13 Şubat 2023, Pazartesi 09:36:16

Savaş uçakları bir UFO daha düşürdü!

ABD ordusu, Michigan eyaletinde yer alan Huron Gölü üzerinde "tanımlanamayan uçan bir cismi" (UFO) daha hedef alarak, son 8 günde 4 cismi düşürdüğünü bildirdi.
  • İkinci Dünya Savaşı nasıl başladı: Hitler Polonya’ya savaş açmak için bir neden arıyordu, bunu çok kurnazca ve basit bir şekilde gerçekleştirdi. Polonya topraklarında Alman radyo evini kendi özel kuvvetlerini yollayarak imha etti ve Polonya’yı işgal nedeni saydı. Acaba ABD aynı planımı yapmakta yani vurdukları kendi balonları olabilir mi?
  • Bir düşünün milyarlarca veya milyonlarca ışık yılı uzaktan seyahat eden bir teknoloji buraya geliyor ! Ve daha Aya roketle giden marsa sadece araç yollayan bir teknoloji tarafından düşürülüyor komik :)))
  • Eyy America! Sen kimsin ki öte gezegen ya da galaksi hatta evrenlerden gelebilme teknolojisine sahip bu araçları vurabileceksin? Senin öyle müthiş bir teknolojin mi var? Hadi Baykar’ın olsa neyse! Aklını başına al bak bu kervan böyle gitmez, bu devran sana hiç dönmez, Tavuk doner horoz… Btw You can not say america without Erica
  • Bu sene Amerika ne UFO yaptı be
  • Farkındamısınız Bu UFO denen Şeyler Hep Amerika Tarafında Oluyo Veya Görülüyor..Hep Onlar Görüyor Hep Onlar Vuruyor..Neden Dünyanın Başka Yerinde Görülmüyorlar Veya Vurulmuyorlar...Düşünün Mesela Papua Yeni Gine Semalarında Veya Cibuti Semalarında Bir Ufo Görüldü..Veyaaa dünyanın Başka bir bölgesi veya başka bir ülkesinde...Sizcede ne kadar ilğinç değilmi ??? ...
  • Ama iş hem bekliyorlar millyar dıllar yatırım var usayda çanlı aramaya şimdide vuruyorlar Ufo vs degil bunlar

ABD ordusu, Michigan eyaletinde yer alan Huron Gölü üzerinde "tanımlanamayan uçan bir nesne" (UFO) daha düşürdü.

ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Jack Bergman, ABD ordusunun Huron Gölü üzerinde bir başka "cismi" daha "hizmet dışı bıraktığını" doğruladı.

Fox News'in aktardığına göre, ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Elissa Slotkin, "tanımlanamayan uçan bir nesnenin" ABD Hava Kuvvetleri ve Ulusal Muhafız Pilotları tarafından "düşürüldüğünü" duyurdu.

Slotkin, "Hem havada hem de karargahta bu görevi yerine getiren herkes harika bir iş çıkardı. Hepimiz bu nesnenin tam olarak ne olduğunu ve amacını merak ediyoruz. Bu şeyler, ABD ve Kanada'dan geçmeye devam ettiği sürece, Kongre'den enkaz üzerinde yaptığımız incelemelere dayanarak tam bir brifing almasını istemeye devam edeceğim" dedi.

SON 8 GÜNDE 4 "CİSİM" DÜŞÜRÜLDÜ

Stokin, "Önümüzdeki günlerde bunun ne olduğu hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız, ancak şimdilik tüm tarafların sularımızdan geçtiği andan itibaren buna odaklandığından emin olabilirsiniz. Şimdilik, tüm taraflarımızın sularımızdan geçtiği andan itibaren buna lazerle odaklandığından emin olun" diye ekledi.

ABD geçtiğimiz hafta Kuzey Amerika üzerinde üç cisim düşürdü; bunlardan ilki 4 Şubat'ta Güney Carolina açıklarında bir Çin'e ait olduğu bildirilen "casus balonu"ydu. İkinci ve üçüncüsünün ise sırasıyla Alaska ve Kanada üzerinde vurulan daha küçük balonlar olduğu belirtildi.

Savaş uçakları bir UFO daha düşürdü!

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Yorumcu ~ 1 yıl önce
İkinci Dünya Savaşı nasıl başladı: Hitler Polonya’ya savaş açmak için bir neden arıyordu, bunu çok kurnazca ve basit bir şekilde gerçekleştirdi. Polonya topraklarında Alman radyo evini kendi özel kuvvetlerini yollayarak imha etti ve Polonya’yı işgal nedeni saydı. Acaba ABD aynı planımı yapmakta yani vurdukları kendi balonları olabilir mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 1 yıl önce
Bir düşünün milyarlarca veya milyonlarca ışık yılı uzaktan seyahat eden bir teknoloji buraya geliyor ! Ve daha Aya roketle giden marsa sadece araç yollayan bir teknoloji tarafından düşürülüyor komik :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erica ~ 1 yıl önce
Eyy America! Sen kimsin ki öte gezegen ya da galaksi hatta evrenlerden gelebilme teknolojisine sahip bu araçları vurabileceksin? Senin öyle müthiş bir teknolojin mi var? Hadi Baykar’ın olsa neyse! Aklını başına al bak bu kervan böyle gitmez, bu devran sana hiç dönmez, Tavuk doner horoz… Btw You can not say america without Erica

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hey maşallah ~ 1 yıl önce
Bu sene Amerika ne UFO yaptı be

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAYRET !!!!!! ~ 1 yıl önce
Farkındamısınız Bu UFO denen Şeyler Hep Amerika Tarafında Oluyo Veya Görülüyor..Hep Onlar Görüyor Hep Onlar Vuruyor..Neden Dünyanın Başka Yerinde Görülmüyorlar Veya Vurulmuyorlar...Düşünün Mesela Papua Yeni Gine Semalarında Veya Cibuti Semalarında Bir Ufo Görüldü..Veyaaa dünyanın Başka bir bölgesi veya başka bir ülkesinde...Sizcede ne kadar ilğinç değilmi ??? ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eee ~ 1 yıl önce
şimdi burdan nasıl bir çıkarım elde edelim ???
Vc ~ 1 yıl önce
Çin ve Avustralya da da görüldü, Avustralya düşürdü.
Votandas ~ 1 yıl önce
Yookk benim için hic ilginc değil çünkü ben de Türkiyede gördüm
Ey amariga ~ 1 yıl önce
Dünyanın en iyi UFO’su bizde gardaş boşver sen onları
Bekleme ~ 1 yıl önce
Ama iş hem bekliyorlar millyar dıllar yatırım var usayda çanlı aramaya şimdide vuruyorlar Ufo vs degil bunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qwerty ~ 1 yıl önce
Sen mümkünse yazma, hatta yorum yapma. 3 kere okudum yine anlamadım ne yazdığını.
what dedin gulüm? ~ 1 yıl önce
Hangi dilde yazmaya çalıştın? merak ettim açıkçası!!
işte bu ~ 1 yıl önce
büyük resmi görmüşssün ama ifade etmekte güçlük yaşıyorsun. belki de dıj güşler.. ne bileyim ben.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000