30 Mart 2009, Pazartesi 08:21:56

Sevda Demirel Havalimanı'nı karıştırdı!

Bir zamanların popüler simalarından Sevda Demirel, Havalimanı'nda olay çıkardı...
  • kendini uçağın tek yetkilisi hatta sahibi sanan tavrı,tarzı bozuk konuşmalarında "sen ne diyon ya" diyen görevliler olduktan sonra yolcuların olay çıkarması çok normal.Bundan çok daha fazlası oluyor ama Demirel gibi medyatiklerin başına gelmeyince haber olmuyor.Beş sene önce üniversite sıralarında otururken Davranış Bilimci bir Prof. Hocamın uçuştan sonra görevlinin davranışı ve konuşmasındaki bozukluktan sonra şaşırıp kalması hiçte boşa değilmiş,gördüklerimden sonra.Prof. olmuşta adam olamamış deyin bari haklı olursunuz.Bir kez daha düşünün kimin haklı olduğu konusunda;sizden daha fazla insanla muhatap olan ders veren ve dünyanın bir çok yerini gezip gören insanlar hakkında hemde sizin gibi bulutların üzerinden değil sadece...
  • bundan beş yıl önce uçak içinde meydana gelen bir olayda biri 52 yaşında ve M.Ü.de prof.olan dört şahıstan uçuş ekibi olarak davacı olduk.ne çıktı biliyormusunuz? bir hiç saygıdeğer adalet sistemi osuruktan detayları sebep sayıp failleri beraat ettirir gibi komik cezalarla salıverdi.siz adaletin varlığına inanıyormusunuz.ama adaletin olmadığı bu ülkede adalet bakanı var.
  • Sayın Demirel kendini kuralların üstünde tutuyor olmalı, ayakları hiç yere basmıyor. Hıç kural diye bir şey duymamış mı acaba? Ben görevlilerin yerinde olsaydım köpeğinin aşı kağıdı dışında bir de Sevda Demirel'den aşı kağıdı isterdim. Ne olur ne olmaz bakarsın birden ısırıverir birilerini.
  • aşı önemli tabi aşısız olmuyor işte problem çıkıyor böyle.
  • Hemen Sevdayı aşılatacağuz söz veriyom....
  • ohooo sanki ilk olayı bu daha öncede tv de saldırmıştı.bitanede kendisi alsa şu kartlardan saldırmasa sağa sola.
  • Arkadaşlar haklısınız işlem yapılmalı fakat burası Türkiye malesef işte görevli şikayetçi olsa ve bu konuda ısrarcı olsa emin olun işlem yapılırdı ama o, bu(meydan otoritesi,şirket yetkilisi,vs.) araya giriyor ya da bir şekilde birileri araya giriyor vazgeçmek zorunda bırakılıyor görevliler bir çok şikayetçi olacağı konuda. Böyle cazgırlığı da ele alan medya malzemeleri de kendilerini şişirdikçe şişiriyorlar malesef tv şen yüzleriyle gördüğünüz insanların asıl yüzleri için havalimanlarına bekleriz.
  • işlem yapılmalıydı diyen arkadaşa katılıyorum. Magazin dünyasında boy göstermekten başka hiçbir meziyeti olmayan insanların bu şekilde davranmalarını kınıyorum. Yazıklar olsun
  • oh..bende görevlilere hor davranırım ara sıra ve sonra özür dilerim. işlem yapılmalı..işlem!!

Köpeğinin aşı kartı olmadığı için uçağa alınmamasına sinirlenen Demirel, görevliye saldırdı.

İstanbul'a gitmek için Adana Havalimanı'na gelen Sevda Demirel, köpeğini de beraberinde getirdi. Ancak aşı kartı olmadığı için köpeğinin uçağa alınmayacağı söylenince küplere binen Demirel'in, çıkan tartışma sonucu Yer Hizmetleri görevindeki memura saldırdığı iddia edildi.

Daha sonra polisin devreye girmesiyle karakola götürülen Demirel, köpeğinin aşı kartını faks yoluyla temin etti ve görevliden özür diledi.

Olay böylece tatlıya bağlandı.

Sevda Demirel Havalimanı'nı karıştırdı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 13 yıl önce
kendini uçağın tek yetkilisi hatta sahibi sanan tavrı,tarzı bozuk konuşmalarında "sen ne diyon ya" diyen görevliler olduktan sonra yolcuların olay çıkarması çok normal.Bundan çok daha fazlası oluyor ama Demirel gibi medyatiklerin başına gelmeyince haber olmuyor.Beş sene önce üniversite sıralarında otururken Davranış Bilimci bir Prof. Hocamın uçuştan sonra görevlinin davranışı ve konuşmasındaki bozukluktan sonra şaşırıp kalması hiçte boşa değilmiş,gördüklerimden sonra.Prof. olmuşta adam olamamış deyin bari haklı olursunuz.Bir kez daha düşünün kimin haklı olduğu konusunda;sizden daha fazla insanla muhatap olan ders veren ve dünyanın bir çok yerini gezip gören insanlar hakkında hemde sizin gibi bulutların üzerinden değil sadece...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bundan beş yıl önce uçak içinde meydana gelen bir olayda biri 52 yaşında ve M.Ü.de prof.olan dört şahıstan uçuş ekibi olarak davacı olduk.ne çıktı biliyormusunuz? bir hiç saygıdeğer adalet sistemi osuruktan detayları sebep sayıp failleri beraat ettirir gibi komik cezalarla salıverdi.siz adaletin varlığına inanıyormusunuz.ama adaletin olmadığı bu ülkede adalet bakanı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayın Demirel kendini kuralların üstünde tutuyor olmalı, ayakları hiç yere basmıyor. Hıç kural diye bir şey duymamış mı acaba? Ben görevlilerin yerinde olsaydım köpeğinin aşı kağıdı dışında bir de Sevda Demirel'den aşı kağıdı isterdim. Ne olur ne olmaz bakarsın birden ısırıverir birilerini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
aşı önemli tabi aşısız olmuyor işte problem çıkıyor böyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hemen Sevdayı aşılatacağuz söz veriyom....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ohooo sanki ilk olayı bu daha öncede tv de saldırmıştı.bitanede kendisi alsa şu kartlardan saldırmasa sağa sola.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşlar haklısınız işlem yapılmalı fakat burası Türkiye malesef işte görevli şikayetçi olsa ve bu konuda ısrarcı olsa emin olun işlem yapılırdı ama o, bu(meydan otoritesi,şirket yetkilisi,vs.) araya giriyor ya da bir şekilde birileri araya giriyor vazgeçmek zorunda bırakılıyor görevliler bir çok şikayetçi olacağı konuda. Böyle cazgırlığı da ele alan medya malzemeleri de kendilerini şişirdikçe şişiriyorlar malesef tv şen yüzleriyle gördüğünüz insanların asıl yüzleri için havalimanlarına bekleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
işlem yapılmalıydı diyen arkadaşa katılıyorum. Magazin dünyasında boy göstermekten başka hiçbir meziyeti olmayan insanların bu şekilde davranmalarını kınıyorum. Yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
oh..bende görevlilere hor davranırım ara sıra ve sonra özür dilerim. işlem yapılmalı..işlem!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000