22 Şubat 2024, Perşembe 10:02:55

Selçuk Bayraktar: "Türk Havacılığının Altın Çağı"

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, milli muharip uçak KAAN için tebrik mesajı yayımladı.
  • Gurur duyun be sizi kalbi muhalefetler!
  • Sen altın çağını yaşıyorsun damat !
  • Cahilin biri de Baykar'ı kamu şirketi zannediyor. Yapılan algılar işe yaramış
  • kuzey kore de meydanlarda roketler tanklar gösteriyor halk sefil rezil rüsva halde
  • İktidarın değil , Türk Milletinin bir gücüdür bu. Milleti ikiye bölen iktidarın seçim söylemlerinde kendi reklamını yapmasını da kınıyorum.
  • petrol filan yemiyor artık millet bu cıktı başımıza damat ferit amerika ihaları 1.2 milyar dolar haberin olsun
  • Havacılıktan anladığımız bir sürü boyut daha var. Askeri ve sivil havacılık ayrımının yanı sıra birbirini besleyen ve tetikleyen bir çok hizmet ve üretim sistemleri var bu ekosistemde.
  • Muhaliflerin bir kısmı Baykar ile Tusaş gibi kamu havacılık şirketlerini birbirlerine rakipmiş gibi göstermeye çalışıyorlar. Oysa her birisi ülke için canla başla çalışan vatanseverle dolu. Herbirinin başarısı herkesi gururlandırıyor. Herbiri farklı alanlarda Türkiyeye inanılmaz artı değer katıyorlar. Değişik türdeki havacılık ürünlerinde kendi alanlarında liderliğe oynuyorlar. Bu sayede Türkiye havacılıkta çok büyük bir ivme yakalamış durumda. Muhalifler daha bunu idrak etmekten bile acizler. Akılları sıra algı yapacaklar.
  • Geçen seçimde bayraktar çikmişdi, bizim millet akillanmiyacak

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, milli muharip uçak KAAN için tebrik mesajı yayımladı.

Bayraktar, X hesabından Türkiye'nin 5. nesil savaş uçağı KAAN'ın ilk uçuşuna dair bir video mesaj yayımladı.

Mesajında, TUSAŞ'ın geliştirdiği milli muharip uçak KAAN'ın bugün ilk uçuşunu başarıyla tamamladığına vurgu yapan Bayraktar, bu tarihi uçuşta emeği geçenlere tebrik ederek, "Havacılıkta akamete uğrayan serüvenimizin yeniden doğuşunu izliyoruz. Gelecek nesillerimiz bu döneme baktıklarında 2000'li yıllarda Milli Teknoloji Hamlesi vizyonuyla başlayan bu çağı Türk havacılığının altın çağı olarak anacaklar." ifadelerini kullandı.

Bayraktar, Cumhuriyet'in 2. yüzyılı olan Türkiye Yüzyılına havacılığın altın çağının damgasını vuracağını belirterek, şunları söyledi:

"Mavi vatanda, gök vatanda ve hatta uzayda... Milletimiz bazı siyasi kesimlerin tüm engel olma, karalama, yok sayma ve takoz olma çabalarına rağmen gereken desteğini esirgemeyecek ve inşallah bizler TEKNOFEST kuşağımızdaki milyonlarca gencin imzasını çok daha yüksek zirvelerde görmeye devam edeceğiz. Bayrağı, bizim neslimizden devralacak sevgili genç kardeşim, tüm bu emek, bu gayret, yüreğimizi titreten tüm bu heyecan, sen geleceksin diye.

20 yılda milli ve özgün olarak Türk mühendisleri tarafından geliştirilen platformlara baktığımızda Bayraktar TB2, ANKA, AKSUNGUR, AKINCI, HÜRKUŞ, ATAK-2, GÖKBEY, HÜRJET, Bayraktar TB3, Bayraktar Kızılelma, ANKA-3 ve son olarak KAAN vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun."

 

Selçuk Bayraktar: "Türk Havacılığının Altın Çağı"

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Bi kere de ~ 2 ay önce
Gurur duyun be sizi kalbi muhalefetler!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasan ~ 2 ay önce
Sen altın çağını yaşıyorsun damat !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hangi kamu ~ 2 ay önce
Cahilin biri de Baykar'ı kamu şirketi zannediyor. Yapılan algılar işe yaramış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fahri Konsolos ~ 2 ay önce
kuzey kore de meydanlarda roketler tanklar gösteriyor halk sefil rezil rüsva halde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalaza ~ 2 ay önce
İktidarın değil , Türk Milletinin bir gücüdür bu. Milleti ikiye bölen iktidarın seçim söylemlerinde kendi reklamını yapmasını da kınıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tony stark ~ 2 ay önce
petrol filan yemiyor artık millet bu cıktı başımıza damat ferit amerika ihaları 1.2 milyar dolar haberin olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacılık ~ 2 ay önce
Havacılıktan anladığımız bir sürü boyut daha var. Askeri ve sivil havacılık ayrımının yanı sıra birbirini besleyen ve tetikleyen bir çok hizmet ve üretim sistemleri var bu ekosistemde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başarı ~ 2 ay önce
Muhaliflerin bir kısmı Baykar ile Tusaş gibi kamu havacılık şirketlerini birbirlerine rakipmiş gibi göstermeye çalışıyorlar. Oysa her birisi ülke için canla başla çalışan vatanseverle dolu. Herbirinin başarısı herkesi gururlandırıyor. Herbiri farklı alanlarda Türkiyeye inanılmaz artı değer katıyorlar. Değişik türdeki havacılık ürünlerinde kendi alanlarında liderliğe oynuyorlar. Bu sayede Türkiye havacılıkta çok büyük bir ivme yakalamış durumda. Muhalifler daha bunu idrak etmekten bile acizler. Akılları sıra algı yapacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başarı rumuzuna ~ 2 ay önce
Birbirine rakip değiller zira damatın şirketi rakipsiz hale getirildi hamdolsun. Bunlar çok vatanseverlerse para almadan iş yapsınlar,damat da onca kazancına karşı sadece 10 milyon dolar vergi vermesin,kar etmesin de görelim. Türkiye her konuda olduğu gibi havacılıkta da dışa bağımlı da senin gibi kör ve iktidardan beslenenler göremezler işlerine gelmez. Ülkenin mevcut rezil hali de gün gibi ortada
Ver çoşkuyu veeer ~ 2 ay önce
Geçen seçimde bayraktar çikmişdi, bizim millet akillanmiyacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000