30 Ocak 2018, Salı 14:44:32

Skandal adamdan skandal ceza!

DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdür Yardımcısı Kemal Alataş, geç kalan şoförlere tek ayak üstünde bekleme cezası vermek istedi. 62 yaşındaki şoför ‘Babanız yaşındayım’ diyerek odayı terketti.
  • ŞÖFÖR ÇOK SABIRLIYMIŞ
  • emri altındaki personeli de kendi hukuksuz kararlarına alet ediyor. ne mevzuat tanır! ne yönetmelik! ARAŞTIRILSIN !!!
  • kemal beyin yaptığı her icraat belgelidir. her zulmün belgesi vardır. bir müfettiş araştırsa personeli dinlese yeter. bence görevden alınmak istiyor da açıkça söyleyemiyor gibi
  • sabiha gökçen de de huzur bırakmadı. karışamadığı şey kalmadı. galiba çapı personelle uğraşmaya yetiyor.
  • kim böyle bir amir le çalışmak ister ki? istanbul a personel almadan önce, bu adamı istanbul dan alsınlar. yazık arkadaşlara.
  • bu tip adamları oraya oturtursanız istanbul da çalışacak adam bulamazsınız. herkes kaçar. millete zulüm eden böyle bi makamda böyle bi meydanda çalışmamalı
  • personel pis tuvaletler ile, leş gibi kanepelrle, havasız odalarla, kırık koltuklarla uğraşsın beyimiz kendine makam şöförü yapmış.
  • Bu muhtesem adama iftira atmaya utanmiyormusunuz. Aksama kadar kantinde oturup calismadan 9000 lira aliyorsunuz. Kule ve ACC de 30 kisinin yapacagi isi 70 kisiyle yapiyorsunuz. O Oktayi servis soforlugunden taniyoruz otobusu surerken direksiyonu birakip oynayan ve memurlara hakaret eden birisi.
  • Yöneticilik vasıfları giydirilip donatilarak atadigimiz idarecilerimize beden xl geldi terzi lazim
  • Ceza alacak mi acaba ? Yapılan kötülükler bu dünyada karşılığını görecek mi ????

DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdür Yardımcısı Kemal Alataş, geç kalan şoförlere tek ayak üstünde bekleme cezası vermek istedi. 62 yaşındaki şoför ‘Babanız yaşındayım’ diyerek odayı terketti.

Atatürk Havalimanı kontrol kulesindeki dinlenme odasına girdiği sırada ayağa kalkmadığı için kadın kontrolörün savunmasını isteyen Başmüdür Yardımcısı Kemal Alataş bu kez bir başka skandal ile gündeme geldi.

Göreve çıkmak için şoförünü çağıran Alataş, 62 yaşındaki şoför Oktay Çevik ve diğer şoförün yaklaşık 10 dakikalık gecikmesine sinirlendi. Şoförleri odasına çağıran Alataş, geç kaldıkları için yüksek sesle bağırdı. Bir türlü sakinleşmeyen Alataş, özür dileyerek odadan çıkmak isteyen Çevik’e ayakta durma cezası verdi.

62 yaşındaki şoför Çevik, ayakta kalma cezasına itiraz etti ve “ Babanız yaşındayım bana bunu yapamazsınız” diyerek diğer şoför ile birlikte başmüdür yardımcısının odasını terketti.

Hatasının farkına varan Alataş bir süre sonra şoför Çevik’ten ve diğer şoförden özür diledi.

BU İLK VUKUATI DEĞİL

Kemal Alataş, birkaç ay önce de dinlenmek için istirahat odasına geçen kadın bir kontrolörün, içeri girdiği sırada ayağa kalkmadığı için savunmasını istemiş, karşılıklı şikayetler sonrası konuyu araştırmak üzere Ankara’dan müfettişler görevlendirilmişti.

©AirportHaber

Skandal adamdan skandal ceza!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (205)

ATEŞ ~ 4 yıl önce
ŞÖFÖR ÇOK SABIRLIYMIŞ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hukuksuz ~ 4 yıl önce
emri altındaki personeli de kendi hukuksuz kararlarına alet ediyor. ne mevzuat tanır! ne yönetmelik! ARAŞTIRILSIN !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
utanıyor abisi ~ 4 yıl önce
kemal beyin yaptığı her icraat belgelidir. her zulmün belgesi vardır. bir müfettiş araştırsa personeli dinlese yeter. bence görevden alınmak istiyor da açıkça söyleyemiyor gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gökçen ~ 4 yıl önce
sabiha gökçen de de huzur bırakmadı. karışamadığı şey kalmadı. galiba çapı personelle uğraşmaya yetiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amir ~ 4 yıl önce
kim böyle bir amir le çalışmak ister ki? istanbul a personel almadan önce, bu adamı istanbul dan alsınlar. yazık arkadaşlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
personel kaçar ~ 4 yıl önce
bu tip adamları oraya oturtursanız istanbul da çalışacak adam bulamazsınız. herkes kaçar. millete zulüm eden böyle bi makamda böyle bi meydanda çalışmamalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
leşş ~ 4 yıl önce
personel pis tuvaletler ile, leş gibi kanepelrle, havasız odalarla, kırık koltuklarla uğraşsın beyimiz kendine makam şöförü yapmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CCC ~ 4 yıl önce
Bu muhtesem adama iftira atmaya utanmiyormusunuz. Aksama kadar kantinde oturup calismadan 9000 lira aliyorsunuz. Kule ve ACC de 30 kisinin yapacagi isi 70 kisiyle yapiyorsunuz. O Oktayi servis soforlugunden taniyoruz otobusu surerken direksiyonu birakip oynayan ve memurlara hakaret eden birisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herseye muhalefet ~ 4 yıl önce
Yöneticilik vasıfları giydirilip donatilarak atadigimiz idarecilerimize beden xl geldi terzi lazim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 4 yıl önce
Ceza alacak mi acaba ? Yapılan kötülükler bu dünyada karşılığını görecek mi ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000