19 Ocak 2011, Çarşamba 15:13:34

SKY İLE UÇANLAR KAZANÇLI ÇIKIYOR

İç hatlarda tarifeli seferlere başlayan SKY Havayolları, promosyon atağına kalktı. İşte SKY’dan sürprizlerle dolu o kampanyalar...
  • dediğim gibi kampanya tutmaz. bu arada bana yalancı diyen arkadaşımda ıhlamur pek içmediğim için çaydan farklı olduğunu anlayamadım. sky ı karalamak gibi bi düşüncem yok blakis sky ın var olması her zaman işime yarayacaktır. bak ajet cumartesi antalya-ankara uçuşlarını fulledi şimdiden (6 uçak 192 kişi) eğer sky olmasaydı neyle gidecektim eve.
  • meyve veren ağaç taşlanırmış. bence çok güzel bir şey. yurtdışını fethettiği gibi yurt içini de fethedicek. kampayaları da çok güzel hangi şirket yapmış böyle güzel kampanyalar. Adam&Eve gibi bir otelde tatil. inşallah çook çook daha iyi yerlere gelirsiniz Sky ailesi.
  • kaç kişi faydalanabilir ki bu kampanyadan? o kadar sadece pilotlar uçuyordur herhalde.
  • Hotel promosyonuna bakın! 2 ayda 15 uçuş gerçekleştirilecekmiş. Bunu yapacak adamın neredeyse her hafta sonu gidiş-dönüş bileti alması gerekiyor. Bunun sonunda da "sap gibi" tatile tek başına gidecek. "Adam" gitsin, ama "Eve" evde kalsın. :)
  • BAŞARILAR yazan arkadaş açık konuş da biz de anlayalım!!!!!!!!!!!
  • GÖRGÜLÜ KARDEŞLER BAŞARILI İŞ ADAMLARI.BİR ŞEKİLDE ÜSTESİNDEN GELECEKLER.SKY DA ÖNÜ AÇIK, PARLAK BİR ŞİRKET.BU GÜZEL ŞİRKETE YAKIŞAN,OTURDUĞU KOLTUĞU TAŞIYABİLECEK UÇŞ. İŞL. GN. MD.YRD. BEKLİYORUZ.Geçmişten kalan bir vefa borcunuz VAR İSEDE bunu fazlasıyla ödemişsinizdir, artık.
  • O zaman sana özel yapmışlar kampanyayı.. helal olsun..
  • örnegin be sky ile 3 hafta icinde 8 defa uctugumu biliyorum.Mademki siz ucmuyorsunuz bari kim ucuyor diye sormanizin anlami yok.Helal olsun SKY a gercekten avrupa ucuslarinda antalya cikisli ilk tercih ettigim havayoludur...
  • Tutmaz, daha yaratıcı olması lazım, adamın her haftasonu uçuyor olması lazım ki bi işe yarasın,bizimle uçana otelde %25 indirim desinler mesela Zaten skykonfor dedikleri de anlamsız bişey pahallı, yapsın Cin Ali gibi 29 liradan götürsün yolcuları ayak alışsın
  • pastadan daha fazla krema yiyebilmek için onlarda herkes gibi atak yapıyorlar.anadolujetten iyiler bence ikramları.tercih meselesi tabii ki.

Antalya merkezli havayolu şirketi SKY Airlines, iç hatlarda dolu dizgin uçuşlarına devam ediyor.

Yoğun reklam kampanyaları yaparak girdiği iç hat operasyonlarında umduğu rakamları yakalayan SKY Havayolları, promosyonlarıyla da yolculara cazip imkanlar sunuyor.

Avrupa şampiyonu sloganı ile yola çıkan şirket, 11 kez uçuş yapan yolcularına tek yön, 22 kez uçuş yapan yolcularına ise gidiş dönüş uçak bileti hediye ediyor. SKY’in kampanyaları bununla da sınırlı kalmıyor.

Sky Havayolları ile 15 kez uçuş yapan yolcuları ise muhteşem bir haftasonu tatili bekliyor.

SKY Havayolları ile 15 kez uçan yolcular, Antalya’nın Belek ilçesinde bulunan yeryüzü cenneti olarak nitelendirilen Adam&Eve Otel’de muhteşem bir haftasonu tatili kazanacak.

İşte kampanyanın ayrıntıları:

SKY İLE UÇANLAR KAZANÇLI ÇIKIYOR

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 13 yıl önce
dediğim gibi kampanya tutmaz. bu arada bana yalancı diyen arkadaşımda ıhlamur pek içmediğim için çaydan farklı olduğunu anlayamadım. sky ı karalamak gibi bi düşüncem yok blakis sky ın var olması her zaman işime yarayacaktır. bak ajet cumartesi antalya-ankara uçuşlarını fulledi şimdiden (6 uçak 192 kişi) eğer sky olmasaydı neyle gidecektim eve.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
meyve veren ağaç taşlanırmış. bence çok güzel bir şey. yurtdışını fethettiği gibi yurt içini de fethedicek. kampayaları da çok güzel hangi şirket yapmış böyle güzel kampanyalar. Adam&Eve gibi bir otelde tatil. inşallah çook çook daha iyi yerlere gelirsiniz Sky ailesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kaç kişi faydalanabilir ki bu kampanyadan? o kadar sadece pilotlar uçuyordur herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hotel promosyonuna bakın! 2 ayda 15 uçuş gerçekleştirilecekmiş. Bunu yapacak adamın neredeyse her hafta sonu gidiş-dönüş bileti alması gerekiyor. Bunun sonunda da "sap gibi" tatile tek başına gidecek. "Adam" gitsin, ama "Eve" evde kalsın. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BAŞARILAR yazan arkadaş açık konuş da biz de anlayalım!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
GÖRGÜLÜ KARDEŞLER BAŞARILI İŞ ADAMLARI.BİR ŞEKİLDE ÜSTESİNDEN GELECEKLER.SKY DA ÖNÜ AÇIK, PARLAK BİR ŞİRKET.BU GÜZEL ŞİRKETE YAKIŞAN,OTURDUĞU KOLTUĞU TAŞIYABİLECEK UÇŞ. İŞL. GN. MD.YRD. BEKLİYORUZ.Geçmişten kalan bir vefa borcunuz VAR İSEDE bunu fazlasıyla ödemişsinizdir, artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
O zaman sana özel yapmışlar kampanyayı.. helal olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
örnegin be sky ile 3 hafta icinde 8 defa uctugumu biliyorum.Mademki siz ucmuyorsunuz bari kim ucuyor diye sormanizin anlami yok.Helal olsun SKY a gercekten avrupa ucuslarinda antalya cikisli ilk tercih ettigim havayoludur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Tutmaz, daha yaratıcı olması lazım, adamın her haftasonu uçuyor olması lazım ki bi işe yarasın,bizimle uçana otelde %25 indirim desinler mesela Zaten skykonfor dedikleri de anlamsız bişey pahallı, yapsın Cin Ali gibi 29 liradan götürsün yolcuları ayak alışsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
pastadan daha fazla krema yiyebilmek için onlarda herkes gibi atak yapıyorlar.anadolujetten iyiler bence ikramları.tercih meselesi tabii ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000