09 Şubat 2016, Salı 08:37:58

Sinop saat krizi aşıldı

Sinop'ta uçak sefer saatleri problemi çözüldü.
  • Eskiden hafta 2 gün öğlen vardı.en azından öğlen avrupadan gelen için transfer saatleri öğlen olursa uyuyor.
  • Bence amasya havalimanının da saatleri değişmelidir.23:20 de istanbuldan amasya ya tek sefer var.Sinop'a 6:10 dan giden thy uçağını 8:50 yapmışlar ve tek seferdi yine tek sefer olarak devam edecek. Amasya seferinin saatleri çok saçma

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinoplular için büyük problem oluşturan Türk Hava Yolları İstanbul-Sinop, Sinop-İstanbul sefer saatleri ile ilgili gerekli girişimlerde bulundu.

Nazım Maviş’in, Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile yaptığı görüşmeler sonucunda İstanbul-Sinop, Sinop-İstanbul sefer saatleri; İstanbul-Sinop 08.50, Sinop-İstanbul 11.15 olarak düzeltildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Milletvekili Nazım Maviş, “Yeni sefer saatleri Sinopumuza ve Sinoplu hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Sinop saat krizi aşıldı

Facebook Yorum

Yorumlar

Bmx ~ 5 yıl önce
Eskiden hafta 2 gün öğlen vardı.en azından öğlen avrupadan gelen için transfer saatleri öğlen olursa uyuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 5 yıl önce
Bence amasya havalimanının da saatleri değişmelidir.23:20 de istanbuldan amasya ya tek sefer var.Sinop'a 6:10 dan giden thy uçağını 8:50 yapmışlar ve tek seferdi yine tek sefer olarak devam edecek. Amasya seferinin saatleri çok saçma

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000