05 Ağustos 2013, Pazartesi 10:33:09

SİLİVRİ HAVA SAHASI UÇUŞA KAPATILDI!

Silivri’de yapılan ve asrın davası olarak görülen Ergenekon davasının karar günü olması nedeniyle bir dizi önlemler alınırken, bu önlemlere hava sahası da eklendi. İşte detaylar
  • Korku her yeri sarmış.
  • GERCEK BIR DEMOKRASI BAYRAMI OLMA IHTIMALINE KARSI HAVADAN GUL VE KONFETI ATILMASIN DİYE OLABİLİR...
  • Sebebi basit: "Mahkeme heyetine DHKP-C tedbiri ==> http://www.memurlar.net/haber/395005/" Sakız adasında yakalanan "boru"lar, doğalgaz hattı döşeme için mi kullanılacaktı sanıyorsunuz?
  • Adaletten ümidimiz yok, belki ilahi adalet gelir diye bekliyoruz... O da gökten geleceği için hükümet böyle bir önlem almış herhalde...
  • Bu ne yaaaaa? O kadarmi kotu olacak bu gosteri? Havadandami gelecekler? Yoksa gazeteciler havadan cekmesin diyemi boyle yaptilar?

İstanbul Silivri’de görülen Ergenekon davası nedeniyle Silivri hava sahası uçuşlar kapatıldı. Uçuşa yasak bölge ilan edildiğine dair notam yayınlandı.

Airporthaber’e gönderilen ve pilotların dikkat etmesi istenilen bilgide “Türk Silahlı Kuvvetleri, Sağlık Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, yangın söndürme uçak ve helikopterleri hariç” tüm hava araçlarına uçuş yasağı getirildi.

İşte notamla ilgili detaylar

FIR : LTBB
Başlangıç : 13.08.05 05:41
Bitiş : 13.08.06 18:00
Saatler : AUG 05 06 02:00-18:00

Notam Metni : 410532N0280952E (SILIVRI CEZAEVI) MERKEZ OLMAK UZERE 7NM YARICAPLI SAHA TURK SILAHLI KUVVETLERI,EMNIYET GENEL MUDURLUGU,SAGLIK BAKANLIGI,YANGIN SONDURME UCAK VE HELIKOPTERLERI HARIC TUM UCUSLARA KAPALIDIR.
Alt Seviye : SFC
Üst Seviye : FL030

SİLİVRİ HAVA SAHASI UÇUŞA KAPATILDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Nihat Odabaş ~ 9 yıl önce
Korku her yeri sarmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DEMOKRASİ BAYRAMI ~ 9 yıl önce
GERCEK BIR DEMOKRASI BAYRAMI OLMA IHTIMALINE KARSI HAVADAN GUL VE KONFETI ATILMASIN DİYE OLABİLİR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Laleli Lions ~ 9 yıl önce
Sebebi basit: "Mahkeme heyetine DHKP-C tedbiri ==> http://www.memurlar.net/haber/395005/" Sakız adasında yakalanan "boru"lar, doğalgaz hattı döşeme için mi kullanılacaktı sanıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
güzel cevap ~ 9 yıl önce
hakkaten cok güzel cevap,koskoca mahkemeyi özetleyen bir cevap tebrik ederim.
Mr. E ~ 9 yıl önce
Adaletten ümidimiz yok, belki ilahi adalet gelir diye bekliyoruz... O da gökten geleceği için hükümet böyle bir önlem almış herhalde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ümit ~ 9 yıl önce
helal sana mr.e
gazete ~ 9 yıl önce
Bu ne yaaaaa? O kadarmi kotu olacak bu gosteri? Havadandami gelecekler? Yoksa gazeteciler havadan cekmesin diyemi boyle yaptilar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000