16 Haziran 2016, Perşembe 09:24:51

Samsun-Ürdün arası direk sefer müjdesi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ürdünlü turizm acentesi yetkililerini ve iş adamlarını ağırladı.
  • Nedir şu araplardan alıp veremediğiniz bi bilebilsem. Avrupanın çöpçüsü gelse baş tacı ediyorsunuz ama onların 10 katı harcama yapan arapları bi sevemediniz. gerçi yıllardan beri milli eğitim politikası olarak köpeklerine arap ismi verdirilmiş insanlarız. Yine biraz izan.
  • Sen bittin samsun. Araplar oraları da bitirecekler.Para için bakalım daha neleri pazarlayıp satacağız. Araplarda turizm anlayışı yok. Ortalığı rezil edip en ucuz mallarda bie pazarlık yaparak ülkeyi batırma anlayışı var.
  • Ortadoğu'da türkiyenin birçok şehrine turist gelebilir, kültürlerini aynı gibi artık Araplar veya Ortadoğulular avrupada ve amerikada ki paraları olmasına rağmen 3. Sınıf adam muamelesi gördükleri için Türkiye olarak onlara iyi hizmet verebiliriz..aynı zamanda uçuş süresi de çok değil...antalyaya, Trabzona izmire, Samsung ve başka şehirlere direct seferle 3 saatte verilir. .

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ürdünlü turizm acentesi yetkililerini ve iş adamlarını ağırladı. Ziyarette öncelikli gündem ise Ürdün-Samsun arası direkt uçuş oldu.

Karadeniz Bölgesi'nin turizm cenneti Samsun'a ilgi giderek artıyor. Ürdünlü turizm acentesi yetkilileri Mercan Tur sahibi Ataallah Abu Assaf, Dallas Tur Sahibi Gazvan Şinaneh, iş adamı Ömer Abucessar ve yatırımcı Riyad Esseyyori'yi ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile heyet arasında Samsun Ürdün arasındaki direkt uçuş konusu yeniden gündeme geldi. Ziyaret sırasında Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş da hazır bulundu.

"SAMSUN TURİZMİ DAHA DA GÜÇLENECEK"

Ürdün ile Samsun arasında direk uçuşların yapılabilmesi için belli miktarda talebin olması gerektiğinin altını tekrar çizen Başkan Yılmaz, "Samsun'da turizmi çok önemsiyoruz. Bu konuda da cesur ve kararlı adımlar atmaktan çekinmiyoruz. Yatırımcı ve iş adamlarının şehrimize olan ilgisi ve beğenisinden de mutlu oluyoruz. Ancak direk hava yolu bağlantısında belli miktarda yolcu garantisinin olması lazım. Bu konuda yapılan fizibilite çalışmalarını ve sizlerin vereceği yolcu garantisini inceliyoruz. Sürekli sizlerle olan temasımız da sürüyor. İnşallah Samsunumuz ile Ürdün arasındaki havayolu trafiğimiz direk uçuş ile daha da güçlenecek ve bu da Samsunumuz için büyük bir turizm yatırımı olarak şehrimizin ekonomisine katkı sağlayacak" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Ürdünlü iş adamları Yılmaz'a Ürdün'den getirdikleri hediyelerini sundu. 

Samsun-Ürdün arası direk sefer müjdesi

Facebook Yorum

Yorumlar

Arap düşmanı ~ 4 yıl önce
Nedir şu araplardan alıp veremediğiniz bi bilebilsem. Avrupanın çöpçüsü gelse baş tacı ediyorsunuz ama onların 10 katı harcama yapan arapları bi sevemediniz. gerçi yıllardan beri milli eğitim politikası olarak köpeklerine arap ismi verdirilmiş insanlarız. Yine biraz izan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 4 yıl önce
Sen bittin samsun. Araplar oraları da bitirecekler.Para için bakalım daha neleri pazarlayıp satacağız. Araplarda turizm anlayışı yok. Ortalığı rezil edip en ucuz mallarda bie pazarlık yaparak ülkeyi batırma anlayışı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 4 yıl önce
Ortadoğu'da türkiyenin birçok şehrine turist gelebilir, kültürlerini aynı gibi artık Araplar veya Ortadoğulular avrupada ve amerikada ki paraları olmasına rağmen 3. Sınıf adam muamelesi gördükleri için Türkiye olarak onlara iyi hizmet verebiliriz..aynı zamanda uçuş süresi de çok değil...antalyaya, Trabzona izmire, Samsung ve başka şehirlere direct seferle 3 saatte verilir. .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000