15 Ocak 2023, Pazar 16:50:11

Sitare Sençalış'ın acı günü

Havacılık sektörünün yakından tanıdığı ve sevdiği isim Sitare Şençalış'ın eşi hayatını kaybetti.
  • Thy de part time yolcu hizmetlerinde 2000 yılında başladığımda bizlerin idari işlerini koordine eden Sitare hanım Vize ekibinin de müsürü olmuştu hatırladığım kadarıyla.Ben Thy de kabine geçip kabin amirliğine yükseldiğimde ve sonra Özel havayollarına geçtiğimde 2016 yıllarına kadar koridorda karşılaşırdır Atlas Global da kariyerine kaliteyle devam etti.O sıcak güleryüzü ve benzersiz sestonu kulağımda ahh Atatürk havalimanı ! Sitare hanım Allah size uzun önür ve sabır versin
  • Sitare hanima sabir diliyorum
  • Sitare Hanim’a sabir diliyorum.
  • Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın. Başınız sağolsun sitare hanım
  • Bu gülüşü hiç eksik etmezdi. Eşine Allah'tan rahmet diliyorum. THY deki yeni çalışanların yüzleri selamsızlarda oturuyorlar sanki, torpilli oluşlarından mıdır nedir burunları kafdağında. Nerde o eski THY personelleri.
  • Sitare hanımı Atatürk havalimanı C bloktaki Yer işletme Başkanlığı idari işler ofisinin yanında Atlas Glabal hosteslerin ofisi vardı. Kendisini oradan tanırım. Çok nazik, alçak gönüllü hoşgörülü bir hanım efendiydi. Şuan THY de çalışan yeni personelleri asansörde görüyorum selamsız suratsız bir haldeler.Sitare hanım tanısın tanımasın Selam vermeden geçmezdi. Eşini tanımadım ama eminim o da Sitare hanım gibidir. Allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin başınız saolsun sitare hanım
  • Allah rahmet eylesin. Sitare Hanımı ve eşini çok severdim mekanı cennet olsun. Allah sabır versin.

Havacılık sektörünün yakından tanıdığı ve sevdiği isim Sitare Şençalış'ın eşi hayatını kaybetti.

Merhum Aybars Şençalış'ın cenazesi 16 Ocak Pazartesi günü Levent Afet Yolal Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından Kilyos Mezarlığı'na defnedilecek. 

Sitare Şençalış, 25 yıllık THY kariyerine 2005 yılında THY'den emekli olarak AtlasGlobal havayolları'nda devam etmiş. Burada Yolcu Hizmetleri Koordinatörü olarak havacılık kariyerine nokta koymuştu. 

Sitare Sençalış'ın acı günü

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Havacılık Duayeni ~ 1 yıl önce
Thy de part time yolcu hizmetlerinde 2000 yılında başladığımda bizlerin idari işlerini koordine eden Sitare hanım Vize ekibinin de müsürü olmuştu hatırladığım kadarıyla.Ben Thy de kabine geçip kabin amirliğine yükseldiğimde ve sonra Özel havayollarına geçtiğimde 2016 yıllarına kadar koridorda karşılaşırdır Atlas Global da kariyerine kaliteyle devam etti.O sıcak güleryüzü ve benzersiz sestonu kulağımda ahh Atatürk havalimanı ! Sitare hanım Allah size uzun önür ve sabır versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yoldas ~ 1 yıl önce
Sitare hanima sabir diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 1 yıl önce
Sitare Hanim’a sabir diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rahmet ~ 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın. Başınız sağolsun sitare hanım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah rahmet eylesin ~ 1 yıl önce
Bu gülüşü hiç eksik etmezdi. Eşine Allah'tan rahmet diliyorum. THY deki yeni çalışanların yüzleri selamsızlarda oturuyorlar sanki, torpilli oluşlarından mıdır nedir burunları kafdağında. Nerde o eski THY personelleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baş sağlığı ~ 1 yıl önce
Sitare hanımı Atatürk havalimanı C bloktaki Yer işletme Başkanlığı idari işler ofisinin yanında Atlas Glabal hosteslerin ofisi vardı. Kendisini oradan tanırım. Çok nazik, alçak gönüllü hoşgörülü bir hanım efendiydi. Şuan THY de çalışan yeni personelleri asansörde görüyorum selamsız suratsız bir haldeler.Sitare hanım tanısın tanımasın Selam vermeden geçmezdi. Eşini tanımadım ama eminim o da Sitare hanım gibidir. Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yhm ~ 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin başınız saolsun sitare hanım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evlat ~ 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Sitare Hanımı ve eşini çok severdim mekanı cennet olsun. Allah sabır versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000