13 Aralık 2017, Çarşamba 11:10:52

Sırmalı bu sefer de pilot oldu

Ankara Devlet Operas Bale sanatçısı olan Oğuz Sırmalı, "Seninle Yaşamak" adlı şarkısının klibi için pilot üniforması giydi.
  • Boş kafa işe üniforma giydiği nevde belli.Kaptan kafası yok mizacından belli.Figüran kaptan rolü verilen hevesli işşiz adamlar gibi çok komik
  • yahu pilotların egosu patlaktır tamam da pilot olmadan pilot egosunu bu kadar yaşayan başka kimse yoktur herhalde. Bir tane daha var bunun böyle bir şeyi.
  • K.Tazminat haklarımızı ödeyin artık sbk borajet
  • Yakisir onura, 70 bin euroya zaten herkes pilot.Pay to fly, korkunc.Gerci bu arkadas bir klip icin orda.beyni olan degilde,ensesi kalin olan pilot oluyor,havaciligin kamyonculukdan bir farki kalmadi.Yolcular bir bilse o kaptanlarin egosunu,sag koltukda oturan First Officerin bilek gucule degilde para gucule orda oturdugunu ,acaba kas kisi biner bu hayelet havayollarina?
  • Onur’un genis govde ucaklarinda business clas mi hizmeti mi var, yoksa check-in de on siraya denk gelen ekonomi yolculari torpilli mi ucuyor?
  • Havacılık meraklısı muzisyendik. Havacilarin müzikten anladığı buysa bitmisiz biz.
  • Ekip, harikasiniz
  • Guzel kariyer. Bol kazanc ve emniyetli ucusalara insallah
  • Bu ne ya ozenti ergenler gibi :) cok var bu tiplerden flyinn de yesilkoyde
  • Yoksa manken mi?

Ankara Devlet Operas Bale sanatçısı olan Oğuz Sırmalı, "Seninle Yaşamak" adlı şarkısının klibi için pilot üniforması giydi.

Tam bir havacılık tutkunu olan Oğuz Sırmalı, Yağmur Kokusu albümünde yer alan Seninle Yaşamak isimli şarkısına klip çekti. Atatürk Havalimanı ve Onur Air Technic Hangarı'nda gerçekleşen çekimler sırasında kaptan pilot üniforması giyen Sırmalı, albümün dördüncü klip çalışmasının yakında yayınlanacağını belirtti.

Oğuz Sırmalı, klibin fragmanını ve kamera arkası fotoğraflarını da sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Havacılık sektörün yakından tanıdığı Oğuz Sırmalı daha önce de "Gökyüzü Olsam" isimli şarkısına Türk Yıldızları ile birlikte klip çekmiş ve bu klip büyük ilgi görmüştü.Sırmalı bu sefer de pilot oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Uniform ~ 1 yıl önce
Boş kafa işe üniforma giydiği nevde belli.Kaptan kafası yok mizacından belli.Figüran kaptan rolü verilen hevesli işşiz adamlar gibi çok komik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
g.atmo ~ 1 yıl önce
yahu pilotların egosu patlaktır tamam da pilot olmadan pilot egosunu bu kadar yaşayan başka kimse yoktur herhalde. Bir tane daha var bunun böyle bir şeyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serkang ~ 1 yıl önce
Müdür ayıp ediyosun, adam ne güzel havacılar için kimsenin yapmadığı veya yapamayacağı bir şeyler yapıyor. Diğer dediğinde Türk Yıldızları'ylaydı. Serdar Ortaç'dan Aleyna'dan da yetti gari. Sırf lafsınız.
K.Tazminat haklarımızı ödeyin artık sbk borajet ~ 1 yıl önce
K.Tazminat haklarımızı ödeyin artık sbk borajet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grrr ~ 1 yıl önce
Yakisir onura, 70 bin euroya zaten herkes pilot.Pay to fly, korkunc.Gerci bu arkadas bir klip icin orda.beyni olan degilde,ensesi kalin olan pilot oluyor,havaciligin kamyonculukdan bir farki kalmadi.Yolcular bir bilse o kaptanlarin egosunu,sag koltukda oturan First Officerin bilek gucule degilde para gucule orda oturdugunu ,acaba kas kisi biner bu hayelet havayollarina?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OnurAir ~ 1 yıl önce
Onur’un genis govde ucaklarinda business clas mi hizmeti mi var, yoksa check-in de on siraya denk gelen ekonomi yolculari torpilli mi ucuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malware ~ 1 yıl önce
Havacılık meraklısı muzisyendik. Havacilarin müzikten anladığı buysa bitmisiz biz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekip ~ 1 yıl önce
Ekip, harikasiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G ~ 1 yıl önce
Guzel kariyer. Bol kazanc ve emniyetli ucusalara insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahahahaha ~ 1 yıl önce
Bu ne ya ozenti ergenler gibi :) cok var bu tiplerden flyinn de yesilkoyde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fulya ~ 1 yıl önce
Ahahhahah:))))
Gercek hostes mi ~ 1 yıl önce
Yoksa manken mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000