18 Eylül 2015, Cuma 12:39:14

Şirketler Bayrama hazır

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasının ardından havayolu şirketleri özellikle tatil bölgelerine ek sefer düzenledi. Şirketler, artan talep üzerine bayram döneminde yaklaşık 250 ek sefer düzenleme kararı aldı.
  • Saw a gelin bakın rezillik dizboyu.hazırlık bumu ek sefer var alt yapı kaldırmıyor.kapasite üstü birşeyler enteresandır kimseninde ilgilendiği yok.otorite çok zayıf.sivil havacılık bir şekişde etkin olmalı.keyfe keder yönetim şekliyle olmaz bu işler.benim yorumumda dikkate alınmaz bu kervan boyle sürer gider.....
  • Herkese bayram bizlere zulüm.Allah bayramda çalışanların yardımcısı olsun
  • Normal seferleri cok duzgun yapiyoruz ya zaten sabihada bide ek sefer koyun biz kabin memurlari ugrasalim perisan olalim ne kadar iyi su eylulde bir bitse artik...
  • Pegasus genis govdeli ucaklari AirBerlin'den mi getirecek acaba bu hafta icin. Pegasus ilk defa genis govde ucacak daha fazla detay bilen varsa paylasirsa sevinirim.
  • Benim aklım almıyor pegasus nasıl yapmayı düşünüyor bu seferleri ?
  • Bende bayrama hazirim . Arabayida getiriyormuyduk?
  • emirates'e alım var mı?

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkması ile birlikte havayolu şirketleri de artan yolcu talebini karşılayabilmek için ek seferler koydu. Yaklaşık 250 ek sefer düzenleyen şirketler, özellikle Antalya, Dalaman, Bodrum’a ağırlık verdi. Bazı havayolları ise gelen talepler doğrultusunda uçaklarını geniş gövdeli uçaklarla değiştirme kararı aldı.

PEGASUS 181 EK SEFER DÜZENLEYECEK

Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, Kurban Bayramı döneminde yurt içi ve yurt dışı hatlarında talep yoğunluğu olduğunu ifade etti. 22-27 Eylül tarihleri arasında toplam 181 ek sefer düzenleyeceklerini kaydeden Öztürk, “En yoğun ek seferlerimiz İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Dalaman, Antalya ve Kuzey Kıbrıs’a düzenlenecek. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden düzenlenen yurt içi uçuşlarımızın yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, İzmir ve Hatay çıkışlı pek çok ek seferimiz bulunuyor. Yurt dışına gidecek misafirlerimiz ise başta Beyrut, Barselona, Roma olmak üzere pek çok uçuş noktamıza İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden düzenlenecek”. dedi.

THY’DEN 32 EK SEFER

Türk Hava Yolları da Antalya, Dalaman, Trabzon, Bodrum ve Kıbrıs’a ek sefer düzenleyecek. THY yetkilileri, Antalya’ya 9, Dalaman’a 11, Trabzon’a 4, Bodrum’a 6, Kıbrıs’a ise 2 ek sefer düzenleme kararı aldıklarını açıkladı.

ATLASGLOBAL HAVAYOLLARI’NDAN 20 EK SEFER

Atlasglobal Havayolları ise hem okulların açılışının ertelenmesine bağlı olarak yaz sezonunun uzaması hem de Kurban Bayramı’nın eklenmesi ile doluluk oranlarının yüksek olduğunu açıkladı. Kurban Bayramı’nda mevsimin uygunluğu sebebiyle tatil bölgelerinde yoğun talep olduğunun belirtildiği açıklamada, “İç hatlarda Antalya, Bodrum, Dalaman, İzmir gibi turistik destinasyonlara; dış hatlarda ise bu yaz sezonu itibariyle ağırlık verdiğimiz Amsterdam, Düsseldorf, Londra, Paris gibi Avrupa ağırlıklı hatlar ve Kıbrıs yoğunlukla tercih ediliyor. Atlasglobal olarak, bu yoğun dönemde artan talebi karşılamak için yurt içi ve yurt dışı hatlarımızda 20 adet ek sefer koyarak operasyonlarımızı hızla devam ettiriyoruz.” denildi.

SUNEXPRESS 80 BİN YOLCU TAŞIYACAK

İzmir ve Antalya’yı, tarifeli seferlerle hem Türkiye’de hem de Avrupa’da en fazla noktaya bağlayan SunExpress, 9 günlük bayram tatili süresince 19 ek sefer koydu. İzmir’i iç hatlarda 13 dış hatlarda ise toplam 30 noktaya, Antalya’yı ise iç hatlarda 8, dış hatlarda ise toplam 35 noktaya direkt bağlayan SunExpress, bayram tatili süresince iç hatlarda 468 seferle 80 bin yolcu taşıyacak.

 

(Hürriyet)

Şirketler Bayrama hazır

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Havalimanlarıda hazır MI? ~ 6 yıl önce
Saw a gelin bakın rezillik dizboyu.hazırlık bumu ek sefer var alt yapı kaldırmıyor.kapasite üstü birşeyler enteresandır kimseninde ilgilendiği yok.otorite çok zayıf.sivil havacılık bir şekişde etkin olmalı.keyfe keder yönetim şekliyle olmaz bu işler.benim yorumumda dikkate alınmaz bu kervan boyle sürer gider.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ops ~ 6 yıl önce
Herkese bayram bizlere zulüm.Allah bayramda çalışanların yardımcısı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegazede memur ~ 6 yıl önce
Normal seferleri cok duzgun yapiyoruz ya zaten sabihada bide ek sefer koyun biz kabin memurlari ugrasalim perisan olalim ne kadar iyi su eylulde bir bitse artik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs ~ 6 yıl önce
Pegasus genis govdeli ucaklari AirBerlin'den mi getirecek acaba bu hafta icin. Pegasus ilk defa genis govde ucacak daha fazla detay bilen varsa paylasirsa sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merak ettim ~ 6 yıl önce
Benim aklım almıyor pegasus nasıl yapmayı düşünüyor bu seferleri ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bende hazirim ~ 6 yıl önce
Bende bayrama hazirim . Arabayida getiriyormuyduk?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uae ~ 6 yıl önce
emirates'e alım var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emir ~ 6 yıl önce
Evet var

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000