06 Ağustos 2015, Perşembe 17:00:02

Sarhoş yolcu, önündeki yolcuyu yumrukladı

United Airlines'ın Chicago-Dayton seferini gerçekleştiren uçağında sorunlu bir yolcu vakası yaşandı. Uçaktan indirilirken başka bir yolcuyu yumruklayan ve polise direnen sorunlu yolcu tutuklandı.
  • Arkadaşlar gulmeyin
  • Abi komik
  • Zeka çalışmıyor maalesef ondandir
  • Bizim polisimizde bu şekilde olsun lütfen!!! Sırf havaalanındaki rahatı bozulmasın diye sadece bize bağırıp artislik yapıp ben polisim demekten vazgeçsinler! Yolcu polisin yüzüne karsı küfür ediyor polis şikayetçiyseniz ben devriyedeki arkadaşları çağırayım diyip olay yerinden gidiyor...!
  • yorumlara bakıyorumda gereksiz konuyla alakası olmayan şeyler çözemedim. türk olarak biraz zeka sorunlarımı yaşıyoruz, yada ergenlermi takılıyor sitede
  • Komik değildi. ..
  • Boks maçı hehe
  • Bizde olsa, kapiyi kapatalim ucak tehire girmesinde ucagi dusurselerde sorun yok. Yolcu herzaman haklidir kardes yumrukta ataaaarr, koltugada ........ . Kurallar, yaptirimlar hak getire, niye ? Çünkü burasi Türkiye. Vardir bir bakan tanidigi sus sesini çikarma. En lanetli halk olan araplar kadar bile degiliz ya. Lafim tamamen kendini modern zanneden cahil Izmir yolcusu kilikli tiplere. Ne çikiosa bu tiplerden cikiyor. Kokos kokos giyinmekle cehaletini örtemeZsin ablaaaa suratina merhaba dedigimizde o tavirlarin var ya hani( ben her zman biniyorum bu teyyareye bakislari)( halbuki aylar oncesinden almis bileti 50 liraya). Yemiyoruz kardes yemiyoruz. Kurban olurum anadolunun sessiz sakin adam gibi adam yolcusuna. Ohh icimi döktüm.
  • Ne kadar da medeni bir ulkeyiZ !

United Airlines'ın bugün UA5587 sefer sayısı ile gerçekleştireceği Chichaco-Dayton seferinde sorunlu bir yolcu vakası yaşandı.

United Havayolları'nın SkyWest Airlines tarafından Illinois eyaletindeki Chichago'da bulunan O'Hare Havalimanı'ndan, Ohiao eyaletindeki Dayton kentine gerçekleştirilecek olan uçağında alkolü olduğu tahmin edilen bir yolcu, kabin ekipleri tarafından cep telefonunun kapatılması ikazına direnince olanlar oldu.

Adam Kealing isimli 31 yaşındaki erkek yolcu cep telefonunun kapatılması ikazlarını dinlemeyince durum uçağın pilotuna bildirildi. Bunun üzerine kalkış için taksi yapan uçak, terminale geri döndü ve uçağa polis geldi. Uçaktan inmeye de direnen yolcu sonunda ikna olarak koltuğundan kalktı. 

Bu sırada önünde duran bir yolcuya yumruk atan yolcu, olayı kaydeden diğer yolcu ve polislerin araya girmesiyle kontrol altına alındı. Sarhoş yolcunun polislere direndiği sırada bir memuru da hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.

Kealing'in tutuklanarak hapse gönderildiği ve 23 Ağustos'ta yargılanacağı öğrenildi.

 

Sarhoş yolcu, önündeki yolcuyu yumrukladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar gulmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Abi komik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Zeka çalışmıyor maalesef ondandir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Videoya dikkat lütfen!!!! ~ 5 yıl önce
Bizim polisimizde bu şekilde olsun lütfen!!! Sırf havaalanındaki rahatı bozulmasın diye sadece bize bağırıp artislik yapıp ben polisim demekten vazgeçsinler! Yolcu polisin yüzüne karsı küfür ediyor polis şikayetçiyseniz ben devriyedeki arkadaşları çağırayım diyip olay yerinden gidiyor...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ali ~ 5 yıl önce
yorumlara bakıyorumda gereksiz konuyla alakası olmayan şeyler çözemedim. türk olarak biraz zeka sorunlarımı yaşıyoruz, yada ergenlermi takılıyor sitede

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Komik değildi. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Boks maçı hehe

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turkish ~ 5 yıl önce
Bizde olsa, kapiyi kapatalim ucak tehire girmesinde ucagi dusurselerde sorun yok. Yolcu herzaman haklidir kardes yumrukta ataaaarr, koltugada ........ . Kurallar, yaptirimlar hak getire, niye ? Çünkü burasi Türkiye. Vardir bir bakan tanidigi sus sesini çikarma. En lanetli halk olan araplar kadar bile degiliz ya. Lafim tamamen kendini modern zanneden cahil Izmir yolcusu kilikli tiplere. Ne çikiosa bu tiplerden cikiyor. Kokos kokos giyinmekle cehaletini örtemeZsin ablaaaa suratina merhaba dedigimizde o tavirlarin var ya hani( ben her zman biniyorum bu teyyareye bakislari)( halbuki aylar oncesinden almis bileti 50 liraya). Yemiyoruz kardes yemiyoruz. Kurban olurum anadolunun sessiz sakin adam gibi adam yolcusuna. Ohh icimi döktüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tr de hic yasanmiyor boyle seyler ~ 5 yıl önce
Ne kadar da medeni bir ulkeyiZ !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000