurdular ve N501Y mutant koronavirüs suşunu ilk kez tespit ettikten sonra bu ülkeleri "aşırı yüksek riskli" olarak sınıflandırdılar.

Yoğun nüfusa sahip Hong Kong, koronavirüsün en çok etkilediği ilk ülkelerden biriydi, ancak katı seyahat kuralları, sosyal mesafe önlemleri ve maske takılması gibi önemlerde oldukça disiplinli davranarak salgının 209 ölüm, 11 binin üzerinde vakayla kontrol altına almayı başardılar. Şimdiye kadar 7,5 milyon nüfusun yaklaşık yüzde 9,8'i aşılandı.

Hindistan'da ise günlük vaka sayısı 259 bini geçti, son 24 saatte 1761 kişi Kovid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi. Nüfusu yaklaşık 1,4 milyar olan ülkede uygulanan aşı sayısı 127 milyon 129 bin 113 doza ulaştı. Hindistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı yürütülen aşılama kampanyasına, 18 yaşın üstündeki herkesin dahil edilmesi kararlaştırıldı. Buna göre, 18 yaşın üstündeki herkese 1 Mayıs'tan itibaren Kovid-19 aşısı yapılacak.

Şok gerçek ortaya çıktı; 47 Yolcunun testi pozitif!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Asi ~ 27 gün önce
Ek cozum bu saatten sonra kapanma degil ASI dir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tek ~ 27 gün önce
Tek
Kötü ~ 26 gün önce
Yemek içmekten olmuştur çok bariz
Kpt787 ~ 27 gün önce
Tr sanki cok farkli olacak bu gidisle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şirketin adı ~ 27 gün önce
Şirketin adı verilmemiş ama başka bir platform da işe, şirketin adının Hintli Vistara olduğu yazıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan bu haberler ~ 27 gün önce
Ivermektin diye Koronaya cok ise yarayan, yan etkisi olmayan ve dunya saglik orgutunun yasakladigi bir ilac var. Hindistan o ilaci kullanmaya basladi vee vaka sayisi sifirlandi. Dunya medyasi nedense bu konuyu sakliyor ve kullanilan diger ilaclardan ve asidan bahsediyor surekli. Hindistan hakkindaki bu haberler dogru degil. Ivermektin kullanmaya baslandiktan 3 hafta sonra butun ulkede vakalar bitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000