08 Haziran 2024, Cumartesi 09:08:43

Şanlıurfa'da uçuş sayısı artıyor

Şanlıurfa’daki uçak sefer sayıları artıyor.

Şanlıurfa’daki uçak sefer sayıları artıyor. Yapılan görüşmeler sonucunda Pegasus Havayolları'nın Sabiha Gökçen-Şanlıurfa uçuşlarının haftalık 8 sefere çıkması sağlandı. Ek seferler 8 Temmuz'da başlayacak.

Yapılan görüşmeler sonucunda Pegasus Havayolları'nın Sabiha Gökçen-Şanlıurfa uçuşlarının haftalık 8 sefere çıkması sağlandı. Ek seferler 8 Temmuz'da başlayacak.

Ajet uçuşları ile birlikte Sabiha Gökçen-Şanlıurfa uçuş sayısı 18'e yükseldi. İstanbul Havalimanı'ndan yapılan 21 seferle birlikte ise Şanlıurfa'ya toplam 39 sefer düzenleniyor.

Şanlıurfa Milletvekilli Cevahir Asuman Yazmacı, konuya ilişkin yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu ve Sivil Havacılık Genel Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Yüksek ile görüşmelerimiz neticesinde Pegasus Havayollarının Sabiha Gökçen-Şanlıurfa uçuşlarının haftalık 8 sefere çıkması sağlandı. Ek seferler 8 Temmuz'da başlayacak. Ajet uçuşlarıyla birlikte Sabiha Gökçen -Şanlıurfa uçuş sayısı böylece 18’e yükseldi. İstanbul Havalimanından yapılan 21 seferle birlikte 39'a ulaşan sefer sayımızın hayırlı olmasını diliyorum. Sun Ekspres ile görüşmelerin devam ettiği Şanlıurfa-Antalya uçuşlarının başlatılması için de en kısa sürede müjdeli haberleri paylaşacağımıza inanıyorum. Sayın Bakanımız @a_uraloglu nezdinde emeği geçen herkese teşekkür ederim”.

Şanlıurfa'da uçuş sayısı artıyor

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000